Efsane CepNet Geri Döndü! (2012) YENİİİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

tahacan12

Üye
Yahu 12 yillik vodafone abonesiyim.. Cepnet 7.99 iken neden 14 arkadasim. Madem eski cepnet geri geldiyese yine ayni tarife olsun.. Vodafone internet konusunda sinifta kaldi bence.. Bana gore 7.99 olmasi gerek.. 14 tl cok guzel para.. Bence cok bile.. Cunku verdikleri internet ve hiz dusuk..

Malamadrı

Malamadrı

Üye
14 tl olmasının sebebi 7.99 olanlar ilk 100 mb hızlı 14 tl olanlar da 250mb sanırım birde 500mb var onun fiyatı nedir bilmiyorum o nedenle fiyat attı yani mb artırıp fiyat attı hepsi bu aslında çok saçma birşey yine hız düşecek yine ne gerek var

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
evet diğerinde hız çabık düşüyor bence vodafone bu paketi çıkartması neredeyse en iyi yaptığı şey hiç birimiz cepnetin tekrar gelmesine inanmıyordu gayet uygun fiyat

lgkg300

lgkg300

Üye
Fiyatın yüksek olması kuvvetle muhtemel adil kullanım hakkının 250mb oluşudur. Şayet bu adil kullanım daha düşük olsaydı, misal 50mb gibi o zaman cepnet 5:tl: gibi olurdu. Yine de cepnetin sınırsız olması çok güzel. Kaldı ki arkadaşlar hızın düştüğünü cep telefonunuzdan hissetmiyorsunuz bile.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
fiyat artıyo hız neden sabit :vur ya harbiden insanı mal yerine koyuyorlar mb yükselmiş neye yarıyor anlamıyorum hız sabit neden tutuyorlar bizde sonuçta insanız verdiğimiz para alın teri yada ana baba emeği yanlış miyim beyler vodafone ye o kadar mail atıldı geri gelsin sınırsız net diye şimdi de hız isteyelim en azından 100kpps yapsınlar 96 da ne ya aldıkları fiyata bak verdikleri hıza bak belkide kazık yiyoruz haberimiz yok :(

---------- Eklendi @ 07:38:27 ---------- Yazıldı @ 07:34:50 ----------

14 tl şurada 20 tl ye ne kalmış bir işçinin günlük parasının yarısı bir film indiriyorum iki saat de iniyor tamamen haksızlık ben mail atcam ve adam gibi bir şey yazcam

---------- Eklendi @ 07:41:17 ---------- Yazıldı @ 07:38:27 ----------

bunlara mail atın operatör den ayrılacaz diyin bakalım cevap bile vermezler çünkü avea dan ve turkcel den müşteri çaldılar 4/1 gitse ne yazar birşey tutturamayız çile çekmeye devam :)

lgkg300

lgkg300

Üye
haklısın da mecburuz. Sınırsız net isteyen biziz. Başka hangi operatörde bu sınırsız net var? Evet 14:tl: çok ama sınırsız olmasına değiyor. Daha önce 500 mb, 1gb paket alıyorduk bu ay yeter mi yetmez mi hesabını yapıyorduk ve gonlumuzce nette gezemiyorduk.

yunus1309

yunus1309

Üye
arkadaşlar bende cepnet abonesiyim ilk çıktığı günden bu yana ama şu 96kbps hızına bir türlü ulaşamadım en fazla 25kbps ye çıkıyor internet müşteri hizmetlerini defalarca aradım mail attım bana hâlâ ününedeki ekranı okuyo. Aramızda 96 yı görebilen varmı onu sormak istiyorum

emre1717

Üye
1)) benim hattım faturalı şu an cepneti alsam mayıs 13 ten haziran 13 e kadarmı kullanacağım yoksa fatura kesim tarihleri arasında mı ?

2)) eskiden cepneti kullandım 1 yıl önce kadar sonra iptal ettim şimdi bu 3 aylık kampanyadan yararlanabiliyormuyum ??

cevap verirseniz sevinirim

yunus1309

yunus1309

Üye
aldığın tarih içerisinde geçerli olması lazım fatura kesim tarihini baz alacaklarını sanmam ama sen fatura kesim tarihinde paketi alırsan senin için daha avantajlı olur

deliahme

deliahme

Üye
yunus 1309 arkadaş sen yanlış biliyorsun biraz araştırsan anlardın senin indirme hızın 12 kb dir internet hızın 96 kb tir 2si ayrı şeydir yani ben de kullanıyorum cep neti yani doğru söylüyorlar

enevre

Üye
arkadaşlar ben bişe merak ettim 250 mb dan sonra hız 96 kb ye düşüyor onu anladıkta 250 mb ı kullanırken hızı kaç oluyor onu bilen varmı :)

thelodos

Üye
7.2mb hizi oluyo :)

enevre

Üye
baya iyiymiş ya yeter de artar bile :)

Malamadrı

Malamadrı

Üye
evet sınırsız biz istedik biz kullanıyoruz üstelik kota derdi olmadan geziyoruz hesap kitap olmadan dilediğimiz kadar bir çok şeye ulaşabiliyoruz ama dediğim gibi insanı bunaltmayacak bir hız koysalar böyle dahada müşteri kazanırlar yada fiyatı 20 tl yapsınlar hız sınırı normal seviyede olsun zayıflama olmasın eminim ki dilenci bile bu pakete abone olur o derece

yaren_dede

yaren_dede

Üye
evet sınırsız biz istedik biz kullanıyoruz üstelik kota derdi olmadan geziyoruz hesap kitap olmadan dilediğimiz kadar bir çok şeye ulaşabiliyoruz ama dediğim gibi insanı bunaltmayacak bir hız koysalar böyle dahada müşteri kazanırlar yada fiyatı 20 tl yapsınlar hız sınırı normal seviyede olsun zayıflama olmasın eminim ki dilenci bile bu pakete abone olur o derece

dilenci bile olur
süper ya :)

Malamadrı

Malamadrı

Üye
:muha:

yunus1309

yunus1309

Üye
yunus 1309 arkadaş sen yanlış biliyorsun biraz araştırsan anlardın senin indirme hızın 12 kb dir internet hızın 96 kb tir 2si ayrı şeydir yani ben de kullanıyorum cep neti yani doğru söylüyorlar

Bende şimdiye kadar hızla ilgili forumlara bakmamıştim ama normalde verdiklerinden daha hızlı kullandığımı farkettim :) hesaplamalarda ufak yanlışlık yapıyormuşum

ishak18

ishak18

Üye
Sınırsız çıkmadan önce 250 mblik paket almıştım şimdi benim paket sınırlı yoksa sınırsız mi olacak :s

karadag63

karadag63

Üye
eski cepNet e ABONE olurken haftaiçi 2 bin dakika hediye geliyordu ama bu yeni gelen sınırsız cepNet te ne yazık ki bunlar Yok :(

Malamadrı

Malamadrı

Üye
ben eski aboneyim hem daha uygun hem dakikalar hala mevcut :)

Üst Alt