Cep telefonları ve diğer mobile cihazlardan ücretsiz televizyon izleyin (m.canlitv.com)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
yardım sayfamızdaki adımları takip edip sonucu bildirirseniz çok sevinirim.

- - - Eklendi - - -

m.canlitv.com/help adresindeki adımları takip ederek android cihazınız için gerekli olan oynatıcıyı yükleyebilirsiniz. İşlemin sonucundan bizi haberdar ederseniz çok seviniriz.

- - - Eklendi - - -

Cihazı Windows Mobile, Adroid ya da IOS işletim sistemine sahip olmayan arkadaşlar. adresindeki test yayınını deneyebilirsiniz. Deneme yapan arkadaşlar cihaz modellerini ve test sonucunu forumda bizimle paylaşırlarsa sorunlarınızın çözümünü hızlandırmış olurlar.

Katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Lütfen adresindeki test yayınını deneyip sonucu bizimle paylaşın

- - - Eklendi - - -
61semih rumuzlu kullanıcıya cevap:
adresindeki adımları takip ederek gerekli oynatıcıyı yükleyebilirsiniz.

Video oynatilamiyor diyo

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S60v3 modelleride izleyebilecekmi ?

Polymath

Polymath

Üye
Motorola Atrix al kardeşim. Çift çekirdek işlemci + 1 gb ram vardı yanlış hatırlamıyorsam. Grafik işlemciside adreno 205miydi. Yanlışsam düzeltin. Buda çoğu oyuna yetiyordu

ben ne yapmişim ya yanls yere yorum yapmsm. K bkmayın haha

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
android cihazların çoğunda mms linkler, mms mesajı gibi algılanıyor. symbian da sıkıntı yok. o yüzden linklerin rtsp olarak düzeltilmesi gerekiyor. sitedeki linklerin çoğu güncel değil. hidayet arkadaşımızın konusundan çalışan rtsp kanallar kontrol edilerek siteye eklenebilir.

örneğin;
Kod:
[COLOR=black][SIZE=2][B]TRT 1: [/B][/SIZE][/COLOR]rtsp://live-stream.mncdn.net:1935/r_trt1/trt1

Uyarınız için teşekkürler

Canlitv.com da yer alan radyo televizyon yayınlarının büyük bölümü (100 den fazla televizyon ve radyo kanalı) canlitv.com'un kendi sunucularından çıkmaktadır. Fakat mobile sitemiz henüz test aşamasında olduğu için sunucularda yapılan değişkliklerden sonra mobile linklerin bazıları değiştirilmemiş. Uyarınız üzerine daha sağlıklı bir test için mobile ana sayfamızdaki hatalı linkleri düzelttim.

Eğer android cihazınız ile mms linkleri takip edemiyorsanız lütfen adresindeki adımları takip ediniz.

- - - Eklendi - - -

Video oynatilamiyor diyo

Daha fazla yardım edebilmek için telefon modelinizi öğrenebilirmiyim?

Kerim.

Kerim.

Üye

Canlitv.com da yer alan radyo televizyon yayınlarının büyük bölümü (100 den fazla televizyon ve radyo kanalı) canlitv.com'un kendi sunucularından çıkmaktadır. Fakat mobile sitemiz henüz test aşamasında olduğu için sunucularda yapılan değişkliklerden sonra mobile linklerin bazıları değiştirilmemiş. Uyarınız üzerine daha sağlıklı bir test için mobile ana sayfamızdaki hatalı linkleri düzelttim.

Eğer android cihazınız ile mms linkleri takip edemiyorsanız lütfen adresindeki adımları takip ediniz.

- - - Eklendi - - -

Samsung galaxy wonder.bu arada adobe son surum yuklu

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
"Asi" isimli kullanıcının sorusuna cevap
S60v3 modelleride izleyebilecekmi ?

Mümkün olduğunca çok model için sorunları çözüp sistemi kullanılabilir hale getirmek istiyoruz. Katkıda bulunmak için ve adreslerindeki yayınları cihazınızla test edip sonucu buradan bizimle paylaşabilirsiniz.

Kerim.

Kerim.

Üye
Tamam v player kurdum sorunsuz izliyorum artik:oke:

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
Tamam v player kurdum sorunsuz izliyorum artik:oke:

Hayırlı Olsun :)

Sakıncası yoksa, sistemin geliştirilmesine katkı sağlamak amacı ile size bir soru sormak istiyorum. "Vplayer" yüklemesini m.canlitv.com/help adımlarını takip ederek mi yaptınız? Yani orda verdiğimiz link size yardımcı oldu mu? çünkü telefonunuzun özelliklerinde "Android OS, v2.3" yazıyor. Verdiğimiz linkin bu versiyon içinde kullanılabilir olup olmadığını öğrenmek istiyoruz.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadaşlar cihazım n8 o 2.adımda bahsettiğiniz linki ne opera mini ile nede cihazın kendi tarayıcısı ile göremedim

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cihazım n8 o 2.adımda bahsettiğiniz linki ne opera mini ile nede cihazın kendi tarayıcısı ile göremedim

Merhaba,
Kullandığınız cihaz Nokia N8, Symbian işetim sistemli bir cihaz. Şimdilik m.canlitv.com/help adresindeki adımlar Android ve IOS işletim sistemli cihazlara yardımcı olabiliyor. Symbian için çalışmalarımız devam ediyor.

Bir çok symbian işetim sistemli cihaz herhangi bir yüklemeye ihtiyaç duymadan yayınlarımızı takip edebilmekte. Fakat elinizdeki cihaz ile yayınları direk takip edemiyorsanız sorununuzu çözmek için sizden iki farklı ricam olacak

1- canlitv.com/test adresindeki linki deneyin
2- birinci adımdaki linketn yayını izleyemezseniz, Cihazınıza Real Player yükleyerek hem m.canlitv.com ana sayfasındaki linkleri hamde canlitv.com/test adresindeki linkleri tekrar deneyin.

Sonucu lütfen bizimle paylaşın.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Test yayınını opera mini ile izledim.muhtemelen kendi tarayıcısıda açacaktır.
Cihazıma uygun real player bulamadım o yüzden m.canlitv.com dan henüz izleyemiyorum

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
Test yayınını opera mini ile izledim.muhtemelen kendi tarayıcısıda açacaktır.
Cihazıma uygun real player bulamadım o yüzden m.canlitv.com dan henüz izleyemiyorum

Test yayınını izleyebilmiş olmanız çok güzel. Çalışmalarımız tamalandığında içinde sizin cihazınızında bulunduğu modeller belirlenecek ve modeldeki telefonlar mobile sitemize girdiğinde canlitv.com/test linkinde izlediğiniz gibi tüm yayınları sorunsuz izleyebileceksiniz.

Şimdilik bir çok yayını bu adresten sorunsu takip edebilirsiniz (bu sayfayı biraz önce sizin mesajınıza binaen hazırladım)

Verdiğim yeni linkten tv ve radyo yayınlarını takip edip edemediğinizide belirtebilirseniz çalışmalarımıza ciddi bir katkı sağlamış olacaksınız. Şimdiden teşekkürler

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sizinde belirttiğiniz gibi verdiğiniz yeni linkten yayını sorunsuzca izleyebildim,teşekkür eder başarılar dilerim

MobileDeveloper

Üye
    Konu Sahibi
Sizinde belirttiğiniz gibi verdiğiniz yeni linkten yayını sorunsuzca izleyebildim,teşekkür eder başarılar dilerim

Yayınları takip edebilmenize çok sevindim. Katkılarınız için teşekkürler.
Artık aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar da m.canlitv.com/rtsp.php adresinden yayınları takip edebilirler.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şunuda eklemeliyim çalışmayan birkaç kanal var bilginiz olsun.habertürk.cine5 gibi

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap

- - - Eklendi - - -

Rica ederim. Benim cihazım Nokia 808. Yani android değil Symbian. Benden yana sıkıntı yok. Yayının kaliteli olabilmesi içinde Kral TV nin yayınından esinlenilebilir. Oradaki yayın; 150 kbps ancak çözünürlük 480 x 360 civarında. Yani kbps yi düşük tutup çözünürlüğü yüksek yapmışlar. Bu şekilde yaparsanız yayınlar hem net olur hemde donma pek olmaz. Ama çözünürlükte yatay 640 ı geçmesin tabi. Yoksa bazı cihazlar açmayabilir. En ideali bence 480 x 360. Bu arada her cihaz için ayrı bölüme gerek yok. rtsp linkleri Symbian, WP, İOS ve Android tanıyor bildiğim kadarıyla.

komando04

komando04

Üye
wpde olmuyor malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt