C7

Sponsorlu Bağlantılar

emre9509

emre9509

Üye
    Konu Sahibi
C7
C7 demi yoksa 5800 demi daha fazla çıkıyor

C7 Vs 5800

C7

5800

Starsley

Ses olarak 5800 daha çok çıkar. Ben 4 ay kullandım. 5800 ama kalite bence C7 daha kaliteli ses veriyor.

join_23

join_23

Üye
vallahi ben c7 deki görüntü kalitesini gördükten sonra ses mes hikaye

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
ses olarak 5800 çünkü zaten bir müzik telefonu olarak üretilmiş doğasında var:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bence ses için ikisi de değil kısa süre sonra satışa sunacağı x serisi üyelerini bekleyin

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

ata181

Üye
arkadaşlar c 7 deki en güzel özlelliklerden bi kaç tanesi telefonunu bi yerde unuttuğunda başka bi telefonla gönderdiğin mesajla telefonun tamamen kitleniyor.aracın radyosundan fm verici özelliği ile senin mp3 listeni dinleyebiliyorsun telin cepte sen radyodan müzik dinle.

DeeHSHeT

Üye
paşa kesinlikle c7 alma telefoncu arkadaşım 6 adet sattı ve 4'ünde sorun çıktı symbianında sorun var

violent1

Üye
güncelleştirme yapmazsanız telefonu donma sorunu da olabilir.Telefonun güncelleştirmesini yapın sorun kalmaz.çünkü çok güzel ve şık bir telefon.

dufy85

dufy85

Üye
c7 şık da symbian işi bozuyor.

@DeeHSHeT inde dediği gibi patlayabilirsin dikkat etmek gerek.

uribaju

uribaju

Üye
5800 da fazla çıkıyor ama fazla çıkması bir yarar sağlamaz c7 de kalite daha iyi ve kulaklıkla dinlendiği için gerek yok böyle tartışmalara :oke:

dufy85

dufy85

Üye
5800 da fazla çıkıyor ama fazla çıkması bir yarar sağlamaz c7 de kalite daha iyi ve kulaklıkla dinlendiği için gerek yok böyle tartışmalara :oke:

oda doğru kulaklık işini görür zaten. bana sorsan ikisinide alma ama sizin kararınız tabi ;)

technoblue

technoblue

Üye
yüksek ses bakımından 5800 daha yüksek ses çıkartıyor ama c7nin verdiği ses daha net. arkadaşların dediği gibi müziği nasıl olsa kulaklı dinleyeceksin o yüzden pek fazla bu konuya takılma daha farklı özelliklerini araştır. dokunmatiği, hızı vs.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
c7 de ki karizmayı hiç bi telefona değişmem karizması yeter be harika alet (h)

Braveheart™

Braveheart™

Üye
5130 hepsinden daha fazla veriyor.

Starsley

Dediğim gibi C7'nin Hoparlörü çok kaliteli.. Nokia midi - 9 mini hoparlörü.. ;)

• Beğen
Tepkiler: uribaju
ekreem12

ekreem12

Üye
donma sorunu olan arkadaslar ne yapıolar telefonla acaba ben bu zamana kadar symbıan ısletım sıstemının bı sorununu gormedıım sen bilgisayar kullanırken bılgısayar hıc donmuomu acaba o zamanda microsoft bu ısı yapamıo cok kasıomu dıosunuz cok merak edıorum c7 kullananların memnun olup olmadıklarıla ılgılı anket var bı bakın ıstersenız donma problemı olan bı tel bu kadar memnunıyet kazanırmı
http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/arkadaslar-c7nizden-memnunmusunuz-501299.html

• Beğen
Tepkiler: uribaju
muratsert

muratsert

Üye
c7 nin karizması yeter :) gerçektende maketini taşısan bile ayrı bir havası var aldım ve memnunum...

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Dediğim gibi C7'nin Hoparlörü çok kaliteli.. Nokia midi - 9 mini hoparlörü.. ;)

evet hopörlörü kaliteli sadece biri çalışıyor diğer tarafta hopörlör felan yok süs olsun diye koymuşlar
yani c7 de sadece1 tane hopörlör var :off:

gogis

gogis

Üye
c7 ıle 5800i kıyaslamak için deli olmak gerek :) :)

Üst Alt