Cepten Facebook Sohbet! Bakmayan Kalmasın!

Sponsorlu Bağlantılar

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Cepten Facebook Sohbet! Bakmayan Kalmasın!
Evet arkadaşlar şimdi cepten Facebook sohbete girmeyi gösteriyorum size belki bi-iki bilmeyen vardır aranızda. N70'te Opera Mini Next tarayıcısıyla denendi. 6600 gibi eski telefonlarda da çalışır büyük ihtimalle. Neyse;

Opera Mini Next'i indirerek başlayalım.
Veya forumda var zaten.

Indirip telefonumuza kurduk. Açtık .

Şimdi;
adresine gidiyoruz.
Aslında bu Facebook sürümü dokunmatik ekranlı telefonlar için ama dokunmatik ekranlı telefona ihtiyacımız yok.

Sonra sol üst köşedeki üç - işarete tıklıyoruz.

Bu seçenekler gelecek.

Biraz aşağı inip Sohbet'e tıklıyoruz.

Oturumu açık olan kişi varsa seçiyoruz resimdeki gibi.

Sohbet etmeye başlıyoruz.

Ama Pc'deki gibi canlı canlı olmuyor. Sayfayı arada yenilememiz gerek.

Bilmeyen varsa ve faydalı olduysam ne mutlu bana.
Bir teşekkür etmeniz yeterlidir.

quigleyarman

quigleyarman

Üye
Bununla boşa uğraşmayın her telefona uyumlu nimbuzz var face chat online kişileri görebilme herşey msnde var

Fatih.33

Üye
teşekkürler

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
çok teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
tuhaf :hmmm :tşk:

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Bununla boşa uğraşmayın her telefona uyumlu nimbuzz var face chat online kişileri görebilme herşey msnde var

Dostum bu yöntem ile de Facebook'ta sohbet edebiliyoruz. Online kişileri de görebiliyoruz. O Nimbuz mu dediğin şeye güvenmem ben adını bile duymadım. Belki de şifrelerinizi kaydediyorlar. Opera ise yıllardır var. Ama bu senin görüşün. Ister kullan ister kullanma. :)

---------- Eklendi @ 18:11:53 ---------- Yazıldı @ 18:10:16 ----------

Önemli değil dostum.

---------- Eklendi @ 18:14:08 ---------- Yazıldı @ 18:11:53 ----------

çok teşekkürler

Önemli değil...

quigleyarman

quigleyarman

Üye
Nimbuzz türkcelin uygulaması.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Nimbuzz türkcelin uygulaması.

Bak öğrenmiş oldum. Bilmiyorum. Ister kullanın ister kullanmayın nimbuz mimbuz telefonu doldurmak yerine mobildeki en iyi tarayıcı (bana göre pc'de de en iyi) Operayı kullanarak tek programla Sohbete de girebilirsiniz cepten en iyi şekilde sörf de yapabilirsiniz. Ama size kalmış artık paşa gönlünüz bilir.

yunus5055

yunus5055

Üye
Ebuddy kullanıyorum ben .. Bence en iyi sohbet prosu ...

Metin MF

Metin MF

Üye
kardeş sohbet diyorsun da sayfayı yeniledikten sonra mesajlaşma ile bir farkı olmaz ki

yunus5055

yunus5055

Üye
Bide whatapps diye bi sohbet programı var ... Ücretsizdir arkadaşlar .. ... Ama bazı tellere uyumlu olmuyo ... Java uygulama ... N70 e uygun bulamadım ben o yüzden kullanmadım hiç ama arkadaş kullanıyo memnun yani .. Bi deneyin ..

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sohbet diyorsun da sayfayı yeniledikten sonra mesajlaşma ile bir farkı olmaz ki
Kardeşim sen m.facebook.com'a girince online kişilerle sohbet edebiliyor musun? Online kişileri göremiyorsun önce. Bir kişiye mesaj atarsın. O -mesajı görünce- cevap verir. Ama bunda oturum açık olan kişilerle sohbet edersin.

Metin MF

Metin MF

Üye
Kardeşim sen m.facebook.com'a girince online kişilerle sohbet edebiliyor musun? Online kişileri göremiyorsun önce. Bir kişiye mesaj atarsın. O mesajı -görünce- cevap verir. Ama bunda oturum açık olan kişilerle sohbet edersin.

hmm doğru o konuda haklısın

yunus5055

yunus5055

Üye
Tamam sizde operayla sayfa yenileyip durun :) .. Bende program alta açık dururken istediğimi yapım .. Mesaj gelince telde titriyo .. Öyle yani :D

---------- Eklendi @ 22:58:21 ---------- Yazıldı @ 22:52:29 ----------

He ayrıca ebuddy de çevrimdışı olanlarıda görüyorsun ... Yani o anda mobileden girenlerde gözüküyo .. -_^

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sizde operayla sayfa yenileyip durun :) .. Bende program alta açık dururken istediğimi yapım .. Mesaj gelince telde titriyo .. Öyle yani :D

---------- Eklendi @ 22:58:21 ---------- Yazıldı @ 22:52:29 ----------

He ayrıca ebuddy de çevrimdışı olanlarıda görüyorsun ... Yani o anda mobileden girenlerde gözüküyo .. -_^

1) Yazdığın yazıda -sayabildiğim- yazım hatası on üç. Lütfen Türkçemizi öğrenip de gelelim.

2)Opera açıkken de arkaplanda istediğimizi yapabiliyoruz ve bunun Ebuddy ile en ufak bir ilgisi yok bu tamamen Symbian işletim sisteminin özelliği.

3)Çevrimdışı olanları görmeme gerek yok çünkü sohbette yoksa zaten çevrimdışıdır.

4)Ebuddy ile sadece başkalarıyla sohbet edebilirken Opera Mini ile hem sohbet edebiliriz hem de nerdeyse bilgisayar kalitesinde internette gezinebiliriz. Flash dosyalar hariç tüm siteleri açıyor.

5)Siz sohbet ederken ben de yüz megabaytlık dosya indiriyor olacağım aynı zamanda Facebook olacağım ve farklı sekmelerde farklı sayfalar açacağım. Ebuddy'de sekme açılıyor mu? :)

6) Hadi bakalım canım :) Selametle :)

---------- Eklendi @ 22:39:12 ---------- Yazıldı @ 22:35:51 ----------

Bide whatapps diye bi sohbet programı var ... Ücretsizdir arkadaşlar .. ... Ama bazı tellere uyumlu olmuyo ... Java uygulama ... N70 e uygun bulamadım ben o yüzden kullanmadım hiç ama arkadaş kullanıyo memnun yani .. Bi deneyin ..

Bakalım kardeş nasıl bir şeymiş.

yunus5055

yunus5055

Üye
Ya arkadaşım bizde ebuddy var herşeyi onda yapıyorum demedim zaten :) ... Tek amacı sohbet olan bir program yani kullanışlı olduğu için övüyorum .. Yoksa zaten şuan operadan yazıyorum ..Umarım anlatabilmısimdir :)

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşım bizde ebuddy var herşeyi onda yapıyorum demedim zaten :) ... Tek amacı sohbet olan bir program yani kullanışlı olduğu için övüyorum .. Yoksa zaten şuan operadan yazıyorum ..Umarım anlatabilmısimdir :)

Anlattın anlattın. Bayağı da güzel anlattın. Neyse kardeşim sen bu konuyu açılmamış bil. Bu Opera'yla sohbet yöntemini nereden öğrendiğini unut. Istersen Opera'yla istersen Ebuddy ile sohbet et. :) :) Öyle yani :D :) XD

yunus5055

yunus5055

Üye
... Kardeş kapak ettin bizi ne yaptın sen ya :D :D ...

tutkuozlenen

Üye
Face için uc web browser en iyi hem hızlı bağlantı hem kopyala yapistir aynı anda bir sürü face sayfası açıp kullana bilirsin bir sayfada mesaj tıklar ken diğer sayfada ileti yaz öbür sayfaya geç arkadaş ekle sayfalar arası dolaşırken bekleme yok mesaja tıklayıp diğer sayfada başka işlem yapana kadar mesajlar açılmış oluyo yani face yi 4 sayfa da açıp hiç pc gibi hiç bekleme yapmadan kullanıyorum süper

Üst Alt