Haber Ekstra Kolon Desteği

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Joe abi büyük ekran diyorsa iş bitmiştir hayatta gelmez unutun bence

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
3. kolon derken? anlamadım lütfen biri açıklasın :)

sekajmer

sekajmer

Üye
920 ye gelir gelir de 820 almak tam bir hataydı.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
3. kolonun olması ile olmaması arasında size yapacağı getiri telefon değiştirtecek kadar faydası büyük bir olay mı yani? :) Birde böyle bakın.

respection123

Üye
3. kolonun olması ile olmaması arasında size yapacağı getiri telefon değiştirtecek kadar faydası büyük bir olay mı yani? :) Birde böyle bakın.
hayatta extra kolon için tlf değişikliği yapmam. Yapsam da Yeni cihazın nokia olması cok dusuk bi ihtimal olur :)

• Beğen
Tepkiler: bekirrr.21 ve sinanozcan312
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ya sıkıntı sırf 3. kolon olayı da değil, bi yenilik geliyor hop pureview'li nokialara geliyor sadece falan filan. gerçi 512mb ramli lumialara bakınca kendimi yine şanslı sayıyorum o ayrı :D ama dediğim gibi böyle devam ederse yakın zaman olmasa da zamanı gelince yenileyebilirim belli olmaz :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
L1520 de az kalsın beni kandıracaktı :P Ama elimdeki telefonu daha tam anlamıyla sömürmedim. :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya sıkıntı sırf 3. kolon olayı da değil, bi yenilik geliyor hop pureview'li nokialara geliyor sadece falan filan. gerçi 512mb ramli lumialara bakınca kendimi yine şanslı sayıyorum o ayrı :D ama dediğim gibi böyle devam ederse yakın zaman olmasa da zamanı gelince yenileyebilirim belli olmaz :)
Lumia Black güncellemesiyle tüm cihazlara geleceği söyleniyor.

q0nzalez

q0nzalez

Üye
Lumia 920 ye göre 3.kolonlu 1520nin resmini Oturttum sanki bize küçük kalıyo gibi kutucuklar. En küçük kutular baya ufak kalıyo bizim ekranlarda tabi benim parmağa göre ve bana göre :D
Deneyen olursa 768x1280 px ;

skynet

Üye
620'ye geleceğini sanmıyorum :D

Üst Alt