Çin Malı Telefonlara Oyun, Program ve Java Desteği Hakkında Herşey...

Sponsorlu Bağlantılar

YAYAYASA

Üye
bende bulamadım

yalnızkurtist

Üye
java desteklı aslında bılındıgı gıbı java desteklı oyunlar dokunmatık ekranlı telefonlarda olmuyor sag sol yada ates tusu olmadıgı ıcın ekrana bassanda fark eden bısey yok

husel0000

Üye
ya ben harfleri nasıl büyütecem yazıları çok küçük yardımcı olusanız sevinirim arkadşlar

CuMqL!

Üye
ne dini< da

userstandart

Üye
MTK mediatek işletimsistemi ilk konunun açıldığı haliyle cevaplayayım dedim.Çin malı telefonlarda GNU/linux benzeri bir program mevcut bunu birazda MTK yani "mediatek" çipi kullanılmış olan telefonlarda haliyle mediatek işletim sistemi kullanılmış. genellikle bu sistemlerde haliyle çoğumuzun denediği java oyunları çalışmıyor.

lamallar

Üye
krdşm bu telefonlara prog. oyun yüklnmio anca müziğini yükler video nu izlersin bide gelen telefona cevap verebilrsen ne mutlu sana

ahiskali07

Üye
Selam Arkadaşlar! MTK açılımı MonsTrpaK 'tır,eğer ne anlama geldiği sorarsanız (BIOS dosyası) monstrpak .. tüm kod grupları + Flex (kullanıcı hafızası ve ayarları içerir)...

Daha detaylı bilgi vermek isterdim ama,biraz işim var..,ama devamı gelecektir...

Rusya' dan selamlar!!!! Ahıskalı Rüstem,yardımcı olabileceğim konu varsa [email protected] yazabilir,bildiğim konu olursa yardımcı olmaya çalışırım

--------------- Ekleme ---------------

EK: Çin Telefonları GB,NES,SMC uzanılı dosyalar kullanırlar arkadaşlar,bunlar SIS,SISX dosyası gibi kurulum gerçekleştirilmez,direk çalışırlar!!!Saygılar

fatih_glmz

Üye
arkadaşlar çin malı bir tane n95 telefonum var acaba buna nokia menüsü atabiliyormuyum cvb verirsenz sevinirim...

ReaL_71

ReaL_71

Üye
arkadaşlar oyun diyorsanız 240x320 oyunların bazıları oluyo ve benimki NG 800 çin :) sizde bi deneyin zarar gelmez...

cilgincevik

Üye
çin malı iphone aldım modelinin ne oldugunu dahi bilmiyorum cünkü tv-phone yaziyo sadece:)neyse oyun atılmıyo sanırım ben bi kac tane denedim olmadi.jar uzantili oyunlari denicem olabilir belki.eger deneyen varsa bilgilerini paylasirsa sevinirim

y.kazanbas

Üye
çin telefonuna hiç bişey yüklenmez kardeşler

askimsin2006

Üye
sitede mevcut çin malı tlf lar için oyunlar

horrorfear

Üye
valla bence cin malı superfone m9 var java oyunlarını internetten indirip oynuyorum

seromin

Üye
bende buldum 5 tane oyun indirdim bile ama çinceniz kuvvetli olması lazım

mystery06

Üye
arkadaşlar nokia 6700 çin malının oyunları temaları nerden bulabiliriz bilen varmıı ?? :S

coseldt

Üye
nokia oyunlarını div.exemovmdjar mduna çevirin snra istediniz oyunu yükleyin ... :d:

giray38

giray38

Üye
arkadaslar ben piranha zuma die bi telefonu da kullandım doknmatk hç tuş yk java destekli biras aradım bi kac oyun buldum ama bazıları calsmıyor siz yine de deneyn

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Çin Malı Telefonla Oyun Oynamayı Bırak Konuşmamak Lazım

mike_tyson90

Üye
bende de n96 var ama olmuyor yardimci olun

berghaan

Üye
vertice wifi 600 de operamini ile internete giriyorum fakat video izleyemiyorum flash desteği olmadığından..
sorunu nasıl çözebilirim yardım lütfen ??

Üst Alt