Galaxy S4 Mini İ9190 CM12 Lollipop 5.0.2 (Unofficial Güncelleme 20.03.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Romu yükledim daha sonra gappsı yüklerken hata verdi ekranda mavi bir andorid çıktı yanıp sönüyor telefon açılmıyor ne yapabilirim?
Telefonun açılmadı ise stock rom yüklemelisin

berke690

berke690

Üye
Root yaptığımda superSU gelmedi superuser geldi bi sorun var mı?

berke690

berke690

Üye
Arkadaslar bi yardim ediverin allah askina herseyi yapiyorum gappsi yuklerken recowery de hata veriyor unlem cikiyor android simgesinde sonra cihaz acilmiyor haliyle stock atmaktan telefonu bozcam sonunda bi turlu yapamadim simdiden tesekkur ederim

berke690

berke690

Üye
bunu dene
tamam hocam denicem sımdı bıde şey diycem hanı reowery modda ınstall zip from sd kart yapıyoruz ya benim orda attığım dosyaları görmüyor ınstall from external sd karta bastığımda goruyor acaba bu yuzden mı yuklenmıyor?
Abi sen bana düzgün gappsı atar mısın lınkını bde onu deniyim
Bi yardim edin allahin askina 15 gundur surunuyom bu sitede yukleyemiyorum bahadir abi belki 20 tane gapps denedim surekli aborted yazip hata veriyor lutfen biri bana yardim etsin 100 kere stock attim ya

oguzxw

oguzxw

Üye
tamam hocam denicem sımdı bıde şey diycem hanı reowery modda ınstall zip from sd kart yapıyoruz ya benim orda attığım dosyaları görmüyor ınstall from external sd karta bastığımda goruyor acaba bu yuzden mı yuklenmıyor?

Abi sen bana düzgün gappsı atar mısın lınkını bde onu deniyim
Bi yardim edin allahin askina 15 gundur surunuyom bu sitede yukleyemiyorum bahadir abi belki 20 tane gapps denedim surekli aborted yazip hata veriyor lutfen biri bana yardim etsin 100 kere stock attim ya
instal zip from sd card dan yüklenmesi lazım gappsın

baskahmet

baskahmet

Üye
instal zip from sd card dan yüklenmesi lazım gappsın
Hayır.External sd carttan daha temiz bir kurulum olur.Romu yükle wipe data ve wipe cache yap.Daha sonra gappsı yükle..

berke690

berke690

Üye
Hayır.External sd carttan daha temiz bir kurulum olur.Romu yükle wipe data ve wipe cache yap.Daha sonra gappsı yükle..
Yuklemeden oncede bu islemleri yapip sonra romu yukleyip yine mi wipe data wipe cache yapayim?

baskahmet

baskahmet

Üye
Yuklemeden oncede bu islemleri yapip sonra romu yukleyip yine mi wipe data wipe cache yapayim?
Evet romu yüklemeden önce yap sonra romu yükle gapps yüklemeden önce bu işlemleri yap öyle dene

berke690

berke690

Üye
Evet romu yüklemeden önce yap sonra romu yükle gapps yüklemeden önce bu işlemleri yap öyle dene
Tamam tesekkurler deniycem bir de bu root isini sorucam burda 4.2.2 icin gosterilen root var ama v1 ben v2 sini yukledim ancak supersu durduruldu hatasi aldim durmadan burdaki v1 yuklesem sorun olur mu bu islem icin?

baskahmet

baskahmet

Üye
Tamam tesekkurler deniycem bir de bu root isini sorucam burda 4.2.2 icin gosterilen root var ama v1 ben v2 sini yukledim ancak supersu durduruldu hatasi aldim durmadan burdaki v1 yuklesem sorun olur mu bu islem icin?
Hayır olmaz.

Üst Alt