Elegant 5800 V52.0.007/ V52.0.101 CFW-MOD-HACK ( By Kotukoylu )

Sponsorlu Bağlantılar

yalandunya3535

Üye
bunu nasıl yukleyecegım bana yardımcı olurmusunuz ?

samety500

samety500

Üye
tam istediğim gibi bir fw müthiş olmuş c6 fw leri hiç sevmiyorum.kötüköylü eline sağlık herşey güzel ben v52.0.007 yükledim gayet güzel ve hızlı. v52 101 türkçe mi acaba ? kullanan arkadaşlardn öneri alırsam sevinirm. tekrar teşekkürler :D

yalandunya3535

Üye
kotukoylu.com adresinde malesef resimli anlatımı mevcut değil :(

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
tam istediğim gibi bir fw müthiş olmuş c6 fw leri hiç sevmiyorum.kötüköylü eline sağlık herşey güzel ben v52.0.007 yükledim gayet güzel ve hızlı. v52 101 türkçe mi acaba ? kullanan arkadaşlardn öneri alırsam sevinirm. tekrar teşekkürler :D

Türkçe Hocam Ben Kullanıyorum Şuan

----------Eklendi @ 19:44:02 ---------- Yazıldı @ 19:43:18 ----------

kotukoylu.com adresinde malesef resimli anlatımı mevcut değil :(

Hocam bu yazılımında anlatmış aşağı tarafta bakarsan .

afacan15

Üye

ben yükledim türkçe gayet güzel
v52.0.007 hiç bir farkı yok tek kötü yanı gerini dönemiyorsunuz!
yani tüm fw ler v52.0.007 yapılınca biz mahrum kalıyoruz:bilmm

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
ben yükledim türkçe gayet güzel
v52.0.007 hiç bir farkı yok tek kötü yanı gerini dönemiyorsunuz!
yani tüm fw ler v52.0.007 yapılınca biz mahrum kalıyoruz:bilmm

Dönülebiliyor. :D Nasıl Dönüldüğünü Videolu Anladım Yaptım video sitelerine upload yapıyorum

virgo2000

virgo2000

Üye
yapanın eline sağlık tuş kilidi olayı çok güzel ve rehber ve mesaj açılış hızını sevdim. yazıtipini s3 yapayım on numara olur

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
deneyip göreceğim şimdi :)

omer9035

Üye
kardes yaptım demişsinya bi anlatsan nasıl yaptın. 52.0.007 li tüm fwleri yukleye biliyon mu? cevapsız koma ha :D

kardeş yeni gördüm kusura bakma ben normal klasördeki dosyaları silmiyorum sadece indirdiğim 52.007 li rofs dosyasının adını aynı klsördeki rofs adlı dosya gibi yapıyorum yani 52.101 v1 mesela ama aynı olmak zorunda isimler sonra klasöre atıyorum değiştirilsinmi diye soruyor evet diyorum sonra sorunsuz bi sekilde flash atıyorum

samety500

samety500

Üye
Türkçe Hocam Ben Kullanıyorum Şuan

----------Eklendi @ 19:44:02 ---------- Yazıldı @ 19:43:18 ----------

Hocam bu yazılımında anlatmış aşağı tarafta bakarsan .

çok tşkkrler sonra 101 kurarz

clawsi

Üye
Cfw'yi attıktan sonra nokia pc suit ile aldığım ajanda back up'ını geri yükleyebilir miyim?

gokhan544

Üye
sorunsuz kusursuz hızlı bir fw mükemmel yaniiiii eline şaglık

sertac999

Üye
abi ilk defa teli hackleyeceğim bunu yüklemek için neler gerekiyor biraz açarmısın ?

freddy__51

freddy__51

Üye
çok güzel olmuş elerinize sağlık biraz uğraştım ama sonunda başardım kurmayı bi türlü beceremiyordum sonunda başardım

----------Eklendi @ 01:00:17 ---------- Yazıldı @ 00:51:28 ----------

ayrıca tema efeklerinide açmanızı öneririm çok güzel olmuş yaaaa

----------Eklendi @ 01:43:54 ---------- Yazıldı @ 01:00:17 ----------

yanlız bi sorunvar kardeş tema yükleyemiyozmu biz buna ve ev ekran eklenti değiştiremiyzmu

----------Eklendi @ 01:51:39 ---------- Yazıldı @ 01:43:54 ----------

yahu çok oluyo ama bisorun buldum ekran döndürmeyi açtığın zaman telefon reset atı yo neden olur acaba

samety500

samety500

Üye
çok güzel olmuş elerinize sağlık biraz uğraştım ama sonunda başardım kurmayı bi türlü beceremiyordum sonunda başardım

----------Eklendi @ 01:00:17 ---------- Yazıldı @ 00:51:28 ----------

ayrıca tema efeklerinide açmanızı öneririm çok güzel olmuş yaaaa

----------Eklendi @ 01:43:54 ---------- Yazıldı @ 01:00:17 ----------

yanlız bi sorunvar kardeş tema yükleyemiyozmu biz buna ve ev ekran eklenti değiştiremiyzmu
kardeşim tema yüklenir. ev ekranları var zaten kendi ev ekranları süper :D

----------Eklendi @ 01:51:39 ---------- Yazıldı @ 01:43:54 ----------

yahu çok oluyo ama bisorun buldum ekran döndürmeyi açtığın zaman telefon reset atı yo neden olur acaba
hard reset at. tl kapalı iken yeşil kırmızı kamera tuşu ve açma tuşlarına basılı tut belki düzelr. düzlmz ise tekrar fw :)

freddy__51

freddy__51

Üye
tamam hocam sağ ol

sertac999

Üye
beyler flasha bastım jaf done werdi ama local mode da kaldı ne yapacam

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
2 kere done demediyse sakat :D ben v52.0.101 de kullanıyorum geri dönemeyenler için bulunmaz nimet.Tema efektleri dönerek ve yavaş olduğu için silip orjinal efektleri koydum isteyenlere rofsu paylaşırım orjinal v52 efektli

Üst Alt