Cm11 hatalari bu baslikta

Sponsorlu Bağlantılar

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Cm11 hatalari bu baslikta
Arkadaslar cm11 in hatalarini bu baslik altinda toplarsak ve bu hatalari bildirirsek inaniyorumki yakin zamanda cm11 final cikarirlar bu nedenle cm11 hatalarini buraya yazalim Fikir icin sir mordred ustaya tsklr.

hata rapor edicek arkadaşlar cwm sürümünün 6.0.4.5 ve üstü olduğundan emin olsunlar daha sonra romu(cm11) temiz yüklediklerinden emin olsunlar(romu temiz yüklemeyenlerin hataları kabul edilemez çünkü romu temiz yükleyen arkadaşlar bu hatalarla karşılaşmıyor olabilirler)

rom yükleme adımları sırasıyla uygulanabilir:

-wipe data/factory reset
-wipe cache partition
advanced menüsünden
-wipe dalvik cache
mounts and storage menüsünden
-format system
-format sdcard0

önceki romdan kalan artık parçaları temizlik işlemleri tamamlandı şimdi yeni romu flaşlamaya

install zip from'dan ilk önce romu daha sonra gapps dosyasını flaşlayın bu kadar

Hata raporu

1.Ekran kapalı iken kulaklık takınca ekran açılmıyor
2.instigram da kamera calismiyor.
3.Şarj kalibrasyon hatasi.
4.Youtube videolarinda on izleme yapilamiyor.Siyah ekranda kaluyor.
5.Video modunda zoom yapilamiyor.
6.ön kamera ile açılı çekilmiş fotoğraflar düzgün değil bu yüzden kamera önizlemesi ile çekilen fotoğraf birbiriyle uyuşmuyor birbirine simetrik gibi duruyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Oruc, reckless86, Antinomi ve 5 diğerleri

hasaneness

hasaneness

Üye
Dostum senin konuyu gormemisim bende konu actim pardon

tekiner57

Üye
telefon zil sesi bir süre sonra sessize geçiyor tekrar faal hale getiremiyorum birde apollo media playerda mp3 isimleri yanlış çıkıyor

Mücteba

Mücteba

Üye
arasıra müzik çalarken takılmalar oluyor

• Beğen
Tepkiler: n_yavuz
sir mordred

sir mordred

Üye
Arkadaslar cm11 in hatalarini bu baslik altinda toplarsak ve bu hatalari bildirirsek inaniyorumki yakin zamanda cm11 final cikarirlar bu nedenle cm11 hatalarini buraya yazalim Fikir icin sir mordred ustaya tsklr.

sanada teşekkürler Salih artık bu konuda karşılaştığımız hataları bildirebileceğiz cm11 kullananlar telefonunuzda herşeyi deneyin bluetooth kulaklıktan tutunda whatsapp'tan video ses göndermeye kadar hangouts'tan video görüşmesinden skype'dan ses görüşmesine kadar herşeyi deneyin karşılaştığınız hatalarıda bu konuya bildirin diğer kullanıcılarda hatanızı onaylarsa xda'ya bildiririz

• Beğen
Tepkiler: melodileriyakar, Bysalih41 ve hasaneness
hasaneness

hasaneness

Üye
Seeder calismiyordu en son deneyen varmi?

sir mordred

sir mordred

Üye
Seeder calismiyordu en son deneyen varmi?

ben deneyemedim ama kendi kerneli ile birlikte çalışması lazım ama hurtsky ve khan kernelde çalışmaz çünkü kernele eklenmiş mi öyle bişeymiş.

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
genco15

genco15

Üye
Kulakliktan cizirti geliyor muzik vs calmasa bile altta hafif bi cizirti var

hasaneness

hasaneness

Üye
ben deneyemedim ama kendi kerneli ile birlikte çalışması lazım ama hurtsky ve khan kernelde çalışmaz çünkü kernele eklenmiş mi öyle bişeymiş.
Kendi kerneliyle denedigimde calismamisti

aJHier

aJHier

Üye

evet Arco nun kernelinde çalışıyor ama hurtskyde pasif hala geçiyor.

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

scope_123

Üye
Ekranimin en ust sol dip kosesinde kucuk beyaz kare seklinde bir sey var.

genco15

genco15

Üye
Bi sorun degil ama sarjdayken batarya status iconda yuzde olarak yazmiyor

genco15

genco15

Üye
Digerlerinde çalışıyor ama iconda çalışmıyor

scope_123

Üye
telefon zil seslerinde bildirimlerde vs hiçbir sıkıntı yaşamadım az önce biri tarafından arandım hatta telefon ayarladığım zil sesi ile sorunsuz olarak çaldı.
Screenshot alıp buraya upload edebilirmisin
screenshot yapınca aldığım görüntüde gözükmüyor beyazlık.

sir mordred

sir mordred

Üye
telefon zil seslerinde bildirimlerde vs hiçbir sıkıntı yaşamadım az önce biri tarafından arandım hatta telefon ayarladığım zil sesi ile sorunsuz olarak çaldı.
screenshot yapınca aldığım görüntüde gözükmüyor beyazlık.

Onaylama için teşekkürler @Bysalih41 zil sesi hatasını listeden silebilirsin ayrıca bahsettiğin beyazlık ne yapınca oluşuypr yada kendiliğindenmi oluşuyor?

scope_123

Üye
Onaylama için teşekkürler @Bysalih41 zil sesi hatasını listeden silebilirsin ayrıca bahsettiğin beyazlık ne yapınca oluşuypr yada kendiliğindenmi oluşuyor?
herhangi bir uygulama açıkken öeydana çıkıyor. ve bazen ekranın en solunda boydan boya incecik bir ekran kayması gibi birşey oluyor bu da arada gözüküyor her zaman olmuyor ama köşedeki beyazlık uygulama açılınca ortaya çıkıyor.Whatsapp in hicbir fonksiyonunda sorun bulunmamaktadir. Zil ses ve bildirimde sorun yok. Telefon gorusmelerinde sorun yok.

burak_909

burak_909

Üye
Instagram'da kamera çalışmıyor.