Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir

Sponsorlu Bağlantılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
klanımıza herkesi bekleri herkes girebilir
tüm maxicep sakinleri davetlidir gelen yetişir

byAndroid

byAndroid

Üye
Hayırlı olsun kendi klanim dagilirsa gelirim elbette

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gel onlarıda al gel

byAndroid

byAndroid

Üye
Eyvallah saol klan işleri o kadar kolay değil ayakta tutmak önemli bir özveri istiyor kaç levelsin kardeşim

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben 109 level im

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
caps6

caps6

Üye
:muha:

byAndroid

byAndroid

Üye
İyiymiş hocam helal olsun

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Buyurun herkes gelsin

turkishield

turkishield

Üye
tecrübeli arkadaşlara soruyorum klana katılmak için uygun level ne zamandır? bir klana girmeden önce neleri güçlendirmek lazım?

Luck Star

Luck Star

Üye
tecrübeli arkadaşlara soruyorum klana katılmak için uygun level ne zamandır? bir klana girmeden önce neleri güçlendirmek lazım?
Klan kaleni kurar kurmaz gir bi klana hemen kalici olmayi dusunme hic bir yer kalici degil cunku. Sende bagis yap onlarda yapsin oyle gelis baktin bagis yapilan asker yetmiyor baska klan ara. Klan askerleri cok ise yariyor askersiz savasa bile girme klan kaleni koy binana gore en ust seviyede tut . tum binalarini koy binanin izin verdigi max seviyeye kadar yukseltmeden koy binani level atlatma bi de duvarlar en az koy binanin leveldinden 1 seviye dusuk olsun ama en az diyorum mesela koy 8 duvar 7 gibi

turkishield

turkishield

Üye
Klan kaleni kurar kurmaz gir bi klana hemen kalici olmayi dusunme hic bir yer kalici degil cunku. Sende bagis yap onlarda yapsin oyle gelis baktin bagis yapilan asker yetmiyor baska klan ara. Klan askerleri cok ise yariyor askersiz savasa bile girme klan kaleni koy binana gore en ust seviyede tut . tum binalarini koy binanin izin verdigi max seviyeye kadar yukseltmeden koy binani level atlatma bi de duvarlar en az koy binanin leveldinden 1 seviye dusuk olsun ama en az diyorum mesela koy 8 duvar 7 gibi
bide klan önersene kardeş bulamadım henüz adam akıllı bi yer

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Buyur beklerim

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxicep diye arat ama çakma maxicepler var karıştırma

turkishield

turkishield

Üye
Maxicep diye arat ama çakma maxicepler var karıştırma
maxicep diye arattım ama klan bile çıkmadı
edit
zaten bi klanda iken aratıyorum bulunuyor..diğer klandan çıkınca aratıyorum bulunmuyor..

Son düzenleme:
turkishield

turkishield

Üye
derdimi anlatamadım galiba..X isimli klana üye iken maxicep diye aratıyorum çıkıyor ama zaten bir klanda olduğum için katılamıyorum..X isimli klandan çıktıktan sonra maxicep diye aratıyorum bu defa görünmüyor ve bu yüzden katılamıyorum anlamadım arkadaş..davet varsa davet et bari turkishield kullanıcı adım

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İlginç nasıl çıkmıyor beni facede eklermisin engin talu diye arat

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
Çok saçma bir oyun hiç bitmiyor. boşuna zaman kaybı. ..

byAndroid

byAndroid

Üye
Ne güzel işte bitmesin hiç :D

Üst Alt