[Stabil][Aosp][4.2.2] LegenD Rom v4

Sponsorlu Bağlantılar

nsren

nsren

Üye
Leva nın en son sürümü sanırım v6 özellikle görsellik olarak çok beğeniyorum o romu :) forumda mevcut. Tekrar diyorum o romun launcher uygulamasını bu roma portlamak lazım. Tek eksik o :)

• Beğen
Tepkiler: emre.koc

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Şuan v5 kullanıyorum :)
çalışmalar devam ediyor...

• Beğen
Tepkiler: emre.koc ve nsren
nsren

nsren

Üye
Hadi yap bir güzellik ekle şu leva launcher uygulamasını. Ama romun içinde olan launcher olsun :):) çok şey istemedim umarım :)

emre.koc

emre.koc

Üye
Leva nın en son sürümü sanırım v6 özellikle görsellik olarak çok beğeniyorum o romu :) forumda mevcut. Tekrar diyorum o romun launcher uygulamasını bu roma portlamak lazım. Tek eksik o :)
sence sadece görsellik mi peki ? :)

nsren

nsren

Üye
Yani hız olarak ta güzel ama sanırım bu rom daha bir ram dostu. Üstelik rom boyutu sadece 255 mb. Gerçekten çok temiz bir rom. Leva ram konusunda biraz bonkör davranıyor :)
sence sadece görsellik mi peki ? :)

emre.koc

emre.koc

Üye
öyleyse bu ? :)

• Beğen
Tepkiler: nsren
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam şarj konusunda ilk gün sıkıntı yaşamışdım ama şimdi çok iyi :) Tekrar teşekkürler devamını bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: emre.koc ve Buğra
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
bende telefonun depolamasına atıyor.

Telefonun SD kartı okuduğundan emin misin ? Yani SD karttaki oyunlar vs. gözüküyor mu ? Yada depolamada hafıza kartın gözüküyor mu ?

emre.koc

emre.koc

Üye
kartı tekrar formatla

ibrdd

Üye
Telefonun SD kartı okuduğundan emin misin ? Yani SD karttaki oyunlar vs. gözüküyor mu ? Yada depolamada hafıza kartın gözüküyor mu ?
Dalga mı geçiyorsun anlamadım:) o kadar bilgim var merak etme:)) herhangi bir sıkıntı yok, hafıza kartını birincil, telefon depolamasını ikincil hafıza olarak görüyor. Buğra tam tersi göründüğünü yazmış ama bende normal her romda olduğu gibi hafıza kartı sd 0 olarak görünüyor.Teşekkür ederim bu arada tabii ki dalga geçmediğini biliyorum ;)

tugsahh32

Üye
Slm bugra kardes romu yukledim ellerine saglik bi sorunum var acaba screenshot nasl aliyoruz??

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Usta biraz rom dolaştım falan yine sonra tekrar bu ROMa döndüm, Galeri ve Müzik player dosyaları görmüyor ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İlk kurdugunuzda gormeyebilir 10dk bekleyin gorecektir.

Bu arada baska gelistirici arkadaslar calismalara devam ediyor kernel icin olursa v5 finalde gpu veya cpu overclock olacak :)

• Beğen
Tepkiler: emre.koc ve Ccihat67
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Halen tık yok Galeri ve Müziklerde..

emre.koc

emre.koc

Üye
İlk kurdugunuzda gormeyebilir 10dk bekleyin gorecektir.

Bu arada baska gelistirici arkadaslar calismalara devam ediyor kernel icin olursa v5 finalde gpu veya cpu overclock olacak :)
ooo süper olur hocam inşallah :)

• Beğen

gigascor

Üye
Nasıl yani ? Siz bağlıyken, siz wifiden çıkmadığınız müddetçe eşiniz bağlanamıyo, eşiniz wifiden çıkmadığı müddetçe siz bağlanamıyosunuz ??

Birde ne hata veriyor ?
Emre kardeşim sorunu tekrar rom atarak çözdüm, ama bu sefer benden aldığım yedeği yüklemedim. şimdi sıkıntı yok. İlgin için sağol...

loneely42

loneely42

Üye
Tskler bende kurdum emegi gecen herkeze tesekkurler...

• Beğen

Üst Alt