Elegant 5800 V52.0.007/ V52.0.101 CFW-MOD-HACK ( By Kotukoylu )

Sponsorlu Bağlantılar

SERžANT

SERžANT

Üye
Bu cfw'yi yaklaşık 6 ay önce kullandım gayet güzel ve hoş bi cfw bunu biraz editledim foruma koymuştum bayağıda ilgi görmüştü.
Isteyen özelden ulaşsın isteğe göre editleyebilirim..

samoçam

Üye
arkadaşım ovi mağaza bozuk açılmıyo:angry::angry::angry::angry::angry:

----------Eklendi @ 21:27:24 ---------- Yazıldı @ 21:12:59 ----------

bide telefonu depolama modunda bağlayınca kendine res atıyo tel

Progressivity

Progressivity

Üye
öncelikle hard format at telefonuna, ovi mağazanında telefonunun web tarayıcısından en son sürümünü indir kur o şekilde çalışması lazım

erdemguven

Üye
arkadaşlar 007 yimi kurayım 101 imi hangisi daha hızlı?

vitaly

Üye
Nasıl yükleyeceğim bunu telefonuma yahu ? İlk defa hackliyorum telefonumu. Biri anlatsın işte adam gibi! Sadece dosyaları vermişsiniz, bu kadar mı ?

ErkanGuney.

ErkanGuney.

Üye
Teşekkürler dostum. Kurdum ve kullanıyorum.

----------Eklendi @ 14:41:14 ---------- Yazıldı @ 14:39:58 ----------

Nasıl yükleyeceğim bunu telefonuma yahu ? İlk defa hackliyorum telefonumu. Biri anlatsın işte adam gibi! Sadece dosyaları vermişsiniz, bu kadar mı ?
Dostum bak bu konuda aşağılara in birinci sayfada resimli açıklaması var Jaf Pkey ile nasıl yapılacağının. Ben şimdi ilk defa yaptım ve adımları dogru izlersen çok basit.
ORİON™ PSV 2.4 (18/07/2011) [v52.007&c6v40] By Openstar 5800,x6

ugur7

ugur7

Üye
teşekkürler

wadegame

wadegame

Üye
tekrar soyluyorum bugune kadar gelmıs gecmıs en hızlı cwf hemde orjınal ben suan ram 68.98 goruyor super bırsey

Free07

Free07

Üye
arkadaşlar fw cidden çok güzel . ama bende rompather hata veriyordu. patch lere otomatik başla dediğimiz zaman bir daha açılmıyordu. bende rompatcheri çıkardım fw den ve 3,1 versiyonunu sonradan yükledim sorun kalmadı. birde c5-03 tuş kilidi sanırım bir programla çakışıyor ve çalışmamaya başlıyor.

headhunterrr

Üye
Arkadaşlar anlayan biri yardım etsin ben 5800 a cfw atmak istiyorum atıyorumda sorunsuz alıyor yazılımı ama telefonu jaftan çekip bataryayı takıyorum açtığımda titriyor ama ne ekrana görüntü geliyor nede ışıklar yanıyor bunun sebebi nedir telefon versiyonu 52.0.101 bu arada telefona orjinal yazılım atınca düzeliyor

ölümüne

ölümüne

Üye
bende de kurarken sona gelince error writing cmt diye hata veriyor bu hatayla karşılaştığım tek fw bu oldu nasıl halledebilirim

fbahcemm

Üye
Babaaa Süperssiiin yaaa (:

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
kotukoylu artık burada paylaşım yapmıyor arkadaşlar. c.e.p.m.o.d.c.o.m paylaşımını sürdürüyor

Emre_o6

Emre_o6

Üye
deneyeceqiz bakaLım smart seriesi yakLasık bır yıLdır kuLLanıyorum oda cok quzeLdı bu da quzeLdır Emeqine saqLık

Progressivity

Progressivity

Üye
Yaa kaç ay oldu hala cfw değiştirmedim 5800 v60 çıktı daha geçmedim gerçekten harika bir cfw kotukoylu üstad 5800 v60 içinde cfw bekliyoruz

Azadijan

Üye
şimdi deniyeceğim saol dostum ellerine sağlık..

aytug61

Üye
"C: ilk açılışta 295mb "bunu anlamadım hafızası kaç bu telefonun ?

kurtx428

Üye
cihazin ilk haline getirebilme sansimiz var mi ?

Üst Alt