Clash of Clans v6.108.5 APk (Tavsiye)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Clash of Clans v6.108.5 APk (Tavsiye)
Karşınızda: Klan Savaşları! Klana karşı klan savaşlarında düşman klanları yerle bir et. Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve milyonlarca diğer oyuncu ile çevrimiçi oyna!İstediniz veriyoruz: Uzun süredir beklenen Clash of Clans strateji oyunu, resmi olarak Android dünyasına tabletlere ve telefonlara akın edip yağmalayarak giriyor. İçinizdeki barbarı çıkarma zamanı. Oyunu alın, eğlenceye katılın - ücretsiz!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

guwen35

Üye
Kardeş şu oyunun hilesini bulabilme imkanımız var mı?

AHMED...

AHMED...

Üye
Bulamazsın dostum

bahaddin53

bahaddin53

Üye
sadece gem kazanma yolları var ilk denemende bi 10 günde falan 1200 gem alabilirsin bi konuya mesaj yazdım öğrenmek istersen özelden gel..

darksiders_53

Üye
sadece gem kazanma yolları var ilk denemende bi 10 günde falan 1200 gem alabilirsin bi konuya mesaj yazdım öğrenmek istersen özelden gel..
bnde bu oyunun hlesını arıyorum ama bulamadım :S

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
bnde bu oyunun hlesını arıyorum ama bulamadım :S

indirip yükle, bu oyun nasıl oynanır fazla bir fikrim yok ama, verdiğim linkteki dosya modlu olması lazım. en azından bir denersin. eğer modlu ile bu konuya yaz, diğer arkadaşlar da yararlansınlar.

robbancs

robbancs

Üye
indirip yükle, bu oyun nasıl oynanır fazla bir fikrim yok ama, verdiğim linkteki dosya modlu olması lazım. en azından bir denersin. eğer modlu ile bu konuya yaz, diğer arkadaşlar da yararlansınlar.

Denedim , mod yok.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
hospiti

hospiti

Üye
:alkisEyvallah:alkis

asikral27

Üye
oyunun hilesi ciktigi zaman bulan arkadaslar lutfen paylassin

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
bahaddin53

bahaddin53

Üye
beylee hile olmuyor bu oyuna olmazda adamlar sağlam yapmişlar oyunu.

Üst Alt