[Ekip dağıldı] Türk CFW Kuvvetleri (T.C.K) Çılgın Türkler Ekibi Yönetim Merkezi

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son kararın mı (milyonerdeki gibi :D)?

----------Eklendi @ 19:19:52 ---------- Yazıldı @ 19:12:03 ----------

ferhat_5382 adlı Nokia 5250 kullanıcısı Tester rütbesiyle TCK Ekibine alınmıştır.

Bundan sonraki görevleri:

- TCK ekibinden herhangi birinin flaş isteğine en kısa sürede cevap vermek,
- TCK ekip çalışmalarını kendi telefonunda test etmektir.

Kendisine ve ekibimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
son kararım ama söylediğim gibi 1 hafta sonra başlarım işe :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tamam zaten henüz çalışmalarımız başlamadı. Hayırlı olsun tekrar ;)

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
teşekkürler :ehe

anılbaran

anılbaran

Üye
son kararım ama söylediğim gibi 1 hafta sonra başlarım işe :)

hayırlı olsun . Flash atmada sıkıntı yok dimi :) yani bol bol flash attırabilirz. En son ne zaman flash attın :) tek tek seçerekmi atıyon yoksa . Otomatik klasörden alıyor jaf ? Arada tel açılmayabilir . Yani bizim sana gönderecegimiz rofs dosyası ile flash atıyon . Telefon boot da kaldı . Ekran gidiyo geliyo diyelim. Öyle bi durumda bataryayı çıkarmaktan başka bi çaren yok . Yani ona hazır ol. Bide flash atarken şarj durumu na bak mutlaka en az 4 çizgi olsun. Açılmadı diyelim . Bi önceki yolladıgımız sorunsuz rofs dosyası olacaktır. O öncek rofs ile flash atcan sorun düzelcek. Bide sana dicez şu ayarları yap . Suraya gir ekran görüntüsü yolla v.s gibi şeyler. Sende her gün girersen foruma işimiz yavaşlamaz. Bide tabi cfw bitene kadar fazla kişisel veri kullanamıcan. Genellikle hafıza kartınada format atmanı isticegimiz için . Önemli verileri flash atmadan yedekle derim . Şimdilik bu kadar :oke:

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
tamam bendeki jaf programından bb5 i seçiom ordan işaretliom falan flash atalı 1 hafta olmadı diğer yöntemi de öğretirseniz yaparım

anılbaran

anılbaran

Üye
tamam o zaman sorun yok . Cfw ye başlarken sana da ulaşırız :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Anıl sende anlaştığına göre bu işte tamamdır :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
x 6 için talep yokm u ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet X6 ve 5530 talebeleri aranıyor :megafon:

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Telefonlara isterseniz Nokia C5-03 Ekleyin

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
Tester olmak için napmamız lazım :)

anılbaran

anılbaran

Üye
varmı tester alooo ;)

halittosun

Üye
Ocağına Düştüm Rambo Hocam Forumun Altını Üstüne Getirdim Bulamadım Ya Ben Göremedim Ya da Yok

Bilirsen Sen Bilirsin Bana ROFS2 de Anten Ve Batarya Smgesini Yatay Konuma Nasıl Getirebilirm Bi Anlatıver Sana Zahmet İlgin

İçin Şimdiden Çok Teşekkür Ederim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Uzun bir anlatım gerekiyor. Senin istediğin temayı editlemek. Hazır olanlarıda elimde yok :(

isimsizgizemli

Üye
Rambo_FT Seni takip ediyorum. :D Paylaşımların güzel ve sağlam oluyor. Bende ilk cfw olayını ilk sende gördüm ve merak sardım. Öğrenirsem Tester olarak (boş yer kalırsa :) ) gruba girmeyi hedefliyorum :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
5235 testerı güzel olur.

isimsizgizemli

Üye
Rambo_FT ben cfw yapmayı bilmiyorum. Lise ye gidiyorum yani okuyorum :D İstersen tester olarak girebilirim tabi her zaman açık olamam :'(

Üst Alt