Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir

Sponsorlu Bağlantılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir
Clash of calans oyununun maxicep clanı açılmıştır kapasite 50 kişilik buyurun hep beraber köyümüzü kurup stratejimizi geliştirip buyuyelim maxicep klanına davetlisiniz
Android için burdan indiriniz

hasan0338

Üye
Genel olarak klan seviyesi nasıl ona göre geleceğim (55 levelim)

orhanblt

orhanblt

Üye
Yeriniz kalmamış galiba

duhust1

duhust1

Üye
Ben bu oyunu indirdim ama klana girme yerini bulamadim oyunda yeniyimde

Toxic_Kiss

Toxic_Kiss

Üye
Dawn Ben PunchHero :) Face wersene

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet sayfamızında linkini verim süper eğlenceli bir ortam var hem klnımızda hem face sayfamızda meraklılarına duyrulur

Toxic_Kiss

Toxic_Kiss

Üye
Dawn bnm engeli kaldir yaptigin ayip ama

exd2121

Üye
bende geliyorum iyi isler cikaralim eski klanlar oyuncusuuyum ayni gibi

gokhn89

Üye
valla bende gelmek isterim şu an 74 levelim ama şuandaki klanımda bayadır oynuyorum klan büyüğüyüm çıkmam şu anda zor gibi inşallah ilerde gelicem :)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Herzaman bekleriz

Serhan

Serhan

Üye
max kaç level giriyor ?

fixana1

fixana1

Üye
Herzaman bekleriz

Her zaman bekleriz diyosun fakat, bu sabah Klan'a katıldım, birinci seviyeli Asker bağışladığım için Klan'dan engellendim, oyuna bir kaç gün evvel başladım ve bu benim ilk Strateji oyunum, yani Acemiyim, fakat arkadaşları Asker istediklerini görünce yardım edeyim dedim ve Elimden bu kadar gelebildiğini yazdım, ve sonra biri sordu kim birinci seviye asker bağışladı diye, bende paylaştığımı söyledim, ve küstahça bir mesaj atarak bizim de elimizden bu kadar geliyo yazdı ve beni engelledi. Ayıp yaptığınız gerçekten yakışmadı yaptığınız bu küstahlık.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
GrknYavas

GrknYavas

Üye
Her zaman bekleriz diyosun fakat, bu sabah Klan'a katıldım, birinci seviyeli Asker bağışladığım için Klan'dan engellendim, oyuna bir kaç gün evvel başladım ve bu benim ilk Strateji oyunum, yani Acemiyim, fakat arkadaşları Asker istediklerini görünce yardım edeyim dedim ve Elimden bu kadar gelebildiğini yazdım, ve sonra biri sordu kim birinci seviye asker bağışladı diye, bende paylaştığımı söyledim, ve küstahça bir mesaj atarak bizim de elimizden bu kadar geliyo yazdı ve beni engelledi. Ayıp yaptığınız gerçekten yakışmadı yaptığınız bu küstahlık.
Aynı şeyi bende yaşadım asker bağışı yaptım kaç kere bir kere asker istedim şak attılar klandan teşekkür yani

fixana1

fixana1

Üye
Buyur karfeş, Klanda yer var şu anda...

ozakin70

ozakin70

Üye
Yav yeni goruyorum cokta guzel bi klana girdim isler ortam super ins ilerde bi sorun olursa kacip gelirim ;)

fixana1

fixana1

Üye
Klanda yer var, isteyen katılsın, Klanımızı'da Forum gibi ünlü yapalım, buyurun kardeşler.

fixana1

fixana1

Üye
Sağol allah razı olsun ama bir kere denedik olmadı ikinciye lüzum yok

İlk başta bende atıldım, fakat şimdi yine Katıldım ve Klan büyüğü oldum, bence Forum hatırı için katıl ben öyle yaptım...

sercan42_

Üye
bende geldim

Üst Alt