Efsane CepNet Geri Döndü! (2012) YENİİİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

lgkg300

lgkg300

Üye
Peki söyle bir şey olsa, adil kullanım hakkı falan olmasa direkt sinirsiz net olsa (96 kbps) fiyat olarak ne biçerdiniz?

drivenn

Üye
kendi düşüncem yine 8 tl fiyat biçerdim çünkü 100 veya 250 mb benim için önemli değil örneğin s^3 kullanıyorum bir asphalt 6hd oyunu indireyim desem 250 mb veya tin tin oyunu 1 gb dosyası var bitti yetmedi bile tabi benim düşüncem herkesin ihtiyacı farklıdır

tekgöz38

tekgöz38

Üye
yaw ne uğraşıyonz geçin turkcell e 6tl sınırsız hız kısıtlaması olmadan kullanın.

AlpReis

AlpReis

Üye
yaw ne uğraşıyonz geçin turkcell e 6tl sınırsız hız kısıtlaması olmadan kullanın.

Turkcell ve sınırsız kelimeleri hiç birbirine yakışmıyor, nerde bu tarife link verde bakalım bi.

tekgöz38

tekgöz38

Üye

Turkcell ve sınırsız kelimeleri hiç birbirine yakışmıyor, nerde bu tarife link verde bakalım bi.

başta bende inanmadım ama oluyo link yok.şimdi önce 3tl lik sınırsız paketi alacan.sonra aldıktan sonra iptal et.sonra 3tl lik face paketi al.aldıktan sonra onuda iptal et.al sana sınırsız 6tl lik internet.

lgkg300

lgkg300

Üye
başta bende inanmadım ama oluyo link yok.şimdi önce 3tl lik sınırsız paketi alacan.sonra aldıktan sonra iptal et.sonra 3tl lik face paketi al.aldıktan sonra onuda iptal et.al sana sınırsız 6tl lik internet.

Bu nasıl birşey böyle alavere dalavere gibi :D

• Beğen
Tepkiler: AlpReis
tekgöz38

tekgöz38

Üye
oldumu yaptınmi

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
haklısın ama milletin derdi kota değil adil kullanım hakkı 100 de olsa 250 de olsa insanlar sınırsız istiyor 100 mb ile 250 mb arasında sadece 150 mb var ve bu miktar çoğu kullanıcı için hiçbir anlam ifade etmiyor hiçbir anlam ifade etmeyen bir miktar için neredeyse 2 katı fiyat ödemek doğal olarak kimsenin işine gelmiyor

Pc'den kullananlar için evet bir anlam ifade etmiyor. Mesela ben pc'den kullanıyorum benim için hiç bir anlam ifade etmiyor. Ama bu paketi telefondan kullanan biri için 150 MB bir anlam ifade eder. Herkesin kullanımına göre yani.

hasan_012

Üye
hattıma ilk 7 tL yukledım saten mevcut 50 krş vardı toplam 7.5 tL oldu ABONE CEPNET250 yazıp 3636 gönderdm, ilk gelen msj şu : AYLIK CEPNET 250 PAKETINIZ TANIMLANMISTIR. 15/06/2012 23:59:59 TARIHINE KADAR PAKETTEN FAYDALANABILECEKSINIZ. AKSI TALEP EDILMEDIKCE HER DONEM YINELENECEKTIR. sonra ardından :INTERNET PAKETI TALEBINIZ ALINMISTIR. YETERLI BAKIYEYE ULASTIGINIZDA SERVISINIZ AKTIF HALE GELECEK VE SMS ILE BILGILENDIRILECEKSINIZ. yeterli bakıyem var saten neden olmadı? , yoksa bir süre beklemelıymıydım.

TheSoftware

TheSoftware

Üye
Avea yeni nesil mükemmel hızıda süper Vodafone önce büyük hata yaptı kusura bakmasın.

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
avea yı tek geçerim vodafone pili bitti artık

phasan

phasan

Üye
istemeyem kullan maz vodafone zorla degil

CcezaA

Üye
yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum cepneti harbiden çok yavaş ilk başlarında pek farketmedim ama pişman oldum vodafone gectigime.

lgkg300

lgkg300

Üye
hattıma ilk 7 tL yukledım saten mevcut 50 krş vardı toplam 7.5 tL oldu ABONE CEPNET250 yazıp 3636 gönderdm, ilk gelen msj şu : AYLIK CEPNET 250 PAKETINIZ TANIMLANMISTIR. 15/06/2012 23:59:59 TARIHINE KADAR PAKETTEN FAYDALANABILECEKSINIZ. AKSI TALEP EDILMEDIKCE HER DONEM YINELENECEKTIR. sonra ardından :INTERNET PAKETI TALEBINIZ ALINMISTIR. YETERLI BAKIYEYE ULASTIGINIZDA SERVISINIZ AKTIF HALE GELECEK VE SMS ILE BILGILENDIRILECEKSINIZ. yeterli bakıyem var saten neden olmadı? , yoksa bir süre beklemelıymıydım.

Daha önce indirimli paketlerden yararlanmışsaniz, 7:tl: değil, 14:tl: hattınızda olmalı. Daha önce de bir arkadaşın başına böyle birşey gelmişti. Müşteri hizmetlerini arayın daha sağlam olur. 542 yi arayın

Üst Alt