Yeni Cfw Smart Series 5800 FİNAL Sürümü İle Sizlerle ( By Kotu Koylu )

Sponsorlu Bağlantılar

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
biri yardımcı olabilir mi v52.101 yazılımı yüklü bnde bu yazılıma nasıl geçeblirşim

Hocam Forumda Anlatımları var Bir Ara İstersen telefondan girdiğim için bakamıyorum

kayalar3639852

Üye
tek kelimeyle bu işin piri kotukoylu; arkadaşlar kotukoylu yapmışsa gözünüz kapalı yükleyin ve kullanın kesinlikle memnun kalacaksınız

serserii658

serserii658

Üye
ya arkadaşlar bişey sorcam ben bu cfw yi kurdum şimdi sorun gece yatarken telf açık şarj tam ..alarm kuruyorum sabah çalıyo ama kalktıgımda telf kapalı oluyo ve bataryayı çıkarıp takmadan açılmıyo sorun ne olabilir anlayan ???

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bişey sorcam ben bu cfw yi kurdum şimdi sorun gece yatarken telf açık şarj tam ..alarm kuruyorum sabah çalıyo ama kalktıgımda telf kapalı oluyo ve bataryayı çıkarıp takmadan açılmıyo sorun ne olabilir anlayan ???

Hiç Öyle Bir sorunla Karşılaşmadım Kardeşim . Tıkır Tıkır Çalışıyor Çıktığı İlk Günden Beri Kullanıyorum

serserii658

serserii658

Üye
Hiç Öyle Bir sorunla Karşılaşmadım Kardeşim . Tıkır Tıkır Çalışıyor Çıktığı İlk Günden Beri Kullanıyorum

yok baba sorun deilde işte bilmiyorum o yüzden sordum yanlış anlaşılmasın gerçekten on numara bende kullanıyorum ama bu neden oluyo bilmiyom anlarsanız diye sordum :)

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
yok baba sorun deilde işte bilmiyorum o yüzden sordum yanlış anlaşılmasın gerçekten on numara bende kullanıyorum ama bu neden oluyo bilmiyom anlarsanız diye sordum :)
Donanımla Alakalı Galiba ..

serserii658

serserii658

Üye
bilmiyom olabilir...

memomemo54

memomemo54

Üye
ya arkadaslar flashlayamıyorum diğer cfw lere benzemiyor nasıl flashlıyacam enaz 30 kez cfw atmısımdır böle ilk atıom önce setub vardı onu yükledim sonra jafla normal bildiğimiz gibi flashladım ama hata veriyor
---------------------------------------------------:off::off::off::off::off:
Stage 2 starting................PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
..........Phone prepared OK!
Waiting for the phone to boot...
Searching for phone...
Phone rebooted but not in flash mode...

• Beğen
Tepkiler: D€nizhaN
haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
w€(-)m£7;3391418' Alıntı:
ya arkadaslar flashlayamıyorum diğer cfw lere benzemiyor nasıl flashlıyacam enaz 30 kez cfw atmısımdır böle ilk atıom önce setub vardı onu yükledim sonra jafla normal bildiğimiz gibi flashladım ama hata veriyor
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
Searching for phone...

Hocam anlatımlara Bakıp Yükledinmi ? ..
Bilgisayarının Ön Tarafına Takıyorsan Flası Arka Tarafına Tak Anakart'ın Direk Üstüne.

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
"Smart Series" ne demek???

samety500

samety500

Üye
bu cfw de resimlerde yakınlaştırma nasıl onu merak ediyrum genelde cfw lerde yakınlaştırma orjinalindeki çok yakınlaşma olmuo.kullanan arkadşlr bilgilendirirse sevinirim.

bihterberk

Üye
çok güzel ama bide 4x4 menüsü olsa harika olacak .ne dersiniz çıkacak mı

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
w€(-)m£7;3391418' Alıntı:
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
Searching for phone...

aynı sorun bende de oldu. ne alaka anlamadım.

----------Eklendi @ 03:14:36 ---------- Yazıldı @ 03:00:24 ----------

:vur her ne yaptımsa olmuyor olmuyor.

fw ustaları bi el atın.

----------Eklendi @ 03:35:55 ---------- Yazıldı @ 03:14:36 ----------

HOCAM ALLAH AŞKINA VERDİĞİN LİNKLERE DE Bİ GÖZ ATARSAN SEVİNİRİM.

BUYRUN 5800XM İÇİN LİNK:

ŞİFRESİ: kotukoylu

filminpvp

Üye
evet kardeş dosyaları kurunca x6 hack dosyaları ve rm-556 oluşuyor ama bizimki 5800 rm-356 direk yüklesek sorun çıkarmı arkadaşın verdiği link asıl 5800 için deilmi

Ali Emre Çirik

Üye
tema ikonları berbat olan bi fw. :off: rompatcher çalışmıyor.( hard format attığım halde) bunlar düzenlenirse tekrardan indirip kurabilirim. (h)

SilentOne

SilentOne

Üye
ellerine saqlık

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş dosyaları kurunca x6 hack dosyaları ve rm-556 oluşuyor ama bizimki 5800 rm-356 direk yüklesek sorun çıkarmı arkadaşın verdiği link asıl 5800 için deilmi

Hocam Link 5800 İçin. İlk Hata Yapmıştım Ondan Beri Düzgün Bir Problem Yok

freddy__51

freddy__51

Üye
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
PUBKEYS already sent...
Searching for phone...
Phone rebooted but not in flash mode... ya arkadaşlar bi yardım edin ne olur kuramıyoz biz bunu

Üst Alt