EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
Dinimiz uygulamasının reklamla ne ilgisi var?

yanlış anlama arkadaş. benim demek istediğimi tam olarak anlayamadın sanırım. ki bunu benim gibi düşünen birkaç kişi de var konuları inceleyecek olursan.
benim anlatmak istediğim konu şu: tamam elhamdülillah müslümanız. ancak bunu bu zıkım telefona entegre etmek ve de bunu reklam gibi afişte etmek de ne????

mustafa

mustafa

Üye
menüyü sadece tam olarak yayınlamak yerine iki çeşit yapsaydın daha iyi olurdu hocam. tam & normal olarak ayrı ayrı

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlama arkadaş. benim demek istediğimi tam olarak anlayamadın sanırım. ki bunu benim gibi düşünen birkaç kişi de var konuları inceleyecek olursan.
benim anlatmak istediğim konu şu: tamam elhamdülillah müslümanız. ancak bunu bu zıkım telefona entegre etmek ve de bunu reklam gibi afişte etmek de ne????

Ya,telefona kamastura ekleseydim çıtınız çıkmazdı.töbe töbe...

Millet birşeyler öğrensin diye ekledik,,,bu fwde dinimiz programı var gelin indirin demiyoruz...

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
isteyen istediğini sonra da yükleyebilir arkadaş. nedir bu kadar uzattığınız bu konuyu anlayamadım doğrusu. altı üstü istediğimiz şu yahu.

madem ki islami bir fw çıkarmak istiyorsun şöyle de yapabilirdin. 1.normal 2.islami diye ayırabilirdin.
(ben belki senden daha fazla dinime düşkünüm ancak bunu telefonuma taşımak istemiyorum. ne var bunda bu kadar uzatacak)

hakkaten güzel bir fw olmuş ancak sıkıntı bu. uzatmaya da gerek yok bence artık.

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
isteyen istediğini sonra da yükleyebilir arkadaş. nedir bu kadar uzattığınız bu konuyu anlayamadım doğrusu. altı üstü istediğimiz şu yahu.

madem ki islami bir fw çıkarmak istiyorsun şöyle de yapabilirdin. 1.normal 2.islami diye ayırabilirdin.
(ben belki senden daha fazla dinime düşkünüm ancak bunu telefonuma taşımak istemiyorum. ne var bunda bu kadar uzatacak)

hakkaten güzel bir fw olmuş ancak sıkıntı bu. uzatmaya da gerek yok bence artık.

arkadaş haklı farklı fwler yapsaydın 1.normal 2.islami diye hak veriyorum ve de şu açılış ekranını değiştirmende fayda olacak sanırım çünkü şuan herkes bu fw yöneldi...

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
dinimiz uygulamasini abartmayin kardesim.alti üstü bi uygulama.

"islami fw cikarmak istiyorsun" ne alaka ??

adam sadece bi program eklemis.zarari olmaz faydasi olur.

--------------- Ekleme ---------------

altı üstü derken kücümseme maksadında degil.yanlis anlasilma olmasn :)

v1.1 cıktıgında bende indirebilcekmym :gul:

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi

Newpronik

Üye
saol kardeşim. Beyler herkesin kendine göre hakları var kimse paylaşmak zorunda değil eğer soner kardeşimiz birşey yapmış ve paylaşmış ise buna teşekkür edeceğiniz yerine adamı eleştiriyorsunuz tüm yorumları okudum sevmedin mi istemiyor musun yükleme adam bunu yapmak zorunda değil ki eğer kullanacaksan bütün haliyle kullanmalısın tekrar saol kardeşim en iyisini yapıyorsun hiçbirini aldırma sen bildiğin gibi devam et çok taktir ediyorum seni bu kadar kışkırtmaya rağmen tek bir laf söylemedin kolay gelsin emeklerin için teşekkürler...

chucky43

chucky43

Üye
Yazdığına göre çok güzel bi fw olmus şimdi kurucam deniyecem başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar....

emretwoolf

emretwoolf

Üye
bu ram otomatik olarak sürekli kendini sıkıştırıyor diyorya o yenimi çıktı.çünkü internet radyo programından bi kanal açıyorum wirelessten telefonun ışığı söndükten 1dk sonra radyo duruyorda. acaba bunlamı alakalı.

--------------- Ekleme ---------------

he bide insanlar güzel şeyler yapabilirler ama kusursuzu başarmak için eleştirilmek tartışmak ve ona göre düzenleme yapmak gerekir. soneday eskilerdensin biliyorum ama daha açık görüşlü olur ve soruları sorunları cevapsız bırakmassan minnettar oluruz.teşekkürler

kerim5534

kerim5534

Üye
eline saglık guzel cfw olmus yanlız 4*4 yukledım menu ıconları bırbıne nerdeyse bıtısık sekılde

realdjferdy

realdjferdy

Üye
V52 ye geçseydim büyük ihtimal denerdim şuan V51 deyim, Bir uygulama neden bu kadar büyütüldü bilmiyorum, isteyen kullanır istemeyen kaldırır cihazdan bak kişisel oldu cihaz dimi:D birde reklam konusu hakikaten çok ben B.Tooth ismine bile karşıyım, yazılım bilgilerinde bi imza kafidir diye düşünüyorum.

Newpronik

Üye
ben denedim herşey çok güzel aklıma takılan bazı şeyler var ilgilenirsen sevinirim öncelikle ram pacher programı yok yüklerkende dahili bileşen diyor, sohbet programının ikonunu menuye koyarmısın acaba mesajlardan girmek yerine ev ekranından kullanmak daha kolay başka bir eksik yok gibi herşey gayet hoş ve güzel son olarak şimdiye kadar çözülemeyen mesajların saat sorunu bunada bir el atabilir misin c6 yazılımlarında bazen mesajlar normal saat diliminin bir saat geri geliyor yani atıyorum suan saat 10 arka arkaya gelen mesajlar bazen 10 da bazen 9 da geliyor buda sohbet programında karışıklığa yol açıyor bununla ilgilenebilirsen sevinirim

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler Orjinal menüsü olan varmı

cqer

cqer

Üye
kardeşim tüm eleştiriler yersiz fw süper olmuş dün gece yükledim gece 3 e kadar kullanmaktan kenimi alamadım sadece rom patcher görünmüyor okadar

igorist06

Üye
videolarda 10 saniyeden sonra takılma yaşanıyor açmak kolay ama kapatırken kapatma tuşu çalışmıyor menü zaten o biçim dağınık kusura bakma ben beğenmedim.:hmmm

djmatrix

Üye
biraz daha az reklam olsaydı denerdim,abartmışsın biraz,neyse yinede emeğine sağlık güzel paylaşım..

bild

bild

Üye
Gizli klasör varmı acaba fwde

emretwoolf

emretwoolf

Üye
yahu cevappppp

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
xm media tuşunu çalıştıran var mı?

edit: farklı tema deneyince çalışıyor.MegaManin V3ünde de aynısı olmuştu.Dark temasını denedim oldu :islik

Üst Alt