Efsane CepNet Geri Döndü! (2012) YENİİİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
hmm bende 14 kesti aradım geri iade ettiler abi bence foruma konu açıp indirim yapmalarını isteyelim 14 :tl: çok bence hızına göre şimdi çok yavaş

lgkg300

lgkg300

Üye
hmm bende 14 kesti aradım geri iade ettiler abi bence foruma konu açıp indirim yapmalarını isteyelim 14 :tl: çok bence hızına göre şimdi çok yavaş

14:tl: tabi ki çok sadece ilk üç ay 7:tl: arkadaşlar vodafone forumdan bastırıyorlar 14:tl:den düşsün diye. Bakalım bir netice verecek mi

15097

15097

Üye
250 mb'dan sonra hız kaça düşüyor ki acaba? ve normal hızı ne kadar?

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
sağol

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
bana yetiyor whatsapp sorunsuz sinirsiz internet sinirsizdir arkadas :D

Metin137

Metin137

Üye
ya benden ilk ay 7 tl istedi 2 ay ise 14 tl istiyo ne olcak

hard man

hard man

Üye

Özgür genç tarifesi şu ise yarıyor:
1. Hattında kontor olduğu sürece heryöne 10 dk 50 kuruş (yükleme şartı yok)
2. Eğer aylık cepnet alıyorsan (7.99 :tl: olan cepnet) akşam 9 sabah 9 tüm vodafonelularla +2000 dk veriyor.
3. Eğer 12.000 sms paketini alırsan da cumartesi-pazar tüm vodafonelularla +2000 dk veriyor.

---------- Eklendi @ 11:49:02 ---------- Yazıldı @ 11:47:59 ----------

Tabi şart 24 yaş altı olman gerekiyor
Yav arkadaslar bana 2000 dk vermedıler ben 15 temmuzda aldım ve tarıfem ozgur genc

erkişi

Üye
Arkadaşlar ben avea dayım ben vodafone ya gececem kimse avea internete hızına bakıpta gecmesin cünkü bağlantı kesiliyor vodafone dan başka cazip internet yok evet hız konusunda haklısınız ama göreceksinizki fodafone dan cazip internet yok sırf cepnet geri geldi diye yeni fodafone hat aldım mevcut avea hattımı en kısa sürede fodafoneye taşıyacağım

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar ben avea dayım ben vodafone ya gececem kimse avea internete hızına bakıpta gecmesin cünkü bağlantı kesiliyor vodafone dan başka cazip internet yok evet hız konusunda haklısınız ama göreceksinizki fodafone dan cazip internet yok sır cepnet geri geldi diye yeni fodafone hat aldım mevcut avea hattımı en kısa sürede fodafoneye taşıyacağım

arkadasım konusmada 500 dk 15 tl hat tasımada

klavye13

Üye
arkadaşlar ben bu sınırsız cepnete geçiçem. yanında 100 dakikalık her yöne konuşma önerebileceğiniz bir paket var mı? faturasız için.

okanbiz

okanbiz

Üye
türkcelde yapmış faturasıza 25 tl

- - - Eklendi - - -

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/faturalihat/SINIRSIZ-1GB.aspx

murat.122a

murat.122a

Üye
Arkadaslar hic merak etmeyin vodafone yakında bombayı patlatır turkcell den ucuz cepnet çıkarır ama adil kullanımı yüksek vermez turkcell 4gb vodafone 500mb yada 1gb verir

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar hic merak etmeyin vodafone yakında bombayı patlatır turkcell den ucuz cepnet çıkarır ama adil kullanımı yüksek vermez turkcell 4gb vodafone 500mb yada 1gb verir

Üst Alt