EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

Erman_

Erman_

Üye
Az önce kurdum media tuşu çalışmıyor. Format atıyorum sonucu tekrar yazarım burdan.

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
açılış ekranı nasıl acaba resmi var mı ? ona göre yükleyeceğim Teşekkürler Emeğin İçin...

Erman_

Erman_

Üye
Sonuç olumsuz. Media tuşu çalışmıyor malesef

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Bazı yorumlar;

Orijinalden alıntı: estami

Hız,özellikler,görsellik ve kullanım tek kelime ile muhteşem olmuş arkadaşlar 4*4 menüyü yükledim.....[:o]

Şimdiye kadarki yüklediklerimin en iyisi Ellerine sağlık tam beklediğim gibi Soneday üstadım...[:'(]

Açılış müziği çok otantik...[8D]

Tek eksi (-) reklamlı açılış olmuş keşke o kadar reklam olmasaydı..[sm=s16.gif]

Dinimiz eklentiside çok güzel olmuş..

Bide yanında bir program daha var içerisinde ok işaretleri vs var ne olduğunu çözemedim daha..[sm=s15.gif]

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Hayırlı olsun.İlk deneme başarılı.Test ettim onayladım bir süre bu CFW'yi kullanacağım[sm=You_Rock_Emoticon.gif]

Orijinalden alıntı: Oğuzhan-SB

Uzun uzun bişeyler yazmıştım ama uzatmaya gerek yok.
Hız harika

Çok teşekkür ederim Soneday.

muharrem19811

Üye
Ama ben bunda hack dosyalarını bulamadım nerede bütün proğramlarımda sertifika hatası verdi

ea1903ea

Üye
Kurup denedim herhangi bir hatayla karşılaşmadım
Ancak Affına Sığınarak Rofs dosyasında biraz değişiklik yaptım kendime göre :D
1. Açılış resmini ve müziğini değiştirdim.
2.Müzik taramasını sadece E:\\ şeklinde yaptım

açılış ekranında reklam var göze hoş gelmeyen, hakkındır bunu yapmak ancak ben biraz takıntılıyımdır. Oradaki Nokia resminin çıktığı yerdeki versiyon ismini vs. yi nasıl kaldırırım onu bulamadım :D... Bunu bana söyleyebilirsen tadından yenmeyecek :D Tekrar teşekkürler süper fw olmuş :D

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

akinov5

Üye
CFW ni yükledim. Hız ve stabilite süper.Bazı uygulamalarda sorun yaşayanlar java yı güncellesin. XpressMusic tuşum çalışıyor. Açılış ekranı kişisel olmasaydı daha süper olurdu.

muharrem19811

Üye
CFW ni yükledim. Hız ve stabilite süper.Bazı uygulamalarda sorun yaşayanlar java yı güncellesin. XpressMusic tuşum çalışıyor. Açılış ekranı kişisel olmasaydı daha süper olurdu.

java yı nasıl güncelleyeceğiz

akinov5

Üye
java yı nasıl güncelleyeceğiz

pcye indir öyle kur. Telefondan indirmeye çalıştığımda donmalar oldu ondan pcye indirmen en mantıklısı. java runtime s60v5 yaz googleya 2.1.18 beta sürümü var en son onu indir kur.

nereharme

nereharme

Üye
soneday kardeş açılış ekranında bi düzenleme yaparsan bende bu fwyi yüklemeyi düşünüyorum . Bir de T9 diğer c6fwlerdeki gibi dandik mi yoksa orjinal fwdeki T9u gömebildin mi?

Efendi™

Efendi™

Üye
Hocam Özür Dilerim Ama RomPatcher Göremedim. Sorun Bendemi Yoksa El İlemi Yüklüyoruz?

ea1903ea

Üye
Web Browser Kasıyor mu bende bi site açtıktan sonra kasıyor kapanıyor :(

Efendi™

Efendi™

Üye
Allah Allah :S Aynen bende. Menüde Darmadağın. Ama Yinede TEşekkürler.

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
çalışmanı takdir ediyorum ancak v52.lerde nedense ovi maps uygulaması çalışmıyor veya sistemi kasıyor.

sorun benim 5800.de mi yoksa aynı sorunu yaşayanlar var mı????????????????

--------------- Ekleme ---------------

söyleyemeden de geçemeyeceğim doğrusu.

kusura bakma da kardeş. çok aşırı reklam yapmışsın. elhamdülillah hepimiz müslümanız ama dinimizi reklam amacı olarak kullanmanı hiç tasvip etmedim. bir imza yeter ama telefonda nereye girsem imzan var.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
çalışmanı takdir ediyorum ancak v52.lerde nedense ovi maps uygulaması çalışmıyor veya sistemi kasıyor.

sorun benim 5800.de mi yoksa aynı sorunu yaşayanlar var mı????????????????

--------------- Ekleme ---------------

söyleyemeden de geçemeyeceğim doğrusu.

kusura bakma da kardeş. çok aşırı reklam yapmışsın. elhamdülillah hepimiz müslümanız ama dinimizi reklam amacı olarak kullanmanı hiç tasvip etmedim. bir imza yeter ama telefonda nereye girsem imzan var.

Dinimiz uygulamasının reklamla ne ilgisi var?

Üst Alt