Haber Cortana Ile Ilgili Müthiş Iddia

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güzel :eller:

q0nzalez

q0nzalez

Üye
böyle bi iddia gerçekten adamı heycanlandırıyo :D eğitilmiş bi hayvan gibi sen ne dersen onu yapacak :D başkasını dinlemicek düşününce bile heycan yapıyo insan müthiş bişey olur heralde böyle bişey gelirse. i phonenun donanımsal olan parmak izinden bile daha yankı uyandırır bana kalırsa

4MaGuS

4MaGuS

Üye
süper bir şey heyecanla bekliyoruz

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arkadaşlarımız bu Cortana'yı Turist Ömer'in filmindeki "kompüter" ile karıştırıyorlar sanırım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve q0nzalez
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bazen aramalarda kullanıyorum call ali call ev gibi dediğinde arıyor
yada open calender falan açıyor

Aslanleo75

Üye
Bu Olursa Windows Phone Uçar :D

Ama İngilizce Bilenler Olsa Da Türkçe Olmazsa Olmaz Bence Yoksa İngilizce Bilmeyenlerin İşine Pek Yaramaz Türkçe Dil Desteği Uzak Bence Ama Yinede Microsoft'tan Umut Kesilmez :D :D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ama tüm arkadaşlar gibi Türkçe çok geç kalındı 2014 sonu ne demek ya ni çok geç bu yıl sonu olsa hadi tamam ama lumia 2014 sonunda 2 yıl kullanılmış olacak ülkemiz için deyilmi yanlış bilmiyorum

mesutcinik

mesutcinik

Üye
özellik geçekten çok güzelmiş her türlü kullanılır ancak türkçe olursa tadından yenmez :eller:

skynet

Üye
Şimdi bu özellik gelirse eğer ben telefona hiç dokunmadan gız gortana bana maxicep'i aç desem bana açacak mı ? :lamer:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Şimdi bu özellik gelirse eğer ben telefona hiç dokunmadan gız gortana bana maxicep'i aç desem bana açacak mı ? :lamer:

Açacak kapayacak hatta bana telefon bağlama meşgulüm dersen telefonları randevuları iptal edecek :)

marazruno123

Üye
Türkçe en son gelecek olan dil sanıyorum çünkü maalesef tr windowsphone ekibi diye birşey yok sanıyorum.Bu arada telefon ve ie10daki ve diğer yerlerdeki fonksiyonlara atamalar yapılabilirse müthiş olur.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
520'ye gelsin ben ona yasin okurum be :oku:

narnia16

narnia16

Üye
Bu sesli asistana kendi istediğimiz ismi verebilsek ve o isimle hitap ettiğimde cevap verse müthiş olur aslında :D

skynet

Üye
Gelsin çok iyi arkadaş olacağız kendisi ile :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: umutgidik
suyunsesi

suyunsesi

Üye
"The big bang theory" isimli yabancı komedi dizisinin bir bölümünde iphone siri ile ilgili bölüm vardı. Oradaki iq'su çok yüksek asosyal arkadaşlardan birisi telefonundaki siri ye aşık oluyordu. :D Bakıyorum bizde de az kalır yan yok gibi :P

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:naughty:

umutgidik

umutgidik

Üye
Aşık olmasada flört eden olabilir gibime geliyor :d

Üst Alt