Tavsiye Cyan güncellemesinden sonra Lumia 720'deki ilginç Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
Cyan güncellemesinden sonra Lumia 720'deki ilginç Sorun
beyler selam;
Aşağıdaki linkte arkadaşımın yaşamış olduğu bir sorunla ilgili video var.Öncelikle kendisine Lumia 720 ben aldırdım oldukçada memnundu cihazdan taki soruna kadar sorun şu cihaz geceleri kendisini fabrika ayarlarına çeviriyor.Alarm kurmak istediğinde sabah fabrika ayarlarına dönen cihaz alarmda çalmayınca doğal olarak işe geç kalıyordu.Neyseki sorunu Nokia Recovery tools ile çözdük bir ilginç yanıda teşhir ürünlerinde sürekli telefon ekranında dönen lumia reklamı vardırya o arkdaşın telefonunda sürekli çıkıyordu o sorunda gitti.Bu sorunla karşılaşanınız varmı veya bir fikri olan varmı ?Videoda o reklamı göreceksiniz bir nevi ekran koruyucu gibi ben şahsen nasıl yapıldığını bilsem o reklam çok hoşuma gidiyor ama bizde çıkmıyor işde :)

emz

emz

Üye
Hiçbir fikrim yok. Ama arkadaşınız daha önce nsrt kullanmadıysa ona teşhir ürünü satmış olabilirler. Siz şimdi normal sürüm kurduysanız geçmiştir:) Bir sorun isterseniz ;)

braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
yok cihazı sıfır kutusundan aldı ve aldığında black güncellemesini yaptı kullanıyordu taki cyan updatesi gelene kadar cyana yükselttikten sonra olanlar olmuş

4MaGuS

4MaGuS

Üye
şimdi anladığım kadarı ile cyan kurulu olduktan sonra nsrt ile telefon güncel yazılım tekrar yüklediniz ve sorun çözüldü ancak şuan ekranda olduğu devamlı uygulamar arası geçiş mi yapıyor bu bir yazılım olması lazım büyük ihtimal siz artık nsrt ile ne yüklediyseniz bilmiyorum ancak sorun ya farklı bir şey yüklemeye çalışın yada bir ihtimal teelfonu sıfırlayıp yedek kurmayın ve telefon sıfır halinde gelen programları kontrol farklı bilmediğiniz bir şey varsa silemey çalışın

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Her gece hard reset mi atıyormuş ?
ilginç :hmmm

Bu işin arkasında başka şeyler var hemen telefonu satıp kurtulun bence :kıskıs:
saat kaç sularında oluyor bu olay?

braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
şimdi aynı sorunu resetleme sorunu 820 alan bir arkadaşda da oldu .Bu arkadaşın dediğine göre saat 03:00 gibi fabrika ayarlarına otomatik dönüüyor dedi.Bu ekranda dönen tehşirde her lumia cihazında ekrana gelen reklam .720 kurulu olan cihazda nsrt ile tekrar cyan kurduk düzeldi oda bana Allah razı olsun diyip teşekkür etti cihazından çok çok memnundu zaten satacaktı ama düzelince sorun kalmayınca vaz geçti

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Cihaza Yanlışlıkla ya da bilerek Lumia reklam demosu aktif edilmiş.

braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza Yanlışlıkla ya da bilerek Lumia reklam demosu aktif edilmiş.

ali kemal abi bu arkadaş telefonun T sinden anlayan biri değil sorunu ilk yaşadığında beni aramıştı ve tarif etmişti ama şahsen çok inanamamıştım dün görme fırsatım oldu ve sorunu halletik.Gerçi ben lumia reklam demosu çok hoşuma gitti ekran koruyucu gibi ekrana dokununca o demo kalkıyor bizim cihazlara kurabilir miyiz ? yapabilirsek ben yapıcamda

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ali kemal abi bu arkadaş telefonun T sinden anlayan biri değil sorunu ilk yaşadığında beni aramıştı ve tarif etmişti ama şahsen çok inanamamıştım dün görme fırsatım oldu ve sorunu halletik.Gerçi ben lumia reklam demosu çok hoşuma gitti ekran koruyucu gibi ekrana dokununca o demo kalkıyor bizim cihazlara kurabilir miyiz ? yapabilirsek ben yapıcamda
Bir kısa kodu vardı vardı aklımda değil.

Üst Alt