Telefon Tavsiyesi çok ama çok kararsız kaldım . arkadaslar xperia 10 vs samsung galaxy s mi yoksa iphone 4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeniyurt0606

Üye
    Konu Sahibi
çok ama çok kararsız kaldım . arkadaslar xperia 10 vs samsung galaxy s mi yoksa iphone 4 mü
lütfen yardımcı olun bu 3 telefon arasında kaldım ve bir türlü işin içinden çıkamadım formuda arastırdım ama net bir fikir birliği yok lütfen seçtiğiniz markayı niye sectiğinizide söylerseniz sevnirim iyi geceler.

--------------- Ekleme ---------------

kimse yok mu fikir verecek ya:S

fgozel

Üye
xperia şüphesiz bana göre şu an ki en iyi telefondur kendileri

Captain

Üye
xperia X10 bi kere Sony kalitesi var hiç düşünmeden alabilrsin :oke:

apro45

apro45

Üye
kime sorsam galaxys diyor ama bilirsin.

futbol123

futbol123

Üye
bnce iphone 4

KingFK

Üye
tabikide iphone 4 al çünkü işlemcisi hiçbirine benzemez benim o kadar param olsa iphone 4 alırım çünkü iphone 4 bularla karşılaştırılamaz bile

_harry_

Üye
bence galaxy s ..iphone 4 sorunlu diyorlar sorunları düzelmiş olursa o zaman al.

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
bence galaxy s çünkü xperia 10 u inceleme fırsatım oldu sony 56k renk kullanmış samsung 16m super amoled kullanmış bence samsung son zamanlarda çok kaliteli telefonlar uretmeye basladı seçim senin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İlla 3 ünden biri olacaksa bence Galaxy S almalısın,Eğer başka bir seçenek daha istersen oda N8. mükemmel cihaz.

apro45

apro45

Üye
sende sanki çıktıda n8 diyosun resimle sözüm desteklensin amaç o daha cihaz gelmedi ve 12 megapiksellik kamera fazla deil mi yine ama çıktın mı düşünürsün

yamato

yamato

Üye
lütfen yardımcı olun bu 3 telefon arasında kaldım ve bir türlü işin içinden çıkamadım formuda arastırdım ama net bir fikir birliği yok lütfen seçtiğiniz markayı niye sectiğinizide söylerseniz sevnirim iyi geceler.

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

kimse yok mu fikir verecek ya:s
s.a krdeşim ben sony xperia x10 kullanıyorum ben bir sonyci olarak galaxy s tavsiye ediyorum.ıphone 4 bunların yanından bile geçmez kıyaslamarı forumlarda görebilirsin adnroıd işletim sistemi mükkmmel abroıd markette binlerce uyugulama oyun vs. Var ve ücretsiz.ıphone 4 en iyi yönü şarzı benim x10 ınterneete 6 saat gidiyor samsung galax s 4 saat ıphone 4 10 saat.samasung galaxy s arkdaşımda var süper amoled ekran harika + google ses ile arama görüntülü arama hoporlör sesi x10 a göre artıları - x 10 artıları şarzı 8 megapixel kamerası ( not hiç bir firma sony üstün kamra yapamıyor )tımespaece ve sonsuz düğmesi her iki cihazı kullanan biri olarak galaxy s diyorum ıphone reklamdan başka birşey yapmıyor .ben suan galaxy s takas yapmak istiyorum cihazımı

notend

Üye
Xperia öneririm tek eksisi diğerlerine göre biraz daha hantal onunda minisini alarak çözüm bulabilirsin

selinn2

selinn2

Üye
ıphone yada galaxy al ama galaxy daha iyi diolar

merihsasa

Üye
Kesinlikle Galaxy S kullanınca anlarsın

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
480 x 854 4inch ekran
Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz processor - 1 GB storage, 384 MB RAM
8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Yes, WVGA@30fps, 720p
Yukarıdaki özelliklere göre Sony Ericsson Xperia X10 derim ben. Tasarımı ile de mükemmel bir telefon daha ne istenir ki bir telefondan ;)

coolsheriff

coolsheriff

Üye
bir xperia x10 kullanıcısı olarak samsung galaksy s derim :)

--------------- Ekleme ---------------

Bir xperia kullanıcısı olarak öncelik samsung galaksy s, ikincil olarak xperia derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...