Galaxy S4 Mini İ9190 CM12 Lollipop 5.0.2 (Unofficial Güncelleme 20.03.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Bende android 5.1kurdum ozellestirdim bayagi 03.04 surumunu

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Cm 12 bi farki yok tabi Android 5.0.2 degilde 5.1 farklari var sadece

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Resim cekmektense size video cektim yaptigim birkac uygulama eklemek oldu
Al iste video

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Mustafa kardes romdan memnun musun. Oneriyor musun. Görüntülü konuşma yok dimi hala...
Goruntulu gorusme Cm lerde olmayacak ben ben her romu denedim bunda kalacam simdilik tasviye edermiyim zevk meselesi s5 romlarda iyi stabil cm 12 saf bi rom sade ama ben kamera dosyalarim ve bir kac yeri degistirdim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Goruntulu gorusme Cm lerde olmayacak ben ben her romu denedim bunda kalacam simdilik tasviye edermiyim zevk meselesi s5 romlarda iyi stabil cm 12 saf bi rom sade ama ben kamera dosyalarim ve bir kac yeri degistirdim

Kamera hangisini kullanıyorsun?

berke690

berke690

Üye
S4 mini i9190 telefon kullanıyorum daha önce telefonuma bi işlem uygulamadım android 4.2.2 hala, yukarıdakı uygulamaların hepsini anladım yapmak istiyorum fakat en başta cihazınız rootlu ve stock room yüklü olmalıdır diyor hadi rootu anladım onu göstermişsiniz fakat stock romu nasıl yükleyiceğimi anlamadım eksik bir şey yapmak istemiyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini i9190 telefon kullanıyorum daha önce telefonuma bi işlem uygulamadım android 4.2.2 hala, yukarıdakı uygulamaların hepsini anladım yapmak istiyorum fakat en başta cihazınız rootlu ve stock room yüklü olmalıdır diyor hadi rootu anladım onu göstermişsiniz fakat stock romu nasıl yükleyiceğimi anlamadım eksik bir şey yapmak istemiyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

Stock rom zaten cıhazınızda yuklu extra bırsey yapmana gerek yok.

berke690

berke690

Üye
o zaman ben şimdi lollipopu yüklesem geri haline çevirebilir miyim

berke690

berke690

Üye
Romu yükledim daha sonra gappsı yüklerken hata verdi ekranda mavi bir andorid çıktı yanıp sönüyor telefon açılmıyor ne yapabilirim?

Üst Alt