Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Clandan attınız beni

Son düzenleme:

avast

avast

Üye
chevalerie klanımıza bekleriz 18 kişiyuiz ortalama 50 lvl falan ben 67 yim 70 77 vb var klanda bagıs var rutbeler bagısa gore veriliyor

jojo_va

jojo_va

Üye
forumdan olmayanlarla dolu klan bi ayar çekin forumdan olmayanlar giremesinforumdan olmayanlarla dolu klan bi ayar çekin forumdan olmayanlar giremesin.
bende atıldım.
54 level ken sebep bile söylemediler adamı buldum neden attiniz diye sorunca az asker veriyormusum
bi eleman nedeyse hic vermiyo ama hala yerinde atılmamış.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
chevalerie klanımıza bekleriz 18 kişiyuiz ortalama 50 lvl falan ben 67 yim 70 77 vb var klanda bagıs var rutbeler bagısa gore veriliyor
Hacı ben klan savaşına girmeden sadece bağış alıp bağış yapsam beni atarmsnz?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
klan savası sart klanda zaten binidi ejder pekka hersey basılıyo ama klan savasına katılmak zorunlu
Ben o savaşlara hiç girmek istemiyorum ya :( bağış yap bağış al gerisi kendini geliştir :D bende 65 lvlim :)

orhanblt

orhanblt

Üye
Olympos klanini incele lider aborjin

Terzi38

Terzi38

Üye
Davetlisiniz diyorsunuz da beni bi ara almamistiniz klana şimdiki klanım İHTİYATLAR_CLUB nickim yunus beni hatırlayan lider veya y.lider vardir

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ya beyler bu maxicep klanina nasıl gireceğiz yanlızca davet ile giriliyor

orhanblt

orhanblt

Üye
@teknolojibaronu san göre değil boşuna girme eziklerler ben girdim bana öyle yaptılar
Bende incele dedim zaten hepimiz usta ligdeyiz demedim. Al işte eziklik buysa eziğiz.

caps6

caps6

Üye
ya beyler bu maxicep klanina nasıl gireceğiz yanlızca davet ile giriliyor
kupanı yükselteceksin şimdilik kupa 1300 görünüyor seviyenide beğenirlerse alırlarönceden maxicep klanındaydım.Klandakiler 3-5 kişi dışında belkide daha azı forumla ilgisi olmayanlar ve forum dışından gelenler.Bunun sebebini klandakilere sormuştum bana forumdan katılımın az olduğunu ve forumdan gelenlerin seviyelerinin düşük olduğunu söylediler.Bağışı artırmak için dışardan alım yapıldığını söylediler.Atılma nedenleri olarak klan savaşına katılmayanları ve bağışı yetersiz olanları atıyorlar.Bazen de durduk yere klandan atılmalarda oldu.Bana göre forumdan gelenlerin seviyesi ne olursa olsun klana alınmalı sonuçta forumun adı kullanılıyor bu düşüncemi belirttim baktım ciddiye alan yok ben de klandan ayrıldım.Birde maxicep 2 açılmış isterseniz oraya bakın ama maxicep klanının orayla bir bağlantısı yok alt klanımız yok diyorlar.Bilginize

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

iyushisen5

Üye
dennisx add me

61Trabzonlu

Üye
Slm arkadaşlar 9999999 kristal taş uygulaması nasıl oluyo

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu oyunun hilesi var mı