Uygulama clashbot 7.9.2 TH 11 için güncel son sürüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

cor38

Üye
Beyler yardım edicek yokmu ayarlamayı yaptım videoya görede resme görede hiç bi tepki vermiyor öylece kalıyor

n1mbLee

n1mbLee

Üye
Önüne gelen her köye saldırıyo eşşeoğlu eşşek:)

burakkaya3434

Üye
aslında bu botta sağlam baya he azcık alıştım gibi ben :D

cor38

Üye
Beyler yardım edicek yokmu ayarlamayı yaptım videoya görede resme görede hiç bi tepki vermiyor öylece kalıyor

Zamazingo1234

Üye
Her önüne gelene saldırıyor diyorsunuz anlamadım ben sizi bot gayet güzel çalışıyor dün gece koydum 5er m kasmış diğer bot ile aynı ama tek eksiği kupa düşmüş orası ayrı bir konu

n1mbLee

n1mbLee

Üye
Her önüne gelene saldırıyor diyorsunuz anlamadım ben sizi bot gayet güzel çalışıyor dün gece koydum 5er m kasmış diğer bot ile aynı ama tek eksiği kupa düşmüş orası ayrı bir konu
Ayarların fotolarını atabilirmisin dostum hepsinin?

Teknojix

Teknojix

Üye
Arkadaşlar bu bot daha henüz stabil değil gidin brokenbot kullanıyor her taraftan saldırma özelliği var bağışta var daha ne istiyosunuz stabil sürümü çıkana kadar diğer botu kullanın.

Zamazingo1234

Üye

cencin123

Üye
yasmos ilk sayfadaki clash bot videoda clash of clans eski sürüm ? :S
Sen ayarları foto çekip upload etsene

NyksRuLinq

Üye

Çalışıyorsa sıkıntı yok, bizde bu şekilde bile kontrol yok herşeyi sildim yeniden yapıyorum şimdi
yalnız hatun iyiymiş :D :D

Zamazingo1234

Üye
Çalışıyorsa sıkıntı yok, bizde bu şekilde bile kontrol yok herşeyi sildim yeniden yapıyorum şimdi
yalnız hatun iyiymiş :D :D

Çalışıyor sıkıntı yok bende bu ayarlarla altın fullendi iksirde fullencek neredeyse 7,3m olmuş :D

serkant_wolf

serkant_wolf

Üye
Ya su brekean bot bilgisayari kapatiyor nedenini bilen varmi

n1mbLee

n1mbLee

Üye
Müdür ya ben bi yerde hata yapıyorum yada sizin hesap doğru, sabahtan beri köy arıyor sebebini çözemedim altını bitiricek namussuz:)

Teknojix

Teknojix

Üye
Brokenbot 3.0.5 Beta sürümü çıktı erken eve dönme hataları düzeltildi!
Bence onu kullanın arkadaşlar köyün etrafını sarma özelliği var.

cor38

Üye
Çalışıyor sıkıntı yok bende bu ayarlarla altın fullendi iksirde fullencek neredeyse 7,3m olmuş :D
Dostum benim ekran fhd çözünürlük en yüksekteyken bot açılmıyor çözünürlüğü düşürüp açtığımdada hiç bi tepki vermiyor öylece bekliyor senin ayarlarıda denedim olmadı varmı bilgin

Üst Alt