Clash Of Clans-Klanımıza Herkez Davetlidir (noss_bar)

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
nick: JoqeRuS
56 level belediye 8 alır mısınız? :)

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
konu çokdan ölmüş kimseye cevap yazılmıyor baksana cevap bekleme derim ben kürselden bulursun iyi bi klan
klandayım ve klan süper bence 5. seviye fln üyeler yüksek bağışta iyi

55EnGizli

Üye
Ln biri engizliyi davet etsin klana engelledi biri

Preloader

Preloader

Üye
konu çokdan ölmüş kimseye cevap yazılmıyor baksana cevap bekleme derim ben kürselden bulursun iyi bi klan

Yok ya ben klana girdim de Google hesabımı değiştirdim bu nedenle benim köy falan kalmadı yani :d:

Galacticos19

Üye
Clash cari veren varmi

55EnGizli

Üye
Arkadaşlar klanın bo.ku çıkmış iki tane oç yüzünden klandan atıldık klanın kuruluş amacından sapılmış. Orrijünal noss bar girmio lider başka biri kadir die biri. Maxicep için ayıplanacak bir klan haline geldi. Üstte küfür sayılacak kelimeler kullandım özür. Ama çok daha fazlasını hak ediyolar helede klanda deathless king ve ibo adlı iki kişi tam fırlama

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Arkadaşlar klanın bo.ku çıkmış iki tane oç yüzünden klandan atıldık klanın kuruluş amacından sapılmış. Orrijünal noss bar girmio lider başka biri kadir die biri. Maxicep için ayıplanacak bir klan haline geldi. Üstte küfür sayılacak kelimeler kullandım özür. Ama çok daha fazlasını hak ediyolar helede klanda deathless king ve ibo adlı iki kişi tam fırlama
napalım adaş kimse görevini yapmıyor

jojo_va

jojo_va

Üye

Size göre kimse görevini yapmiyor.Senin ettigin kufurler.
napalım adaş kimse görevini yapmıyor
Bence suanki yonetim is yapar.
Arkadaşım konu ölmedi.Zorunluluktan dolayı forum a bağlanamadım.

Son düzenleme:
KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Yusuf 0001 oğuzhan nickin oğuzhanlı mı

jojo_va

jojo_va

Üye
Evet oğuzhanlı

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
İbo da yok artıkın.Siz kendi aranızda bir sorun yaşamışsınız ve hâlâ bu sorundan beni suçlu tutuyorsunuz.
kadir zamanında sen ve ben dışında görevini yapan y.l varmıydı
bide hakmetmeyenler y.l idi

55EnGizli

Üye
İbo zaten begenmemis klani cikti.Ona söyledim.Birdaha tartışırsa atacam demistim.
İbonun asıl yüzünü anca gördün bak nası klanı bırakıp gidiyo
Pardon onun yüzünü görmen imkansız.(çümkü yüzsüz birisi ibo)

jojo_va

jojo_va

Üye

bytekin07

bytekin07

Üye
12 level gelimmi