General Mobile 4G General Mobile 4G Cynogenmod 12.1

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
sorun windows 10 ile alakalı sanırım.Windows 7 laptop ile aynı şeyleri yaptım ve oldu.Yine de teşekkürler.
Windows 10 kullanıyorum zaten zannetmem işlemleri onla yaptım ama bir sorun muhakak olmuştur yaptiğiniza sevindim :).

MrSlime

MrSlime

Üye
Hocam "Gapps" ı nasıl yüklüyoruz yani zip olarak geliyor içinde meta-inf falan varda ?

sermus88

Üye
signature verification failed hatası alıyorum sebebi nedir ?

karsıyakalı_35

Üye
sevgili kaankulahlı üstadım sna ne kadar teşekkür etsem azdır telefon bildiğin jet motoru oldu :) sayende şu anda hiç bir sıkıntısız kuruyorum yorumlarda okumuştum arkadaşımın birisi arama ekranında ingilizce var demişti onuda şöyle çözdüm ayalardan sim1 ayarından ismini değiştirince card1 yerine sim1 diye gösteriyor artık hiç bir sıkıntı yok romda sadece botloader olayını çözersen süper olur tekrar emeğine sağlık üstadım...

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
sevgili kaankulahlı üstadım sna ne kadar teşekkür etsem azdır telefon bildiğin jet motoru oldu :) sayende şu anda hiç bir sıkıntısız kuruyorum yorumlarda okumuştum arkadaşımın birisi arama ekranında ingilizce var demişti onuda şöyle çözdüm ayalardan sim1 ayarından ismini değiştirince card1 yerine sim1 diye gösteriyor artık hiç bir sıkıntı yok romda sadece botloader olayını çözersen süper olur tekrar emeğine sağlık üstadım...
Rica ederim hocam , custom romların devamı gelecek inşallah ona uğraşıyorum ama kolay değil :) sim için öneriniz için teşekkürler orada bir sorun mevcut evet. Sin güncellemelerde hat kopmalar yaşaniyor birden sim gidiyor kurmanizi önermem.

karsıyakalı_35

Üye
dediğin gibi 4 güncelleme aldım üstad 4 üncü güncellemede cihaz uçtu gerçekten performans hız şahane eski rom neydi öyle büyük simgeler vs vs google kamera :D eline koluna sağlık şunuda söylemeden geçemiycem roma bide s6 teması ekleyince daha başka bi güzel oluyo be usta...

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi 4 güncelleme aldım üstad 4 üncü güncellemede cihaz uçtu gerçekten performans hız şahane eski rom neydi öyle büyük simgeler vs vs google kamera :D eline koluna sağlık şunuda söylemeden geçemiycem roma bide s6 teması ekleyince daha başka bi güzel oluyo be usta...
H2Os un kini kullanıyorum bu aralar i da hoş geldi s6 yı da kullandım o da çok güzel :).

kotku

kotku

Üye
Bu romda fm radio çalışıyor mu?

kotku

kotku

Üye
kaankulahli HOCAM cyanogen fastboot mode alıyorum ama fastboot boot recovery.img kodunu girdikten sonra hata alıyorum

kaankulahli hocam yönergelerin hepsini yaptım ama en son modu yüklerken yarısına gelip resimdeki şu hatayı veriyor.
google çeviri şöyle:
güncelleştirme paketini bulma
güncelleştirme paketini açarken
güncelleştirme paketini doğrulama
E: bütün bir dosya imzayı doğrulamak başarısız oldu
E: imza doğrulama iptal edildi Yükleme başarısız oldu
mod dosyası bozuk olabilirmi

Son düzenleme:
MrSlime

MrSlime

Üye
Kardeş phillez recovery ile dene bendede öyle olmuştu

kotku

kotku

Üye
Her gelen güncelleme de nelerin değiştiğini nasıl öğrenebilirim

MrSlime

MrSlime

Üye
gelen guncellemenin adina basarak detayli bilgi gorebilirsiniz tabi ne kadar anlasilir o ayri konu :)

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
MrSlime

MrSlime

Üye
Hocam geçen bir tane geldi direk kod falan yaziyordu ondan dedim :D

kotku

kotku

Üye
Mesela; şunlar şunlar iyileştirildi, değişti vs nerden öğrenebiliriz

ilkertürkmen

Üye
Wileyfox Swift Rom u zar zor yüklemiştim bunu onun üzerine yüklemek basitmi direk sd karta atarsam bu rom çalışırmı bir de Wileyfox Swift Rom ile bu romun arasında negibi bir fark var yani yüklemem de bana faydası olurmu

kotku

kotku

Üye
Aradığın cevaplar konunun başında mevcut

ilkertürkmen

Üye
peki bu rom un telefona yüklendiğini nasıl anlıyacağım telefondaki rom Wileyfox Swift Rom u yoksa bu rom mu biraz acemiyim bu konuda
eğer telefonum daki rom buysa güncellemeleri alamıyorum ilkbaşlarda güncellemeler aldım sonra alamadım enson nezaman güncelleme geldi

kotku

kotku

Üye
Telefon ayarları hakkında-cyanogenmod sürümü yazar veya geliştirici seçeneklerinde root hakları veren buton olur. Senin yüklediğinde bunlar yoktur

Üst Alt