Haber Windows 10 Mobile Pokemon Go Yükleme - Güncelleme: 9.11

Sponsorlu Bağlantılar

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu ne demek acaba bilen var mı
Bende bi kaç gündür girmemiştim şimdi girdim bende de aynısını diyor ne demek istediğini bi arkadaş açıklar mı acaba

mTalk'tan gönderildi

ddnet

Üye
Bende bi kaç gündür girmemiştim şimdi girdim bende de aynısını diyor ne demek istediğini bi arkadaş açıklar mı acaba

mTalk'tan gönderildi

Sanırım yeni güncelleme var..

Ya gelsin şu pogo mağzaya boyle uğraşıyoruz vallahi..

(WM 10.14393.448) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

Bu ne demek acaba bilen var mı
Hesabınızı korumak için uygulamayı geçici olarak devre dışı bıraktık. Yakında yeni bir güncelleme hazır olacak. Lütfen GitGub'dan sorun bildirmeyin. Sabrınız için teşekkürler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
oyunla ilgili yeni bir şey yokmu

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya rica etsem şu linkte oyunu yükleyen kişinin yüklediği sürüm ve uygulamaları bulabilirmisiniz aradımda bulamadım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
artık oyunu geliştirmeye devam etmiyorlarmı yeni sürüm falan çıkmıyormu
kimse bir cevap vermeye de üşeniyor

mami_61_29

mami_61_29

Üye
artık oyunu geliştirmeye devam etmiyorlarmı yeni sürüm falan çıkmıyormu
kimse bir cevap vermeye de üşeniyor
slm arkadaşım yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyorlar mı bilmiyorum ama github sitesinde yeni bir güncelleme yok,en son sürümü olan 52 sürümü görünüyor,bende senin gibi bekliyorum ama bişey yok galiba,o kadar çok seviyorum ki pokemon filmlerini oyunlarını ama elimdeki telefon Windows mobile olduğu için oyunu oynayıpta zevkini çıkaramıyorum

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güncellendi son sürümü bu siteden indirebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: mami_61_29
mami_61_29

mami_61_29

Üye
Başka biri geliştiriyor galiba önceki surumleri paylaşan kişi değil bu galiba bende eski surumlerin olduğu sayfaya bakıyorum bi yenilik yok deyip geçiyorum
indirdim yükledim şimdi ama uygulamaya girmiyor atıyor sürekli

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Başka biri geliştiriyor galiba önceki surumleri paylaşan kişi değil bu galiba bende eski surumlerin olduğu sayfaya bakıyorum bi yenilik yok deyip geçiyorum

indirdim yükledim şimdi ama uygulamaya girmiyor atıyor sürekli
Aynı sorun bendede var

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ne yapmamız gerekiyor

uygulamayı sildim tekrardan kurdum girişte bi şifre istedi onu da geçtim ama hesabıma giriş yapamıyorum birşeyler yanlış gitti uygulamayı kapatın diyor,giriş yapamıyorum yani
bende hiç girmiyor direk bekliyor sonrada atıyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

@papakudioflu @Sensation @Bay H böyle bir sorunum var sorunu bilen varmı acaba aranızda nasıl halledebilirim

Ekli dosyalar

mami_61_29

mami_61_29

Üye

@papakudioflu @Sensation @Bay H böyle bir sorunum var sorunu bilen varmı acaba aranızda nasıl halledebilirim
Ben indirdim kurdum açılıyor fakat girişte api key diye bi şifre istiyor giriş yapamıyorum ne sorunlu bişey çıktı

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ben indirdim kurdum açılıyor fakat girişte api key diye bi şifre istiyor giriş yapamıyorum ne sorunlu bişey çıktı
ona kullanıcı adını yaz sonra kullanıcı adı ve şifre ekranı gelecek

mami_61_29

mami_61_29

Üye
yazıyorum olmuyor giriş ekranı geliyor orayı geçemiyorum acaba hesap ismimi ve şifreyimi unuttum,yeni hesap nerden alınıyordu

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yazıyorum olmuyor giriş ekranı geliyor orayı geçemiyorum acaba hesap ismimi ve şifreyimi unuttum,yeni hesap nerden alınıyordu

sen o hatayı nasıl halletin girişte bekliyor da atıyor ya windows 10 falan ımı yükledin kaçak yoldan

mami_61_29

mami_61_29

Üye

sen o hatayı nasıl halletin girişte bekliyor da atıyor ya windows 10 falan ımı yükledin kaçak yoldan
Ben zaten win10 mobile yükledim redstone 2 yapısını kullanıyorum önceden beri,silip tekrar kurmuştum bir de Microsoft vclibs.arm,Microsoft.net.native.framework gibi bişeyler var onları yüklemiştim
Dediğini yapıyorum oraya kullanıcı adımı yazıyorum giriş ekranında giriş yapıyorum şoyle bir uyarı çıkıyor "you are not authorized to use this service.please check that your API key is correct"

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

ddnet

Üye
yüklüyorum bakalım ne olacak :)