Galaxy S4 Mini İ9190 CM12 Lollipop 5.0.2 (Unofficial Güncelleme 20.03.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

berke690

berke690

Üye
  • Beğen
Tepkiler: baskahmet

baskahmet

baskahmet

Üye
Tamam kardes saolsasin yazarim deniyip sonucu cok tesekkurler

malasef hocam yıne aynı sorun gappsı yuklerken hata(status 7) alıyorum

malasef hocam yıne aynı hata gappsı yuklerken status 7 diye bir hata
Sen romu yüklemeden önce format/system yapıyormusun öyle yap birde öyle dene

berke690

berke690

Üye
baskahmet

baskahmet

Üye
Yapıyorum hocam sırayla wipe data/factory reset daha sonra wıpe carpatıon yapıp oyle yukluyorum
Onu demiyorum mounst and storege bölümünden ROMDAN ÖNCE format/system format/cache vs yap

berke690

berke690

Üye
Onu demiyorum mounst and storege bölümünden ROMDAN ÖNCE format/system format/cache vs yap
yok hocam sadece dedıklerımı yapıyorum o zaman şimdi rootu mu ve recovery mı yukledim daha sonra recoverının menusunden ROMDAN ÖNCE format/system format/cache yı seciyorum sonra tekrar wıpe data/factory reset ve wıpe carpatıon diyip romumu daha sonrada gapsımı mı yukluyorum

baskahmet

baskahmet

Üye
yok hocam sadece dedıklerımı yapıyorum o zaman şimdi rootu mu ve recovery mı yukledim daha sonra recoverının menusunden ROMDAN ÖNCE format/system format/cache yı seciyorum sonra tekrar wıpe data/factory reset ve wıpe carpatıon diyip romumu daha sonrada gapsımı mı yukluyorum
Aynen bide ROMDAN SONRA GAPPS YÜKLEMEDEN ÖNCE advanced bölümünden dalvik/cache yaparsan daha iyi olur

baskahmet

baskahmet

Üye
yok hocam aynı hep hata gapsta
Farklı gapps denemekten başka çaren yok bide sen sd carta atıyodun dimi gappsı şimdi dahili hafızaya at sonra romu sd carttan yükle gappsı dahili hafızadan yükle recoveryden

berke690

berke690

Üye
Farklı gapps denemekten başka çaren yok bide sen sd carta atıyodun dimi gappsı şimdi dahili hafızaya at sonra romu sd carttan yükle gappsı dahili hafızadan yükle recoveryden
evet hafıza kartından yapıyodum hocam stock atıp duruyorum bozucam telefonu artık telefon hafızasına atsam kesin duzelmıcekse ugraşmıyım hıc

baskahmet

baskahmet

Üye
evet hafıza kartından yapıyodum hocam stock atıp duruyorum bozucam telefonu artık telefon hafızasına atsam kesin duzelmıcekse ugraşmıyım hıc
Kesin diye bir tabir yok.Bu işler böyle

ismail074

Üye
biz mı yanlıs yukledık actım bunu ne maıl var ne ggole play var sadece kamera muzık radyo baska bısey yok sorun kımde ?

ismail074

Üye
link calısmıyor onu nasıl yukleyebılırım? onu da recevery moddan mı yuklemem gerekıyor
link calısmıyor onu nasıl yukleyebılırım? onu da recevery moddan mı yuklemem gerekıyor
Gaps yuklemelisiniz.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

ismail074

Üye
tesekkurler suan guncel rom ve gapps yukledım telefonun acılmasını beklıyorum
tesekkurler suan guncel rom ve gapps yukledım telefonun acılmasını beklıyorum

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Dn@

Dn@

Üye
hocam romu kurdum hiç bir sorun yok fakat real racing 3 oyununu yükledim açmak isteyince hep yeniden başlatılıyor başka oyunlarda yapmıyor bunu acaba sıkıntı nedendir bir bilginiz var mı ?

by-hedir

by-hedir

Üye
merhabalar bu romda ota çalışıyor mu acaba...

m33rz4

m33rz4

Üye
Çalışmaz kardeşim romun kendine has güncellemesi var ayarlar en altta telefon hakkında kısmına girersen görürsün

Üst Alt