[Stabil][Aosp][4.2.2] LegenD Rom v4

Sponsorlu Bağlantılar

smh60

smh60

Üye
Kesinlikle aceleye gerek yok bence bu ayarlar menüsü daha şık :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
belki ilerde "Buğra"dan birde görsel Rom gelir :ehe

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
belki ilerde "Buğra"dan birde görsel Rom gelir :ehe
Gorsel rom var pc de hemde cok ama legend rom v5 veririm ileride sonrada rom cikarmam gibi geliyor. İnsanlara yaranamiyoruz biz diger gelistirici arkadaslr dahil hicbir karsilik beklemeden elimizden geldigince iyi bir sey cikarmak icin ugrasirken bazilari gelip sabote etmeye kotulemeye calisiyor hevesimizi kiriyorlar istek birakmiyorlar

• Beğen
Tepkiler: smh60
nsren

nsren

Üye
İyilik yap denize at. Balık bilmezse alık bilir. Merak etme. :)
Gorsel rom var pc de hemde cok ama legend rom v5 veririm ileride sonrada rom cikarmam gibi geliyor. İnsanlara yaranamiyoruz biz diger gelistirici arkadaslr dahil hicbir karsilik beklemeden elimizden geldigince iyi bir sey cikarmak icin ugrasirken bazilari gelip sabote etmeye kotulemeye calisiyor hevesimizi kiriyorlar istek birakmiyorlar

• Beğen
smh60

smh60

Üye
her zaman böyleleri cıkar hocam siz aldırmayın

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
hocam bu romda aosp temalari calisiyormu teskkurler ..

• Beğen
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
xtheme ile tema yükleyebilirsiniz demiş ama ben bilmiyorum nasıl yüklendiğini..

• Beğen
nuke66

nuke66

Üye
v3 kullanıyorum ve gayet memnunum ama v4'ü de kurmak istiyorum. Eski versiyonun üzerine kursam wipe data factory reset ve dalvic cache yapmadan olur mu acaba, çünkü v3'ü özelleştirmek için bayağı bi emek harcadım.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
v3 kullanıyorum ve gayet memnunum ama v4'ü de kurmak istiyorum. Eski versiyonun üzerine kursam wipe data factory reset ve dalvic cache yapmadan olur mu acaba, çünkü v3'ü özelleştirmek için bayağı bi emek harcadım.
Denemedim ama pek sanmiyorum taban degisti cunku

nuke66

nuke66

Üye
Denemedim ama pek sanmiyorum taban degisti cunku
Cevap için teşekkürler, eski versiyonun yedeğini alıp v3 üstüne kurayım bakalım neler olacak, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

• Beğen
emre.koc

emre.koc

Üye
çok teşekkürler hocam :)küçük bi soru hocam one shot ile bi hız farkı varmı arkadaşlar kullanan varsa ?

gigascor

Üye
Buğra kardeş size bir sorum olacak ;
V4 kendi telefonuma kurdum ve bir kaç günlük kullanımdan sonra memnun kaldım ve eşimin telefonunu da aynı romu yükledim. Yükledikten sonra kendi telefonumdan aldığım yedeği de yükledim iki telefonda bire bir aynı oldu. Kullanım açısından herhangi bir sıkıntı yok tek sorun evde bulunan wifi'ye ben bağlanırken eşim bağlanamıyor veya o bağlanırken ben bağlanamıyorum. Bu neden olur anlam veremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Buğra kardeş size bir sorum olacak ;
V4 kendi telefonuma kurdum ve bir kaç günlük kullanımdan sonra memnun kaldım ve eşimin telefonunu da aynı romu yükledim. Yükledikten sonra kendi telefonumdan aldığım yedeği de yükledim iki telefonda bire bir aynı oldu. Kullanım açısından herhangi bir sıkıntı yok tek sorun evde bulunan wifi'ye ben bağlanırken eşim bağlanamıyor veya o bağlanırken ben bağlanamıyorum. Bu neden olur anlam veremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl yani ? Siz bağlıyken, siz wifiden çıkmadığınız müddetçe eşiniz bağlanamıyo, eşiniz wifiden çıkmadığı müddetçe siz bağlanamıyosunuz ??

Birde ne hata veriyor ?

ibrdd

Üye
Fotoğrafları kendi belleği yerine hafıza kartına atmasını nasıl ayarlayabiliriz?

• Beğen
emre.koc

emre.koc

Üye
diğer romlarla kıyaslayabilirmisin buğra kardeşim eline emeğine sağlık ...

• Beğen
emre.koc

emre.koc

Üye
haklısınız :) bi arkadaş yorum yaparsa memnun kalırım . benim okul bitmediği için bu işlere giremedim yoksa bende bomba bir rom için sıradayım inşallah kısmet olursa .

nsren

nsren

Üye
Bana sorarsan en kararlı ve stabil rom bu. Tabi beklentiler ve görüşler farklı olabilir. O yüzden bence dene. Fakat şu an için tavsiye edebileceğim iki rom var. Birisi bu rom, diğeri de leva os.
haklısınız :) bi arkadaş yorum yaparsa memnun kalırım . benim okul bitmediği için bu işlere giremedim yoksa bende bomba bir rom için sıradayım inşallah kısmet olursa .
Buğra sanırım şu anda bu romu kullanmıyorsun.

emre.koc

emre.koc

Üye
Bana sorarsan en kararlı ve stabil rom bu. Tabi beklentiler ve görüşler farklı olabilir. O yüzden bence dene. Fakat şu an için tavsiye edebileceğim iki rom var. Birisi bu rom, diğeri de leva os. Buğra sanırım şu anda bu romu kullanmıyorsun.
teşekkür ederim kardeşim lewa os yeni sürüm mevcut mu suan için ? bunu mutlaka denicem

Üst Alt