Ekran karti alacagim yardimci olur musunuz

• 2 Ağustos 2014
  • 875 Okunma
  • 23 Cevap

1. Arkadaşlar

Asus R7 240 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu ekran kartini almayi düşünüyorum ama benim PC eski oldugu için uyumlu mu diye sormak istedim sistem boyle

Asus p5pl2 anakart
    2.5 GB ddr2 533 MHz RAM
    Intel pentium 4 3.00 ghz işlemci

Uyar mi sizce başka ekran karti tavsiyeniz varsa soylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ...

Yazan: KingOfPiez
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 2 Ağustos 2014
    KinG CrazY bunu beğendi.
  2. Uyumlu kardeşim :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Teşekkürler de nasil anlasiliyor uyumluluğu

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  4. Anakarttan anlıyoruz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. ram ddr2 ise anakart ta ddr2 olmak zorunda,ama ddr2 anakarta ddr3 ekran kartı takılabilir amaaa sana şunu söyliyim bu sisteme asla masraf yapılmaz 10 yıllık işlemcin var tek çekirdek bir kuruş masraf yapma idarelik bişey tak
    ---
    150 ha tam benlik kartmış direksiyondan geçtim de kesin öğreneyim buna bayılayım ben olmazsa 150tl

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  6. :D Aynen, o da var, sistem çok eski :) Olmadı 2. El bi ekran kartı alsın, temiz kullanımlı ;) Ve evet kart fiyatına göre iyi gerçekten :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  7. Haklisiniz da su an PC alamam 1 GB 64 bit ekran karti var zaten bir tek lol oynuyorum onda bile kasiyor normalde de kasiyor bende biraz kasmalar iyileşir diye almak istiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  8. Bu kartın temiz kullanımlı 2. Elini alabilirsin istersen :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Tamam bakacagim teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  10. p4 3.0ghz bir de sanal ikici çekirdeğe sahipse ht diye geçer bu model bilgisayarı soba gibi yapabilir sıcaklıklar nasıl?

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  11. Kusura bakmayin pek anlayamadim pcnin sicakligi mi

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  12. Evet, işlemci ve ram sıcaklığından bahsediyor. Hani görev yöneticisinin altında da yazıyor ya ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Evde değilim gidince bakicam biraz toz var birde bizim akraba var macun sürdür gibi birşey dedi o da ise yarar mi acaba , hd5450 var bu arada

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  14. İşe yarayabilir tabiki de. Termal macun (ya da termal sıvı) İşlemci ile soğutucu arasındaki ısı akışını sağlamak için sürülür. Ve eğer o bittiyse pc yavaş çalışabilir. Hatta bir süre sonra hiç açılmaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. KinG CrazY bunu beğendi.
  16. Tüm sıcaklıklar normal gözüküyor :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Fanlari temizleyince performans farki oldu az da olsa

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.
  18. Ekran karti sıcaklıgı aynı kalmıs yani oyuna girmemissin sanirım nomal internetteki kullanıma göre islemci fazla ısınıyor oyuna girince 78 80lere cıkar macun sürdürtürdüm bir aya kalmaz kurur ve kasanın zeminine dökülürdü kasma islemciden kaynaklanıyor lolde, 70 72den sonra p4 bayılır
    ---
    Kısaca r7 240 performansi artirir tabi de hakkını vererek asla kullanamazsın

Samsung ile gönderdi
  19. O zaman işlemci alsam daha mi iyi olur

Mobil cihaz ile gönderdi
    KinG CrazY bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 20:47