C6- 5800 -V -52 Life hs Mükemel Bir fw by -rasim farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş bu cfw de nokıa photobrowseri kuramadım bu programı çok seviyordum. yüklenemiyor dahili bileşen hatası alıyorum neden acaba bi yardımcı olursan.

ömer kardeş olabilir ben bu fw de fotolarla ilgili bazı bileşenler var kaldırdım ama demeki kalıntısı fw de halen kalmışki o dediyin uyarıyı ondan veriyor kusura bakma ya kardeş

omer454

Üye
ömer kardeş olabilir ben bu fw de fotolarla ilgili bazı bileşenler var kaldırdım ama demeki kalıntısı fw de halen kalmışki o dediyin uyarıyı ondan veriyor kusura bakma ya kardeş

ona benzer önerebileceğin bi program varmı

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ömer kardeş resko photo wieweri denedinmi forumda mecut

omer454

Üye
evet şu an onu kullanıyorum ama photobrowser gibi 3D değil ama idare eder. sağolasın

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
evet 3d deyil ama fena program değil yani

make23

Üye
hocam öncelikle bu fw ti hazırladığın için teşekkürler ama bende ovi haritalarda problem çıktı haritaları açıyorum koordinatı buluyor fakat bi türlü harita görünmüyor boş sarı ekran var bu sorunu nasıl giderebilirim...

--------------- Ekleme ---------------

hocam bi sorum daha olacak 5800 ın orjinal yazılımını indirdim bunu bu fw gibi bb5 ile atabilirmiyiz yoksa değişiklik yapmak gereklimi...

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
hocam öncelikle bu fw ti hazırladığın için teşekkürler ama bende ovi haritalarda problem çıktı haritaları açıyorum koordinatı buluyor fakat bi türlü harita görünmüyor boş sarı ekran var bu sorunu nasıl giderebilirim...

hocam bi sorum daha olacak 5800 ın orjinal yazılımını indirdim bunu bu fw gibi bb5 ile atabilirmiyiz yoksa değişiklik yapmak gereklimi...
kardeş öncelikle sağol görüşlerin için ovi haritalar sende neden sorun çıkardı bilmem ama tahminimce yazılımı atarken mutlaka hata bir sıkıntı oluşmuştur yalınız bu konuda 2 arkadaşta daha sıkıntı olmuştu bunun için yeni sorunsuz c6 00 43 5800 v52 by rasim farkıyla deneyin başlığı altında yeni yazılım güncelemesi yaptım onu yüklemeni tavsiye ederim orjinal yazılıma gelince aynı şekilde yükleyebilirsin

make23

Üye
hocam nedenini çözdüm ovi harita güncelleme yapılmış sanırım fw deki yeni ovi ama bizde eski harita olunca çakışıyor.. dediğiniz fw yi yükledim ama java yüklü olmadığı için problem çıkıyor jar uzantılarda.. bu fw de çözemediğim bir noktadan nete bağlanıp kendince birşeyler yapıyor ama çözemedim ... wap ayarlarına bakıp kapatayım dedim fakat wap ayar menüsü yok...

bir ricam daha olacak navifirmden v52 yazılımını indirdim fakat ingilizce çıktı tr dil seçeneğide yok sizde varsa burdan paylaşabilirmisiniz v52 tr yazılmını...

volkan525252

Üye
bunun orjinali yokmu yazılımın

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
bunlar özel fw ler kardeş orjinal istiyorsan araştır bulursun

hiperkartal

hiperkartal

Üye
bişi sorabilir miyim bunu navifirmden kendi telefonumuza göre v52yi indirip sonra yapıştır değiştir mi diycez
çünkü dosya adları tutmuyor yardım ederseniz sevinirim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
bişi sorabilir miyim bunu navifirmden kendi telefonumuza göre v52yi indirip sonra yapıştır değiştir mi diycez
çünkü dosya adları tutmuyor yardım ederseniz sevinirim
kardeş navi ile işin yok verdiyim dosyaları kur tamamdır

sam-et_52

Üye
Pkey dosyalarında virüs var indirdim ama kuramıyorum avg var kapatmayı da bir türlü bulamadım :(

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Pkey dosyalarında virüs var indirdim ama kuramıyorum avg var kapatmayı da bir türlü bulamadım :(
arkadaşım virüs programları pkeyi virüs diye algılıyor ama virüs deyil rahat ol avg yi eyer kapatamıyorsan tamamen kaldır yapacak başka birşey yok

sam-et_52

Üye
Sağolasın kardeş hem bilgi için hem fw için :)

varooll

Üye
dostum ben bunu yükledim dedigin gibi sorunsuzda yüklendi yalnız internet explorerda donma oluyor ne bilim baska yerdede donma oldu anlamadım

birde diger eksik fotografları eski versiyonda tam görürken bazı fotogrofları göstermiyor dostum kırık foto resmi koymus acmıyor yani birde anasayfada telefonu yan dönderince ana ekranda dönüyor normalde oyle olmaması lazım sanki

ayrıca ovi magazaya giris yaotıgımdada dondu dostum

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben bunu yükledim dedigin gibi sorunsuzda yüklendi yalnız internet explorerda donma oluyor ne bilim baska yerdede donma oldu anlamadım

birde diger eksik fotografları eski versiyonda tam görürken bazı fotogrofları göstermiyor dostum kırık foto resmi koymus acmıyor yani birde anasayfada telefonu yan dönderince ana ekranda dönüyor normalde oyle olmaması lazım sanki

ayrıca ovi magazaya giris yaotıgımdada dondu dostum
kardeş expolerde problem yok yani mutlaka bir eksiklik yapmışsındır fakat ekran dönmesini sensör ayarlarına gir altaki kutucuğu işaretleki otomatik dönsün şu an manualdır ovi yeni güncelemesi çıktığında sorun yaratı onun farkındayım o hata için bu fw yi günceledim o yüzden zahmet olacak onu yükle yeni c6 5800 v52 süper batarya by rasim başlığı altında yayınladım günceldir ve fuldur

Üst Alt