Efsane CepNet Geri Döndü! (2012) YENİİİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

karadag63

karadag63

Üye
yeni gelen cepNet te de 2 bin dakika nin gelmesi için müşteri hizmetlerini aradım görüşmü bildirdim ama faydası olmaz :)

handci04

handci04

Üye
benim hat amcaoğlunun üzerine yaşı 25i bulmak üzere yani özgür gençten çıkarabilirler her an eski cepnet abonesiyim 7.99 tlye hattı kendi üzerime taşısam acaba iptal olur mu?

karadag63

karadag63

Üye
tam olarak BilmiYORUM ama hat amcanın üzerine kayıtlı ise gene özgürgenç tarifesinden çıkmaması lazım. Çünkü benim hat abimn üzerine kayıtlı abim 30 yaşında ama sorun Yok özgürgenç te :)

lgkg300

lgkg300

Üye
evet sınırsız biz istedik biz kullanıyoruz üstelik kota derdi olmadan geziyoruz hesap kitap olmadan dilediğimiz kadar bir çok şeye ulaşabiliyoruz ama dediğim gibi insanı bunaltmayacak bir hız koysalar böyle dahada müşteri kazanırlar yada fiyatı 20 tl yapsınlar hız sınırı normal seviyede olsun zayıflama olmasın eminim ki dilenci bile bu pakete abone olur o derece

Dilenci bile olur :kop2: ne orijinal yorumlar var arkadaş ya

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşım cepnet alamassın sen

cepnet herkese açık değilmi niye alamıyor
indirimden faydalandı ise indirimden mahrum kalır sadece

---------- Eklendi @ 08:01:53 ---------- Yazıldı @ 07:59:56 ----------

benim hat amcaoğlunun üzerine yaşı 25i bulmak üzere yani özgür gençten çıkarabilirler her an eski cepnet abonesiyim 7.99 tlye hattı kendi üzerime taşısam acaba iptal olur mu?

özgür genç tarifesi ne ise yarıyor ki cepnet ile alakası varmı yoksa başka bir artısı mi var

lgkg300

lgkg300

Üye

cepnet herkese açık değilmi niye alamıyor
indirimden faydalandı ise indirimden mahrum kalır sadece

---------- Eklendi @ 08:01:53 ---------- Yazıldı @ 07:59:56 ----------

özgür genç tarifesi ne ise yarıyor ki cepnet ile alakası varmı yoksa başka bir artısı mi var

Özgür genç tarifesi şu ise yarıyor:
1. Hattında kontor olduğu sürece heryöne 10 dk 50 kuruş (yükleme şartı yok)
2. Eğer aylık cepnet alıyorsan (7.99 :tl: olan cepnet) akşam 9 sabah 9 tüm vodafonelularla +2000 dk veriyor.
3. Eğer 12.000 sms paketini alırsan da cumartesi-pazar tüm vodafonelularla +2000 dk veriyor.

---------- Eklendi @ 11:49:02 ---------- Yazıldı @ 11:47:59 ----------

Tabi şart 24 yaş altı olman gerekiyor

Malamadrı

Malamadrı

Üye
öyle ama :) :)

hidayet02

hidayet02

Üye
sınırsız ama hız düşüyor.. Ben aveaya geçicem.. 30 tl heryöne 500 dk her yöne 1000 sms sınırsız net ve 2 gb dan sonra düşüyor hız 256 kbps ye

---------- Eklendi @ 12:15:33 ---------- Yazıldı @ 12:12:09 ----------

sms 2000 taneymiş :ehe

Hayır 128 kbps ye Dusuyor

Malamadrı

Malamadrı

Üye
bende 128 diye duydum 256 olamaz

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
yunus 1309 arkadaş sen yanlış biliyorsun biraz araştırsan anlardın senin indirme hızın 12 kb dir internet hızın 96 kb tir 2si ayrı şeydir yani ben de kullanıyorum cep neti yani doğru söylüyorlar

haklısın hocam indirme hızı farklıdır. 96 kbps hızla 12 kb indirme yapilir saniyede.

---------- Eklendi @ 01:59:56 ---------- Yazıldı @ 01:45:12 ----------

tam olarak BilmiYORUM ama hat amcanın üzerine kayıtlı ise gene özgürgenç tarifesinden çıkmaması lazım. Çünkü benim hat abimn üzerine kayıtlı abim 30 yaşında ama sorun Yok özgürgenç te :)

Özgür gence sadece ilk defa geçeceksen 25 yaş veya altı olman lazım. eğer halihazirda ozgur gencliysen ve 26 yasina dahi girmis olsan tarifeden cikarmazlar. arkadas dogru soylemis

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması
durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler
Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına
sahiptir.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu üst konu yapabilir miyiz acaba? Görevli Moderatör arkadaş dikkate alırsa sevinirim.

reoksit

reoksit

Üye
efsane sadece kazığı büyüterek geri gelmiş eskisinden bir farkı yok

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer

adem dost

Üye
ya öyle

CcezaA

Üye
valla bugün yaptım paketi 250mbi anında bitirdim şuan bi sıkıntı yok gibi

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
valla bugün yaptım paketi 250mbi anında bitirdim şuan bi sıkıntı yok gibi

PC'denmi kullanıyorsun dostum ?

---------- Eklendi @ 17:28:17 ---------- Yazıldı @ 17:24:35 ----------

efsane sadece kazığı büyüterek geri gelmiş eskisinden bir farkı yok
Hocam 100 Mb AKKlık paketi 8 liradan 14 liraya falan mı çıkardı ? Hayır. Ne zammından bahsediyorsunuz ? 100 Mblık paket 8 lira ise 250 Mblığın 14, 500 Mblığın da 19 lira olmasının nesi bu kadar kötü ? Adam tekrar 100 Mblık paket getirse, ve bunu 15 liraya satsa haklısınız. Ama 100 Mblık satmıyor ki. Ha evet aradaki 150 Mb belki dişin kovuğunu doldurmayacak bir miktar, ama bu fiyat belirlemede bir etmen değil. 100 Mb 8 lira iken 250 Mb internetin de 14 lira olması çok normal bir fiyat.

drivenn

Üye
PC'denmi kullanıyorsun dostum ?

---------- Eklendi @ 17:28:17 ---------- Yazıldı @ 17:24:35 ----------

Hocam 100 Mb AKKlık paketi 8 liradan 14 liraya falan mı çıkardı ? Hayır. Ne zammından bahsediyorsunuz ? 100 Mblık paket 8 lira ise 250 Mblığın 14, 500 Mblığın da 19 lira olmasının nesi bu kadar kötü ? Adam tekrar 100 Mblık paket getirse, ve bunu 15 liraya satsa haklısınız. Ama 100 Mblık satmıyor ki. Ha evet aradaki 150 Mb belki dişin kovuğunu doldurmayacak bir miktar, ama bu fiyat belirlemede bir etmen değil. 100 Mb 8 lira iken 250 Mb internetin de 14 lira olması çok normal bir fiyat.

haklısın ama milletin derdi kota değil adil kullanım hakkı 100 de olsa 250 de olsa insanlar sınırsız istiyor 100 mb ile 250 mb arasında sadece 150 mb var ve bu miktar çoğu kullanıcı için hiçbir anlam ifade etmiyor hiçbir anlam ifade etmeyen bir miktar için neredeyse 2 katı fiyat ödemek doğal olarak kimsenin işine gelmiyor

Üst Alt