Haber Ekstra Kolon Desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
520 720 820 ye gelmiycek ama ??? Yani uvey evlat gibi yeni çıkmış cihazlar iphone 4 e bile ios 7 geldi hemde herşeyiyle beraber
iphone 4 ve 4s e güncelleme geldi eyvallah ama cihazlar artık takıla takıla çalışıyor farkında mısınız

turbocore35

turbocore35

Üye
iphone 4 ve 4s e güncelleme geldi eyvallah ama cihazlar artık takıla takıla çalışıyor farkında mısınız
ya tabi ama istersen yapmazsın benm demek istediğim nokia bilerek vermiyor .:D.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
520 720 820 ye gelmiycek ama ??? Yani uvey evlat gibi yeni çıkmış cihazlar iphone 4 e bile ios 7 geldi hemde herşeyiyle beraber
hem de herşeyiyle mi:blink:

ya arkadaşlar biraz insaf yani. Nedendir bilmem herkeste Nokia ve Microsoft'a karşı aşırı bir tedirginlik var.

O herşeyiyle ios7 yüklenen iphone4 kullandınız mı bilmiyorum ama benim wp7.8 lumia900'um altından girip üstünden çıkıyor. Ayrıca herşeyiyle ios7 alan tek cihaz iphone5, 4 ve 4S'te de kısıtlamalar var. Aynen 3GS bile ios6 aldı denilmesi gibi evet aldı ama evlere şenlik ios6 aldı ios5'te kalsa daha iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: capkino06

capkino06

Üye
bence belki bi ihtimal wp 8.1 ile tüm cihazlara sunulabilir 3. kolon arayüzdede değişiklik olacaksa eğer. benim en çok merak ettiğim wp 8.1 den beklentiler neler :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
biraz araştırınca mevcut cihazlara neden gelmediği konusunda bazı fikirler edinebildim.

araştırmalarım devam ediyor. Sonuçlanınca sizlerle paylaşırım:oke:

• Beğen
Tepkiler: ceza87

respection123

Üye
Ne yane Microsoft bu ekranı 520 620 720 vb ayarlıyamazmı :pf (3kolon değil)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
2.5 kolon:)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
csH

csH

Üye
hiç boşuna heveslenmeyelim microsoftun öyle bişey yapacağını sanmıyorum :D

ON9

ON9

Üye
Lumia 920 ye göre 3.kolonlu 1520nin resmini Oturttum sanki bize küçük kalıyo gibi kutucuklar. En küçük kutular baya ufak kalıyo bizim ekranlarda tabi benim parmağa göre ve bana göre :D
Deneyen olursa 768x1280 px ;
valla hocam. İşin rast gelsin ya. İstediğim şeyi gerçekten deneme fırsatı buldum bu resim sayesinde 3. Boyuta olan aşkım daha bir kabardı..

suyunsesi

suyunsesi

Üye
valla hocam. İşin rast gelsin ya. İstediğim şeyi gerçekten deneme fırsatı buldum bu resim sayesinde 3. Boyuta olan aşkım daha bir kabardı..

3. Boyut demişken ben birsuru kolon istemiyorum. Bize bizim kolonlardaki tileler yeter sadece onları arkası, yanları, üstü, altı, olan 3boyutlu ve parmakla döndürülebilen küp şeklinde tileler yapsınlar. Yeter :zong:

• Beğen
Tepkiler: ON9

Üst Alt