Çin Malı Telefonlara Oyun, Program ve Java Desteği Hakkında Herşey...

Sponsorlu Bağlantılar

ToooD

Üye
Arkadaslar en ıyısı Telefonun markasını yazarak fırmaya Çince YazalıM derdimizi anlatalım Nie Bu Kadar Ugrasıyoruz dime :D

aslan4699

Üye
arkadaşım n95 nası yapıyosunn ben yapamadım bı yardım cı olursan acill cok tşkler

ykaragulle

Üye
ya arkadasla bende cin malı iphone m98w war java destekli süper telefon sadeceoyun ve program bulamadım bildiginiz site war mı ben yeniyimde

--------------- Ekleme ---------------

lütfen msj atın

asker123456

Üye
ben buldum

beyler bende enycooll war çin malı site buldum heyşey war paylaşalım beyler :D

baymuro

Üye

buyrun beylerr tam 1000 tane nes uzantılı oyun bende çalıştı çalıştıramayan varsa bilmeemm

mcilkerxl

Üye
çin malı n97 oyun yaparlarsa lutfen haber verin

zarzar

Üye
girin virüssüz ama rusça indirin telefonda nereye atılcağını bilmiom

siteye girin virüssüz rep+

theturkayy

Üye
Arkadaşlar elimde concornd e95 var. Java destegı oldugu yazıyordu ama telfona bır turlu java atamadım. Yardımcı olurmusunuz.

cissem

Üye
arkadasım baymuro senın dosyanın sıfresı ne

_harun_yılmaz_

Üye
yapan arkadaşlar sizin telefonlarınızda games diye kendi oluşturduğu klasör varmı?:hmmm

yılmaz177

Üye
trident marka cep telefonu üretiyorlar ama program java tema oyun yok türk işi işde nolacak

philo

Üye
Arkadaşlar size yeni öğrendiğim bir çin malı telefonda oyun yükleme oynama bilgisini veriyorum bende işe yaradı sizi bilmem ama %96 şansınız var buyrun daha fazla merak etirmeyeyim kesinlikle olmuş ve denenmiştir.

Arkadaşlar önceden tc800 d7000i d6000i vb. telefonlar oyun çalıştı f988 de oyun çalıştıramayan arkadaşlarımız var.Ama ben diyorum herkes denesin mutlaka bir sonuç verecektir.

arkadaşlar biliyorsunuz bugüne kadar cebimize oyun yükleyemiyorduk ama ben cep telefonuma yükledim mtk 6225 ve üst çipli telefonlarada uyumlu olduğunu duyurdum ben burda geniş bir anlatım vs vs yapmayacağım ben yaptıysam hepiniz yaparsınız şimdi size iki tane kod vereceğim bu kodları yine bekleme ekranında tuşlayın eğer telefonunuzda herhangi bir tepki varsa bi şekilde oyun yükleyebilirsiniz daha önce dediğim gibi yöntem alışageldiğimiz şeklinden çok farklı.Herkese iyi forumlar.

*#777755999# beklenen tepki Factory Id
*#220807# beklenen tepki internete bağlanma

konuyu buraya açmamın nedeni kullandığım telefonun f988 olmasıdır ama mtk 6225 ve üstü için de geçerlidir. ama bazı 6225 yazılım farklılığı nedeniyle bu kod çalışmıyor
ayrıntılı anlatım yapmamamın nedeni bizim üyelerimizin sitemizden aldığı herşeyi editleyip kendi adına yayınlamasıdır bu konuda lütfen talepte bulunmayın

Devamı aşağıda:
Evet devam ediyoruz.

Arkadaşlar bu oyunlar aşağıdaki linkteki kodların açıldığı telefonlar içindir resimler çok net değil bu nedenle sizden özür dilerim aceleye geldi zaten menü açıldığında anlarsanız

İlk önce bunu indirin.

Rar Pass: www.maxicep.com

rardan çıkan 3 klasörü hafıza kartına atın

arkadaşlar oyunlar da karakter sorunu ve nes olmayan oyunların çince olması nedeniyle karmaşık gelebilir size ama alıştıktan sonra çözersiniz şu uyarıyı da yapmam lazım bazı oyunlarda bilirsiniz online skor gönderme ve online oyun oynama seçeneği olduğundan yanlış basacağınız bazı tuşlar nete bağlanmanıza ve kontörünüzün gitmesine sebep olabilir

bu klasörleri hafıza kartına attıktan sonra oyunu
*#220807#basarak açıyoruz numaraya dikatli bakın başında yıldız var yıldız tuşuna basmayı unutmayın
ilk resimde gördüğünüz gibi oyunlar gelir bazıları sarı smiles şeklinde gözükmektedir
bunları ikinci resimdeki talimatlara göre açıp silme ve ön yükleme şansınız var ama nes oyunları sadece hafıza kartından silebiliyoruz içinde boyut nedeniyle sadece bir tane nes oyunu mevcuttur
asew kardeşimizin eklediği oyunları indirebilirsiniz denendi çalışyor

gelelim kendi uzantısına mrp uzantılı oyunları açmaktadır bu oyunları direkt mythroad atıyorsunuz nes oyunlarını da mythroadın içindeki nes klasörüne atacağız elimdeki oyunları eklemeye çaılışırım mrp uzantılı oyunların daha yeni ve kaliteli olduğunu nes e göre söyleyebilirim nes nintendo oyunları daha eski ve atari oyunları ama bu konuda sıkıntı yaşamazsınız nes oyun bulmak daha kolay çünkü

nes oyunları açma
bende 97.sırada görünüyor 4 karakterli ve oklu bir menü 1.sıradakine
tıklayıp açma tuşuna bastığınızda beyaz ampul çıkar onu anaylayıp QQ kare kare diye devam eden yerden oyunları görebilirsiniz

beğendiğiniz konu mesajlara rep ve teşekkür veya yorumlarınızı bekliyorum deneyen arkadaşlar sonuç yazarsa sevinirim telefon üzerinde işleme de ihtiyaç duyabiliriz çünkü

size mrp oyunlarla ilgili bide ipucu vereyim çince olduğu için genelde ilk menü oyunu açar sondaki kapar açılışta soru işareti çıkarsa onaylarsanız oyunu sesli oynarsınız
nes oyunlar içinde oyunu açtıktan sonra ilk geri tuşuna bastığınız da beş aşamalı bi menü çıkar ilki listeyi görmenizi sağlar sonuncu ise oyun ses ayarıdır 12345 seviye girebilirisiniz

eklediğim dosyada QQ2008,,A8 Müzik box,,msn gprs ile çalışır ama müzik box ta sadece müzik dinlerseniz kont gitmez burdaki msn programları da işimize yaramaz çin net ayarları gömülmüş içine
not:müzik boxıda playlist dosyasını silin öle çalıştırın.

Bu işlemleri uygulayanlar sonuçsuz kalmamıştır.

CAPSLAR:=Bilmeyenler İçin caps resim demek :oke:

Ve ayrıca yapan ve çalıştıran arkadaşlarımıza nes oyun sitesi

Destek hattı için:[email protected]
kolay gelsin :)

errman

Üye
arkadaşlar bende çin malı tel kullanıyorum ama oyun falan yok boşunada aramanızı tavsiye etmem çunku çin malı tellere oyun program v.b yuklenmıyor.....web tasarımı bolumu ogrencisiyim oradan biliorum...
bu memoliyede inanmayın

:bann:bu memolıyı de yonetıcının banlamasını tavsıye ediyorum....:box

philo

Üye
Bak arkadaşım sana caps bile koydum yükleniyo oynayıno yeminle ben yaptım ama yapamayan arkadaşlarımız varsa bilemem.

errman

Üye
Arkdaşlar daha bulan yok mu bişi yaaa...

redline-09

Üye
tşk ederim

admiastear

Üye
arkadaşlar bene yaklaşık 1 yıldır dıgıphone dg5630 kullanıyorum ama ne yazık tüm araştırmalarıma rağmen oyun bulamdım nes uzantılı oyunlarıda desteklemiyo hem bazı arkadaşlarımıaz dior ki: usb ile bağlan games klasörüne at ii de bende games klasörü yok kendim apsam olur mu ama bunuda denemiştim bu dünyada o kadar çok şey oluyor ama şu çin malı telefonlar için uyumlu oyun bulunamdı arkadaşalr arnızda çine gidip sormak isteyen gönüllü var mı acaba lütfen bilen ler paylaşsın bunu bizden esirgemesinelr dıgıphone dg5630 telefonu için oyun var mı java ve program atılır mı lütfen aşağıdaki mail adresine gönderin dualarım sizinle hadi kolay gelsin.......

[email protected]

apo_deli

Üye
arkadaşlar çin malı telefonlar genellikle nes çalıştırıyor

bluewolf0802

Üye
ucuz etin yahnisi olmaz diye boşa dememişler bi işe yaramaz çin malı

bırakın çin malını orjinalden şaşmayın

eloro

Üye
yaw arkadaslar ben normal java oyunlarını yukluyom calısıyorr cog...bence sizde deneyin...

Üst Alt