En büyük taraftar "fb" taraftarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
serdar1, biz engelleriz, ama siz önce kendi taraftarınıza terbiye verin, bizim stadımızda aziz yıldırıma küfür ediyorlar, tribünlere meşale atıyorlar, istiklal marşının 2 kıtasını söylemeyi bırak, en büyük terbiyesizliği yapıp, slogan atıyorlar. Önce kendi taraftarına bak!

Caine

Caine

Üye
alayına isyan,ölümüne ultraslan işte size adam gibi adam riza ya yeterin artık su bjk fener muhabbetini adamlar eze eze aldı ya daha ne kurcalıyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. bu arada fb taraftarlarının yanı o pankartı acanlar varyaaaaaaaaa burda olsa bilirdim ne yapacagımı ama burda ayıba kacarrrrr.. saygılar

ibonline

ibonline

Üye
Franck_ribery eze eze aldı deme sende mactaydın hatta birlikteydik kendi sürdügün tahmin vardı paylassana siteyle kim üstündü haaa adamlar 5 atakda 4 gol buldular hersey bu degilmiydi sorarım sana

player38

Üye
tümer metin maç bitimi aynen şunu demişti; Bu okadar büyütülmemeli geçen sene de 25 maçlık bir seri bozmuştuk.
bence bu psikoloji ile ilgili kimi transfer edersen et nafile gs nasıl fb karşısında çaresiz kalıyorsa fb beşiktaş karşısında beşiktaşta gs karşısında kalıyor
8)

cosmokramer

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 20 2005, 02:26 AM
cosmokramer konuyu biraz açar mısın? başbakana yalakalık pankartında ne yazıyordu?
[post=34775]Quoted post[/post]​

açıyım,
"adam gibi adam r. tayyip erdoğan" şeklinde bir pankart açtınız, ertesi hafta bjk "Tek adam Atam" diye pankart açtı.. bence çok güzel bir cevaptı...

ayrıca Rıza hocaya açılan pankart tüm fb camiasına mal edilemezse, bir kaç kişinin yaptığı harekette tüm bjk camiasına mal edilemez....
artı, sizin kafa yapınızla bakarsak olaya, bjk taraftarının arasına casus fb liler girmiş ve böyle bir çirkin hareket yapmış olabilir.. 8)

the_patriot

Üye
Originally posted by cosmokramer+Apr 21 2005, 11:55 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cosmokramer &#064; Apr 21 2005, 11:55 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hakanfb@Apr 20 2005, 02:26 AM
cosmokramer konuyu biraz açar mısın? başbakana yalakalık pankartında ne yazıyordu?
[post=34775]Quoted post[/post]​

açıyım,
"adam gibi adam r. tayyip erdoğan" şeklinde bir pankart açtınız, ertesi hafta bjk "Tek adam Atam" diye pankart açtı.. bence çok güzel bir cevaptı...

ayrıca Rıza hocaya açılan pankart tüm fb camiasına mal edilemezse, bir kaç kişinin yaptığı harekette tüm bjk camiasına mal edilemez....
artı, sizin kafa yapınızla bakarsak olaya, bjk taraftarının arasına casus fb liler girmiş ve böyle bir çirkin hareket yapmış olabilir.. 8)
[post=36321]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo:

cosmokramer

Üye
ayrıca fb tarftarı o kadar büyükse anansçu adam olmadan neden tezahürat edemiyor...:)
işte bu kadar fb taraftarı....
anansçu bağıra bağıra mikrofondan tezahürat ettirecek....:))

the_patriot

Üye
Originally posted by cosmokramer@Apr 21 2005, 11:58 PM
ayrıca fb tarftarı o kadar büyükse anansçu adam olmadan neden tezahürat edemiyor...:)
[post=36324]Quoted post[/post]​

katılıyorum dostum
bize iki kıtayı bilmiyorsunuz diyenler iki kelime lafı söylüyomuyorlar ne diyeceksiniz bu işe

samatyalı

Üye
Originally posted by iskocyali+Apr 22 2005, 12:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(iskocyali &#064; Apr 22 2005, 12:00 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-cosmokramer@Apr 21 2005, 11:58 PM
[post=36324]Quoted post[/post]​

katılıyorum dostum
bize iki kıtayı bilmiyorsunuz diyenler iki kelime lafı söylüyomuyorlar ne diyeceksiniz bu işe
[post=36326]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tam bi nasrettin hoca fıkrası :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

KaKa

Üye
gorduk kimin en buyuk oldugunu.. iki ekmek bi sut?? bizim taraftarlarin yaptigi holiganlikti(kotuluyerek) kabul.. fakat sizinkisi?? marifet dimi? :off: :angry:

Caine

Caine

Üye
ben anlamadığım ibonliencim sen bana olum hastamısın,hayranımmısın,yoksa bi siteden kacırıp avatarımı mı almak istiyosun boyle yapma gozunu seviyim iste ferrariberynin resmini bitanede sana veriyim. kardesim sırf arkadaşız diye nedir be her yazdığımı başka yerden anliyorsun. ben siteyede soylerim kimden cekinecem ki. ben macdan once sizin cok sisirmenizden dolayı gaza geldik fener dedik alır belki,ama tahminimde 3-2 fener dedim allahdanda dediğim tutmadı. eeeeeeeeeeee ibonline ne oldu şimdi soyle aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ne oldu bana bir dahha sacma sorular yazma lutfen cunku artık dikkate almıyom yazdıklarını :)

cosmokramer

Üye
bu arada fb zaten kendini cumhuriyet ilan ederek Türkiye Cumhuriyetine en büyük saygısızlığı yapmıştır...
Dolayısıyla fb li arkadaşlar bjk li taraftar niye böyle yaptı deme hakkınız yok, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...
siz önce kendiniz Türkiye Cumhuriyeti&#39;ne saygılı olun sonra diğer insanları uyarın.......

Quattro

Quattro

Üye
peki ultraaslanın alayına isyan ölümüne ultraaslan yazısında alayı dediği bu ülkede yaşayan gs taraftarı olmayan insanlar olmuyormu? kim oluyor. Marstaki uzaylılarmı?Yani gs taraftarı olmayan herkeze diyosunuz isyan diye.Asıl terbiyesizlik budur.

Siz kimsiniz ki isyan ediyosunuz .... :off:

cosmokramer

Üye
hahahhaha....:)
bu kahkahaya ihtiyacım vardı...

Quattro

Quattro

Üye
Anca gülersiniz zaten.... :P

cosmokramer

Üye
yazdıkların saçma olduğu için gülüyorum....
elmayla armudu toplamaya çalışıyorsun...
o sloganda kastedilen Galatasaray&#39;ın haklarını yemeye çalışanlara karşı ultrAslan&#39;ın mücadele edeceği ve her zaman her yerde Galatasaray&#39;ın yanında olacağıdır, destekleyeceğidir...
sizinkisi ise direkt Türkiye Cumhuriyetine hakarettir..
Türkiye Cumhuriyeti&#39;ne bu şekilde hakaret edenler, kendilerini Türkiye Cumhuriyeti&#39;nin dışında ve ondan ayrı bir cumhuriyet zannedenler, nasıl oluyorda Türk milli marşını sahipleniyor...
sözde cumhuriyetinizin adı ingilizce (republic of....) olduğuna göre ana dili de ingilizce olsa gerek...
milli marş olarak neyi kabul ettiğinizi ise ben bilemeyeceğim.....

BuqraFeb

Üye
En büyük taraftar TAbiki biziz....Bunu konusmaya Deymez fen
ER
forev

Nicolas_Anelka

Üye
adamlar hala utanmadan taraftar kavgası yapıyolar kendi taraftarını olduren adamlardan ne beklenir cigaralan maca gel kufur anandan gırı bacıdan cık

Centauri

Üye
benim anlamadığım birileri
"HEPİNİZ O... ÇOCUĞUSUNUZ"

diye pankart açınca, kimsenin umrunda olmuyor..
KAPICI ÇOCUĞU diyince herkes ayağa kalkıyor.

Komik&#33;

Caine

Caine

Üye
sevgili quattro kardesim sen benim imzamla sizin turkiye cuymhuriyetine yaptıgınız bu hakareti aynı kefeye koyuyorsan helal derim baska bir sey demem.zaten neden bu kelimeyi kullandıgımız işine gelmiyen anlamıyor.anlamak isteyen kardeşler varsa lutfen sevgili cosmokraker arkadasımın yazısını ve bu kelimenin anlamını iyi okusunlar...

ALAYINA İSYAN OLUMUNE ULTRASLANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...