CWM v6.0.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

rea_kod

Üye
    Konu Sahibi
CWM v6.0.4.4
Galaxy Wonder' ınıza yeni çıkan Custom ROM' ları sorunsuzca yükleyebilmeniz için CWM sürümünü yükseltmeniz gerekir.

Link:

Kurulum:
1)İndirdiğiniz recovery-clockwork-6.0.4.5-ancora dosyasını hafıza kartının ana dizinine atın.
2)Wipe Data vb. hiçbirşey yapmadan direk ROM yükler gibi flashlıyoruz.
3)Telefonu yeniden başlatıyoruz.

Telefonu recovery(kurtar) modunda açtığınızda üst tarafta sürümün v6.0.4.5 olduğunu görüsünüz.

NOT: dan alıntıdır.(arco68) Bu anlattığımı yapmak tamamen sizin kararınızdır. Oluşabilecek problemlerden sorumlu değilim. Ama yardımcı olurum.

Son düzenleme:

frdgngr

frdgngr

Üye
bende cmw hiç yüklü değil bunu direk orj. recovery ile mi yükleyeceğiz

hasaneness

hasaneness

Üye

osicik

Üye
zip değil bu tar odinle yüklemek lazım pda dan

sir mordred

sir mordred

Üye
Galaxy Wonder' ınıza yeni çıkan Custom ROM' ları sorunsuzca yükleyebilmeniz için CWM sürümünü yükseltmeniz gerekir.

Link:

Kurulum:
1)İndirdiğiniz recovery-clockwork-6.0.4.5-ancora dosyasını hafıza kartının ana dizinine atın.
2)Wipe Data vb. hiçbirşey yapmadan direk ROM yükler gibi flashlıyoruz.
3)Telefonu yeniden başlatıyoruz.

Telefonu recovery(kurtar) modunda açtığınızda üst tarafta sürümün v6.0.4.5 olduğunu görüsünüz.

NOT: dan alıntıdır.(arco68) Bu anlattığımı yapmak tamamen sizin kararınızdır. Oluşabilecek problemlerden sorumlu değilim. Ama yardımcı olurum.

lütfen ama lütfen konu açarken ilk önce bilerek ve herşeyden emin olarak konuyu açın verdiğiniz linkteki zip dosyası flaşlanamaz eğer o zip dosyasını flaşlayan birisi olursa Allah korusun cihazını hardbrick bile edebilir bunun sorumlusuda ne kadar uyarsanızda uyarın siz olursunuz unutmayın(yanlış bilgilendirme sonucu)

verdiğiniz linkteki zip dosyasının içinden çıkan recovery.img ancak terminal emülatör komutuyla yüklenir ve böylece cwm güncellemesi yapılır.sizin dediğiniz gibi doğrudan cwm'den flaşlanmaz

modların @Buğra bu konuya el atması gerektiğini düşünüyorum

Bysalih41

Bysalih41

Üye
lütfen ama lütfen konu açarken ilk önce bilerek ve herşeyden emin olarak konuyu açın verdiğiniz linkteki zip dosyası flaşlanamaz eğer o zip dosyasını flaşlayan birisi olursa Allah korusun cihazını hardbrick bile edebilir bunun sorumlusuda ne kadar uyarsanızda uyarın siz olursunuz unutmayın(yanlış bilgilendirme sonucu)

verdiğiniz linkteki zip dosyasının içinden çıkan recovery.img ancak terminal emülatör komutuyla yüklenir ve böylece cwm güncellemesi yapılır.sizin dediğiniz gibi doğrudan cwm'den flaşlanmaz

modların @Buğra bu konuya el atması gerektiğini düşünüyorum
Kesinlikle katiliyorum cwmden sadece zip uzantili dosyalar flashlanabilir arkadaslar img emulator yada google playdaki root recovery programi ile yuklenir uzantisi tar yada md5 ise odin

• Beğen
Tepkiler: Ahmet.dp

4everplease

Üye
Benim cwm'nin versiyonu şuan da v6.0.1.9 ve ben bunu güncellemeye çalışınca "install aborted" hatası aldım bunu nasıl gidereceğim ?

Üst Alt