Haber Cortana Ile Ilgili Müthiş Iddia

Sponsorlu Bağlantılar

themardinli

themardinli

Üye
Arkadaşlar MS'e entegre olarak gelecek Cortana. Ama diğer platformlar için uygulama yapılır mı bilemem onu. Ayrıca MS Tüm Avrupa ve Asya'nın çoğu dilini ekleyeceğini söyledi. Yani rahat olun Türkçe de gelecek :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Sesli komuttan ve hatta Siriden öte birşey bekliyoruz yoksa saymam, mızıkçılık yapmasın MS.

• Beğen
Tepkiler: Bay H
themardinli

themardinli

Üye
Sesli komuttan ve hatta Siriden öte birşey bekliyoruz yoksa saymam, mızıkçılık yapmasın MS.

Zaten öyle olacak merak etmeyin :) Zaten ondan daha gelişmiş olmaması için Microsoft'un ahmak olması lazım.
Şimdi Siri hazır komutlar ile çalışıyor ama Cortana yapay zeka ile çalışacak, şimdi soruyorum daha gelişmiş olmamasının imkanı var mı sizce?

luckysleven

luckysleven

Üye
siride yapay zeka ile çalışıyor hatta ilk çıktığında sorulan saçma sorulara cevap verdi de ortalık karıştı

luckysleven

luckysleven

Üye
Siri'nin yapay zekasının fosladığı gerçeği :)

aynen en sağlam telefon ne diye sordular lumia 900 dedi . cesedi saklamak için en ideal yerler diye sordular buzdolabı ve yatak aldı dedi : ) ilk çıktığında kendini aştı anlayacağın : ))

themardinli

themardinli

Üye
aynen en sağlam telefon ne diye sordular lumia 900 dedi . cesedi saklamak için en ideal yerler diye sordular buzdolabı ve yatak aldı dedi : ) ilk çıktığında kendini aştı anlayacağın : ))

Ya cihaza dava açtılar çocuklara küfür öğretiyor diye :) :) Çocuklar bir şeyler sorunca küfür ediyor :D

luckysleven

luckysleven

Üye
Ya cihaza dava açtılar çocuklara küfür öğretiyor diye :) :) Çocuklar bir şeyler sorunca küfür ediyor :D
aaahhah bunu bilmiyordum çok iyi ya : )) ama kim bilir çocuk ne sorduda nasıl bir cevap geldi : )

themardinli

themardinli

Üye
aaahhah bunu bilmiyordum çok iyi ya : )) ama kim bilir çocuk ne sorduda nasıl bir cevap geldi : )
Canlı yayında da testini yaptılar BBC'de :D :D Çocuk stupid yani aptal diyordu ama Siri'nin ne dediğini maalesef biiiip seslerinden anlayamıyordum :D Herhâlde ana avrat düz gidiyordu :)

Bak bu daha komik;
Google'a
siri küfür etti yaz en baştaki seçeneğe tıkla haberi oku :D

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
Canlı yayında da testini yaptılar BBC'de :D :D Çocuk stupid yani aptal diyordu ama Siri'nin ne dediğini maalesef biiiip seslerinden anlayamıyordum :D Herhâlde ana avrat düz gidiyordu :)

Bak bu daha komik;
Google'a
siri küfür etti yaz en baştaki seçeneğe tıkla haberi oku :D

hahaha dünyada kaç insan var diye sormuş siri buna küfür etmiş hahaha

themardinli

themardinli

Üye
:D Lan ayagsduasdgasugdagd

Aslanleo75

Üye
Kortana Patates Kızartması Nasıl Yapılır Söylermisin ?

Ardından Cevabını Verir :D

muratangin

Üye
Ben: Cortana tavukmu yumurtadan ,yumurtamı tavuktan cıkar ?
Cortana:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
efeler12

efeler12

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu geliştiriliyordu bayadır hatta e3 2009 da Xbox için prototipi gösterilmişti büyük ihtimalle bunun gibi olacak

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
themardinli

themardinli

Üye
Microsoft'tan yapılan açıklamalar ortak SDK'dan sonra her alanda yapay zeka konusunda bir devrime imza atacakları ama bekleyip göreceğiz :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu geliştiriliyordu bayadır hatta e3 2009 da Xbox için prototipi gösterilmişti büyük ihtimalle bunun gibi olacak
bu vidyo müthiş ya böyle bir şey yaparlarsa çok manyak ön plana çıkarlar bence ama test etmek lazım tabiki

themardinli

themardinli

Üye
Bu videoyu çok uzun zaman önce izlemiştim :)

Aslanleo75

Üye
Bu Prototip İse İleride Neler Görücez Kim Bilir :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İşte cepte şöyle bir asistan düşünün, hatta asistanınızı kendinizin ayarladığınızı düşünün (fiziğini, saçını, cinsiyetini, giysilerini :p). Gerçi tehlikeli olurdu :kro2:.
"Mahmut kör olasıca herif telefonundaki o kızda neyin nesi, hem sen ne yapıyorsun o kızla öyle"... :kop2:

Üst Alt