[Ekip dağıldı] Türk CFW Kuvvetleri (T.C.K) Çılgın Türkler Ekibi Yönetim Merkezi

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İş çıkartırsam yapmamandan şüphelettirme beni :seytan6:

• Beğen
Tepkiler:

karlikli6464

Üye
arkadaslar ben katılabilirim isterseniz

TheMadness

TheMadness

Üye
Ben katılabilirim ama cihaz yok :turkiye:

Mnemic

Üye
O açıdan söylemedim sadece talebe geri dönüş noktasında biraz daha sempatik olunabilirdi, sonuçta takdir edilen başarılı insanlarsınız bu noktada, kişi ne kadar başarılı olsa da bu tarz detaylar kendi adıma antipatik olabiliyor ve başarı arka pilanda kalabiliyor.

Amacım kimseye sallamak değil sadece forumda bukadar sevilen ve takdir görün bir kişi olarak sizin bu tarz detaylara daha sempatik yaklaşabileceğiniz noktasındaydı.

Ayrıca ekibinizin dağılmasıda üzücü umarım sorunlarınızı halleder gelişmeye geliştirmeye devam edersiniz.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
O açıdan söylemedim sadece talebe geri dönüş noktasında biraz daha sempatik olunabilirdi, sonuçta takdir edilen başarılı insanlarsınız bu noktada, kişi ne kadar başarılı olsa da bu tarz detaylar kendi adıma antipatik olabiliyor ve başarı arka pilanda kalabiliyor.

Amacım kimseye sallamak değil sadece forumda bukadar sevilen ve takdir görün bir kişi olarak sizin bu tarz detaylara daha sempatik yaklaşabileceğiniz noktasındaydı.

Ayrıca ekibinizin dağılmasıda üzücü umarım sorunlarınızı halleder gelişmeye geliştirmeye devam edersiniz.

Biraz sert cevap verdiğimi bende farkettim ancak bu konuda çok fazla istek geliyor ancak direkt konuya yansıtılmıyor. O yüzden belli olmuyor.

Ekip ilerde başka kişiler veya aynı kişiler tarafından tekrar toparlanabilir mi hiç bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa bir süre ve belkide kalıcı olarak bu ekip dağıldı.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Daha hiç bişey yapamadan ekip bitti... :(
bu aynen doğmadan ölmeğe benziyor... somuru:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Daha hiç bişey yapamadan ekip bitti... :(
bu aynen doğmadan ölmeğe benziyor... somuru:

Bu ekip nasıl kuruldu ben bile bilmiyorum amacımız ekip kurmak değildi ama bi baktık ekip kurmuşuz. Herşey çok güzeldi ta ki şartlar zorlaşana kadar. Hayatın acı yüzü.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Rambo_FT adını neden değiştirdin. :D Rambo_FT ye alışmıştım... :(

killer78

Üye
furkan abi benim kullandığım cfw ile resimler arasındaki cfw farklı benim menüden çıkışta çarpı var resimlerde ok var

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Üst Alt