En büyük taraftar "fb" taraftarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Centauri

Üye
Originally posted by cosmokramer@Apr 23 2005, 02:15 AM
yazdıkların saçma olduğu için gülüyorum....
elmayla armudu toplamaya çalışıyorsun...
o sloganda kastedilen Galatasaray'ın haklarını yemeye çalışanlara karşı ultrAslan'ın mücadele edeceği ve her zaman her yerde Galatasaray'ın yanında olacağıdır, destekleyeceğidir...
sizinkisi ise direkt Türkiye Cumhuriyetine hakarettir..
Türkiye Cumhuriyeti'ne bu şekilde hakaret edenler, kendilerini Türkiye Cumhuriyeti'nin dışında ve ondan ayrı bir cumhuriyet zannedenler, nasıl oluyorda Türk milli marşını sahipleniyor...
sözde cumhuriyetinizin adı ingilizce (republic of....) olduğuna göre ana dili de ingilizce olsa gerek...
milli marş olarak neyi kabul ettiğinizi ise ben bilemeyeceğim.....
[post=37296]Quoted post[/post]​

FB Cumhuriyeti lafına Türkiye Cumhuriyeti'ne saygısızlık demek, saçmalığın, art niyetliliğin daniskasıdır.
Çünkü o bir espridir, ve orada anlatılmak istenen FB'nin bir cumhuriyet gibi büyük bir camia olmasıdır.... Böyle bir espriyi böyle anlamak, aptallıktır. Ayrıca Fenerbahçe Türkiye Cumhuriyeti'ne saygısızlık yapabilecek son kulüptür, çünkü bu cumhuriyetin kurtuluş mücadelesinde futbolcuları anadoluya silah ve asker kaçıran, Ingiliz Askerleri tarafından "Anadoludaki mücadeleye gizlice yardım ettiği gerekçesiye" işgal edilen kulüptür.

Centauri

Üye
En büyük taraftar FB taraftarıdır,
Çünkü Türkiye Futbol tarihinde ortalama olarak her sene en çok taraftarı tribüne gelen takım Fenerbahçe'dir. Hele hele 6.olduğu 2002-2003 sezonunda 38.000 ortalamaya erişmesi, rakipleri GS ve BJK nin toplamına yakın sayıda kişinin stadda FB'yi seyretmesi, ve onların toplamından da çok ürün satışı yapması bunun çok net bir şekilde kanıtıdır.

En küçük taraftar GS taraftarıdır.
Çünkü dünyada şampiyonluğa onayıp da 15.000 kişilik stadına "kupa yarı finali"nde 7.000 kişi gelebilecek hiçbir takım yoktur. Kayserispor bile Trabzonla yarı final oynasa daha çok taraftarı maça gelir... Üstelik genel başarıları GS nin 10da biri kadar bile olmamasına rağmen.
Ayrıca bu kupa maçı, televizyonda rating lerde "Avrupa Yakası"na yenilmiştir.
kısaca, tuttukları takımın başarılarıyla orantılarsanız, en küçük taraftar GS taraftarıdır.

NOT: Olimpiyatta oynanacak FB-GS maçında GS tribünleri dolmayacaktır. Çünkü Istanbulda maça gelen 40.000 GS taraftarı yoktur.

Caine

Caine

Üye
centauri bak kardşim burda sen bir sınırı aşmışssın san abunu ogretirim sitersen sen kimsinki galatasaray taraftarına ufak diyorsun. o kadar delikanlısan git mecidiyekoyde o taraflarda ac bakalım senin fb bayraklarını ve bu kelimeleri soyle ok mi???
sen gs taraftarına kucuk derken kendini cok ama cok kucuk dusuruyorsun. peki bu takım bu kadar kucukse taraftarı yoksa,senin nedne bu kadar zoruna gidiyor be bu 85 milyonluk ulkede 40 bin taraftarı olan bir takıma cevap veriyorsun. sen sakın buyuk taraftardan kastın pendikliler falan olmasınnn
hehehahahahahahahshshshahahahahah yeter mi?????????????????????????????

Quattro

Quattro

Üye
Sende gel ozaman KADIKÖY'de aç pankart ne demek şimdi bu?(haklısın cimbom taraftarı ufak denmesi hata)

Yaw bırakın bu işleri ya; siz bizim rebuplic of fenerbahçe yazısını işinize geldiği gibi! anlıyorsanız bende alayına isyan kelimesini işime geldiği gibi anlarım.Ayriyetten Türkiyede yapılan bir uluslararası maçta karşı takım republic of bilmemne yazsa sen onu türkiye cumhuriyetine hakaret olarak mı algılarsın.Biz türkiye cumhuriyetine ne saygısızlığı yapmışız bana söylermisin...Sadece büyüklüğümüzü göstermek için böyle bir benzetme yapmışız ama nafile.Anlamayan anlamaz......

Tekrar söylüyorum;

REBUPLİC OF FENERBAHÇE

varsa itirazı olan gelsin .

tracksster

Üye
Bırakkın fb taraftarlarını parka gidip eylensinler gelişimlerini tamamlamak için parkta oynamayada ihtiyacları war ... Geliyoruz ...

ULTRASLAN

Caine

Caine

Üye
hiç birşey demiyorum itirazı olanda bana gelsin.

ALAYINA İSYAN,ÖLÜMÜNE ULTRASLAN...

sambadisakkarit

Üye
Taraftarlık; maç öncesi birbirini taşlamak, rakip takıma küfretmek, rakip takımı küçük düşürmek midir?

Yıllarca yönetimlerin kuklası haline gelen taraftar grupları artık bilinçlenme aşamasına geçmiş durumdadırlar. Umarım bu evrim tamamlanır ve de küfürsüz, şiddet içermeyen, dostane müsabakalar izlenilebilen bir dönem gelir...

Küfretmek en kolay şeydir; adam olmak apayrı birşeydir. (İşte slogan... ;;) )

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by tracksster@May 5 2005, 07:41 PM
Bırakkın fb taraftarlarını parka gidip eylensinler gelişimlerini tamamlamak için parkta oynamayada ihtiyacları war ... Geliyoruz ...

ULTRASLAN
[post=47183]Quoted post[/post]​

Geleceğin varsa göreceğinde vardır.Rahat ol sen...... :box:

tracksster

Üye
Lütfen Hakaret İçeren mesajlar atmayalım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...