Cm11 hatalari bu baslikta

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet.dp

Üye
şuanda şarjım %12 sabah 07.20den bu yana bence sarj olayında sınıfta kaldı

Ahmet.dp

Üye
sarj olayında hangi rom yada romuma hangi kerneli alayım cm11 20140201 kullanıyorum

Ahmet.dp

Üye
ne kulanıyosun

spazmol

spazmol

Üye
Cm11

Ahmet.dp

Üye
usb bağlantısı yaptığında işaretlediğinde değilde işareti kaldırınca bağlanıyor pcye

ONUR5544

ONUR5544

Üye
@sir mordred hocam. Yeni güncellemeyi temiz kurulum ile kurduktan sonra, cevirici ayarlarina girdigimde, uc browserda gezinirken vs. Ekrandaki goruntuye garip birseyler oluyor sanki bozulmaya yüz tutmus tüplü monitor gibi, bazi uygulamalarda ise grafiksel sorunlar var. Mesela birim dönüstürücü uygulamasinda...Bazen de ekranın sol üst kosesinde beyaz bir nokta olusuyor. İngilizcem cok iyi olmadigindan xda ya yazamadim. Sorunu yasayanlar var mı ? Sorun ne olabilir ? Saygilar

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahım77

Halilibrahım77

Üye
@sir mordred hocam. Yeni güncellemeyi temiz kurulum ile kurduktan sonra, cevirici ayarlarina girdigimde, uc browserda gezinirken vs. Ekrandaki goruntuye garip birseyler oluyor sanki bozulmaya yüz tutmus tüplü monitor gibi, bazi uygulamalarda ise grafiksel sorunlar var. Mesela birim dönüstürücü uygulamasinda...Bazen de ekranın sol üst kosesinde beyaz bir nokta olusuyor. İngilizcem cok iyi olmadigindan xda ya yazamadim. Sorunu yasayanlar var mı ? Sorun ne olabilir ? Saygilar
bnde de oldu aynısı

Halilibrahım77

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ONUR5544
hasaneness

hasaneness

Üye
Bu sorun kknin cok eski surumlerinde olan bi sorun guncellemeyle duzelmisti fakat tekrar son 3 guncellemde olustugunun farkindayim aslinda ekranin solunda cok ince bir cizgi ekranin sag cizgisinin yansimasi oldugunuda farkedebilirsiniz
İnsAllah bu sorunda duzelir :)

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahım77 ve ONUR5544
sir mordred

sir mordred

Üye
grafiksel bazı hatalar ile bende karşılaştım araştırıyorum bakalım..

• Beğen
Tepkiler: T.serdar ve ONUR5544
EnverYigit

EnverYigit

Üye
Hic gelmeyen beyaz nokta banada gelmistir an itibariyle :D

• Beğen
Tepkiler: ONUR5544
sir mordred

sir mordred

Üye
Hic gelmeyen beyaz nokta banada gelmistir an itibariyle :D

Bu sorun kknin cok eski surumlerinde olan bi sorun guncellemeyle duzelmisti fakat tekrar son 3 guncellemde olustugunun farkindayim aslinda ekranin solunda cok ince bir cizgi ekranin sag cizgisinin yansimasi oldugunuda farkedebilirsiniz
İnsAllah bu sorunda duzelir :)

aynen :) ben de sorcaktım ama sen sormuşsun zaten

Tek bende degil o zaman... Direk sir mordred hocaya sorma sebebim, arco ile birlikte artik onunda roma katkisinin olmasidir.

şu kerneli flaşlayın

• Beğen
Tepkiler: burak_102 ve ONUR5544
ONUR5544

ONUR5544

Üye
şu kerneli flaşlayın
Hocam ekrandaki mavi görüntü sorunu tekrar meydana geldi. Telefonum caldi, reddettim ekrani kapattim. Az bi zaman sonra tekrar actim ve kilit simgesinin hizasinda mavi goruntu olustu ve gitti.

hasaneness

hasaneness

Üye
Hocam ekrandaki mavi görüntü sorunu tekrar meydana geldi. Telefonum caldi, reddettim ekrani kapattim. Az bi zaman sonra tekrar actim ve kilit simgesinin hizasinda mavi goruntu olustu ve gitti.
Kerneli ne kadar temiz yuklerseniz daha iyi olur hatta romuda bastan kursaniz kernelle beraber dahada olumlu sonuc alabilirsiniz

Arcoda agustostan beri guncellemiyor su kitkati :ehe

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Kerneli ne kadar temiz yuklerseniz daha iyi olur hatta romuda bastan kursaniz kernelle beraber dahada olumlu sonuc alabilirsiniz

Arcoda agustostan beri guncellemiyor su kitkati :ehe
Romu temiz kurulum yaptim. Kerneli de wipe dalvik ve cache yapmak yeterli bence. Sorunumun cevabini @sir mordred hocam kontrol edince anlicaz...

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
murro_16

murro_16

Üye
cm11 de uygulama menüsünü düzenleyemiyorum yapabilen var mı ?