Haber Ekstra Kolon Desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Warnings

Üye
Büyük Ekranlara Gelcek Deniyor. 920'ye geliyor digerlerine hatta 625'e bile gelmiyor ne saçma şey bu böyle tam herşey düzeldi derken tekran ediyolar işin içine
512 mb kullananlar eşşek başımı ? :angry:
siz 8.1 deki açıklanan tum ozelliklerin 512mb rama geşcenimi sanıyorsunuz En Fazla %25 i gelicek kesin bana gore

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
siz 8.1 deki açıklanan tum ozelliklerin 512mb rama geşcenimi sanıyorsunuz En Fazla %25 i gelicek kesin bana gore

en az %85 i gelir microsoftun bu saatten sonra müşteri kaybetme gibi seçeneği yok

Warnings

Üye
en az %85 i gelir microsoftun bu saatten sonra müşteri kaybetme gibi seçeneği yok
en az 85 i gelir demişsiniz nerdeyse 100 de 100 olucakmış :D neden gelmez derseniz bana gore microsoft yeni telefon çıkarırsa yani lumia markası adı altında onu satmak için satış politikası yapar kardeşim.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
en az 85 i gelir demişsiniz nerdeyse 100 de 100 olucakmış :D neden gelmez derseniz bana gore microsoft yeni telefon çıkarırsa yani lumia markası adı altında onu satmak için satış politikası yapar kardeşim.

senden benden akıllı olduklarına eminim ;)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ne kadar kastırır bilemem ancak 3 kolon gelir 512 lerde live tile daha fazla olucagı için bunların haraketli olduğu düşünülürse hepsi anlık donmalar belki yaşanır diye bir kısıtlama yapılabilir bunun dışında yapılan kısınıtlama savunmaları geçersiz bence

csH

csH

Üye
Microsoft Bi özellik kısmadı bu güne kadar 3. kolon dışında onunda 4.5 inçlere geleceği söyleniyor bize kısıtlama yapan nokiaydı bugüne kadar olan güncellemelerde 8.1de pek fazla kısıtlama yapacağını düşünmüyorum çoğu ayarlarla ilgili zaten

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bence şimdiden tartışırsak çok saçma olur. Tam olarak hangi cihazlara geleceği kesin değil. Yani bi 1080P diyorlar bi büyük ekran diyorlar bi başka filan. 8.1 çıktığında her şey belli olacak. Benim tarafım her cihaza gelmesi, ama 2 ve 3 kolon diye ayar olması..

• Beğen
Tepkiler: mtoyanik
mtoyanik

mtoyanik

Üye
o 3. kolon buraya gelecek :bottom:
512 mb ram ile alakası yok bence şöyle düşünün ben ana ekranı full tile ile donatsam kasma olmuyorsa 3 kutu yan yana olsa neden kasacak ?

Bu özelliği kısmaları için sebep göremiyorum ben.

Rainesto

Rainesto

Üye
bence açılır kapanır olup tüm cihazlara verilmeli

• Beğen
Tepkiler: mtoyanik
csH

csH

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
625, 720 ve üstü alır belki ama 4 ve 3.8" e vermeyeceklerine adım gibi eminim:no:

edit: gelsin adımı değiştirmeye razıyım:smdance:
inşallah gelir ya isteyen açar isteyen açma

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Gören Zannetçek Dünyanın Bütçesi 1500 tlden yukarı dünyada neden en çok 520 sattı sanıyorsunuz microsoft yöneticileri akıllı adamlardır bu hataya düşmezler düşerlerse Android'e döner bu sistemde ayrıcalık.

• Beğen
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kusura bakmayın ama 512 diye bişey yok
donanımsal özellikten dolayı gelmezse eyvallah ama sistemsel özellikler geliyor öyle ekstradan şeyler değil bunlar bütün cihazlara gelmek zorunda. Duşunun bi (x) ile kapatma sistemsel özellik. Bunu bizden kısıtlayamazlar adı üstünde sistem. WP8.1 de sistemsel geliştirmeler %90'ın üstünde neredeyse

• Beğen
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
birde şu yönden düşünün 4.inçden küçük ekranlara gelmemesi çok normal olur 3.kolon 620'ye gelse ekrandaki kutuları göremezsin hatta 4inçe bile zor gelir

Rainesto

Rainesto

Üye
birde şu yönden düşünün 4.inçden küçük ekranlara gelmemesi çok normal olur 3.kolon 620'ye gelse ekrandaki kutuları göremezsin hatta 4inçe bile zor gelir
işte açma kapamalı olur isteyen ekler istemeyen eklemez ben bi tema ile baktımda gayet belli

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Şu dosya yöneticisi gelirse zaten bunlar olur siz dert etmeyin;)

• Beğen

Üst Alt