Efsane CepNet Geri Döndü! (2012) YENİİİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sınırsız ama hız düşüyor.. Ben aveaya geçicem.. 30 tl heryöne 500 dk her yöne 1000 sms sınırsız net ve 2 gb dan sonra düşüyor hız 256 kbps ye

---------- Eklendi @ 12:15:33 ---------- Yazıldı @ 12:12:09 ----------

sms 2000 taneymiş :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sınırsız ama hız düşüyor.. Ben aveaya geçicem.. 30 tl heryöne 500 dk her yöne 1000 sms sınırsız net ve 2 gb dan sonra düşüyor hız 256 kbps ye

---------- Eklendi @ 12:15:33 ---------- Yazıldı @ 12:12:09 ----------

sms 2000 taneymiş :ehe

o kampanya abone alımına kapandı geçen ay
avea değişiklik yaptıysa bilemem tabi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yok kapanmadı hala açık

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]iyide sınırsızsa niye 250,500 mb yazıyor[/SIZE][/COLOR]

hocam o adil kullanım kotası. adil kullanım kotasından sonraki kullanımlarda ek ücret alınmaz. hızınız 96 kbps'ye düşer ve internet kullanımız devam eder.

---------- Eklendi @ 14:49:45 ---------- Yazıldı @ 14:46:40 ----------

o kampanya abone alımına kapandı geçen ay
avea değişiklik yaptıysa bilemem tabi

30 hazirana uzatıldı süresi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hadi hayırlı olsun diyelim. Ben 7,99 liralik aboneyim. Şu 2000 dakika olayını anlamadım ?

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Hadi hayırlı olsun diyelim. Ben 7,99 liralik aboneyim. Şu 2000 dakika olayını anlamadım ?

Freezone tarifelerinden biriyseniz, eski 7,99luk cepnet alanlara bir ay boyunca akşam 9 -sabah 9 saatleri arasında vodafonelularla konuşabilecekleri 2 bin dakika hediye ediliyor. Eğer Freezone tarifelerinden birinde değilseniz 2 bin dakika gelmez.

karadag63

karadag63

Üye

kısaca açıklayayım size. Gençözgür tarifesini kullananlar bu 2000 dk dan faydalanabiliyor. Diğer tarifeleri BilmiYORUM. Yani o eski olan cepNet paketine ABONE isen gençözgür tarifesini kullansan hafta içi gece 9 dan sabah 9 kadar vodafonlularla aylık 2 bin dk konuşabilirsin :) Umarım yardımcı olmuşmdur :)

Sedat5549

Üye
ama ayrı olması gerek

volki36

volki36

Üye
cepnete devam

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Sınırsız geri mi döndü arkadaşlar

cedit52

cedit52

Üye
ben daha onceden 500 mb lik pakete abone oldum halen kullanıyorum kalan mb hakkım bitice sınırsiz olurmu acaba yoksa bunu iplal edip yeni uyekik yapmakmı lazım 500-mb 9,5 lt ye kullaniyorum su an

lgkg300

lgkg300

Üye

bende ilk defa duydum adam yazıp kaçtı

Arkadaşlar kaçmadım. Eğer özgür genç tarifesine geçersen aylıkcepnet paketini aldığında( akşam 9 sabah 9 tüm vodafonelilerler 2000 dakika konuşuyorsun) tabi tek şart özgür genç tarifesinde olman gerekiyor. Bu durum eski cepnet için geçerli.

---------- Eklendi @ 23:32:17 ---------- Yazıldı @ 23:30:05 ----------

Konu, Üst Konu yapılabilir mi?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Gerekli açıklamalar için ayrıca sağolun

Malamadrı

Malamadrı

Üye
250yada500mb farketmez sonrası sınırsız mi

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Çok güzel benim zaten eski sınırsız devam ediyor bunu biri için araştırdım net yeni aboneler kapandığında üzülmüştü şimdi ona bu haberi vericem hemen vodafoneye geçsin :) yardım için sağol dostum

lgkg300

lgkg300

Üye
Cepnet'in geri gelmesi için başta Ibrahim kardeşim olmak üzere, vodafone'ye bıkmadan usanmadan mail atan, müşteri hizmetlerini bu konuda arayan tüm kardeşlerime şahsım adına ve tüm maxicep üyeleri adına teşekkür ediyorum. Eğer e mail yağmuruna tutmasaydik sesimizi yükseltmeseydik VODAFONE SESIMIZI DUYMAZDI tekrar herkese teşekkür ederim... Hayırlı sabahlar...

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet'in geri gelmesi için başta Ibrahim kardeşim olmak üzere, vodafone'ye bıkmadan usanmadan mail atan, müşteri hizmetlerini bu konuda arayan tüm kardeşlerime şahsım adına ve tüm maxicep üyeleri adına teşekkür ediyorum. Eğer e mail yağmuruna tutmasaydik sesimizi yükseltmeseydik VODAFONE SESIMIZI DUYMAZDI tekrar herkese teşekkür ederim... Hayırlı sabahlar...

Ben Teşekkür ederim hocam. Internet örgütlenmesi böyle birşey işte. Herkese hayırlı olsun. Iyi kullanımlar.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Vodafone yi katlettiler :) :)

Üst Alt