C7

• 3 Mayıs 2011
  • 5279 Okunma
  • 20 Cevap

1. Ses olarak 5800 daha çok çıkar. Ben 4 ay kullandım. 5800 ama kalite bence C7 daha kaliteli ses veriyor.

2. vallahi ben c7 deki görüntü kalitesini gördükten sonra ses mes hikaye

3. ses olarak 5800 çünkü zaten bir müzik telefonu olarak üretilmiş doğasında var:ehe

4. bence ses için ikisi de değil kısa süre sonra satışa sunacağı x serisi üyelerini bekleyin

'TUĞ' bunu beğendi.
  5. arkadaşlar c 7 deki en güzel özlelliklerden bi kaç tanesi telefonunu bi yerde unuttuğunda başka bi telefonla gönderdiğin mesajla telefonun tamamen kitleniyor.aracın radyosundan fm verici özelliği ile senin mp3 listeni dinleyebiliyorsun telin cepte sen radyodan müzik dinle.

6. o yeah 3T :ehe
    merakla bekliorum x serisini

7. paşa kesinlikle c7 alma telefoncu arkadaşım 6 adet sattı ve 4'ünde sorun çıktı symbianında sorun var

8. güncelleştirme yapmazsanız telefonu donma sorunu da olabilir.Telefonun güncelleştirmesini yapın sorun kalmaz.çünkü çok güzel ve şık bir telefon.

9. c7 şık da symbian işi bozuyor.

@DeeHSHeT inde dediği gibi patlayabilirsin dikkat etmek gerek.

10. 5800 da fazla çıkıyor ama fazla çıkması bir yarar sağlamaz c7 de kalite daha iyi ve kulaklıkla dinlendiği için gerek yok böyle tartışmalara :oke:

11. oda doğru kulaklık işini görür zaten. bana sorsan ikisinide alma ama sizin kararınız tabi ;)

12. yüksek ses bakımından 5800 daha yüksek ses çıkartıyor ama c7nin verdiği ses daha net. arkadaşların dediği gibi müziği nasıl olsa kulaklı dinleyeceksin o yüzden pek fazla bu konuya takılma daha farklı özelliklerini araştır. dokunmatiği, hızı vs.

13. c7 de ki karizmayı hiç bi telefona değişmem karizması yeter be harika alet (h)

14. 5130 hepsinden daha fazla veriyor.

15. Dediğim gibi C7'nin Hoparlörü çok kaliteli.. Nokia midi - 9 mini hoparlörü.. ;)

uribaju bunu beğendi.
  16. donma sorunu olan arkadaslar ne yapıolar telefonla acaba ben bu zamana kadar symbıan ısletım sıstemının bı sorununu gormedıım sen bilgisayar kullanırken bılgısayar hıc donmuomu acaba o zamanda microsoft bu ısı yapamıo cok kasıomu dıosunuz cok merak edıorum c7 kullananların memnun olup olmadıklarıla ılgılı anket var bı bakın ıstersenız donma problemı olan bı tel bu kadar memnunıyet kazanırmı
    http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/arkadaslar-c7nizden-memnunmusunuz-501299.html

uribaju bunu beğendi.
  17. c7 nin karizması yeter :) gerçektende maketini taşısan bile ayrı bir havası var aldım ve memnunum...

18. evet hopörlörü kaliteli sadece biri çalışıyor diğer tarafta hopörlör felan yok süs olsun diye koymuşlar
    yani c7 de sadece1 tane hopörlör var :off:

19. c7 ıle 5800i kıyaslamak için deli olmak gerek :) :)

Yüklüyor...
19/11/2018 - 09:54