GM Discovery 2 [ColorOS v2.0.1i R827EX_11_A.03_KitKat ]

Sponsorlu Bağlantılar

yaytas

yaytas

Üye
Evet anlatılan gibi kurdum kuramayanlar varsa yardımcı olabilirim
hocam ilk görüşleriniz nelerdir ve wi-fi sorunu sizde önceden varmıydı varsa düzeldi mi
ikinci sorum herkese çift sim kartlı modelde deneyen varmı

nuke66

nuke66

Üye
hocam ilk görüşleriniz nelerdir ve wi-fi sorunu sizde önceden varmıydı varsa düzeldi mi
ikinci sorum herkese çift sim kartlı modelde deneyen varmı
Şu an bu romu kullanıyorum, kamera ve galeri bazen hata veriyordu Google kamera ve Google fotoğraflarla halettim sorun yok, rom hızlı sayılır ayrıca wifi sorunu bende hiç olmadı, GPS ve pusula çalışıyor, oyun performansı iyi vs.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi

ecel227

Üye
teşekkürler paylaşım için 2 gün kullanıp detaylı yorum yaparım...
usta yükledim ben sürekl boot da recoverye geçiyor telefon açılmıyor neden acaba?

• Beğen

ecel227

Üye
rom görsel olarak en iyi romlardan birisi fakat bir gün kullandım güç tasarrufu kapanmaya durdu en sonunda telefonu kitledi tekrardan ro m atmak zorunda kaldım o hata düzeltilirse çok daha iyi olur

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
rom görsel olarak en iyi romlardan birisi fakat bir gün kullandım güç tasarrufu kapanmaya durdu en sonunda telefonu kitledi tekrardan ro m atmak zorunda kaldım o hata düzeltilirse çok daha iyi olur
Evet görsel olarak güzel ama biyere kadar :oke:

doguk54

Üye
hocam bellek kullanılabilir değil diyor kameraya girince fixi yükledim galiba 1 fix daha vardı çünkü adı fix 2

• Beğen

doguk54

Üye
Teşekkür ederim :) hocam birde son olarak rom da klavye yok :D nerden yükleyeceğim
Bu arada 2 fixide kurmama rağmen hala belleği görmüyor

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :) hocam birde son olarak rom da klavye yok :D nerden yükleyeceğim
Bu arada 2 fixide kurmama rağmen hala belleği görmüyor
Forumda yüzlerce klavye var indirebilirsin, bellek için araştırmam lazım :oke:
Bu arada romu şuan kuramıyorum nedense defalarca yükledim ama şimdi kuramıyorum siyah ekranda kalıyor hep :ehe

doguk54

Üye
Hocam araştırdım bellek olayını ama bisey bulamadım bellek fixi sizde varsa atarmısınız

Üst Alt