C6- 5800 -V -52 Life hs Mükemel Bir fw by -rasim farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

Wallace20

Üye
Kardeşim ben bu cfw yi jafda flashlarken en sonunda bitmek üzereyken flash phone not found hatası alıyorum. Ne yapmam gerekir bunun için ?

xpity

Üye
Ben daha öncesinde Ultimate SpeedX Final-RM-356 yükledim ve sistem 007 den 101 e çıktı. Bunu firmwareyi yüklerken sorun yaşarmıyım?

Not:
101 olanın üstüne direk kurmaya çalıştığımda kurulum sorunsuz tamamlandı ama cihaz açılmadı, sonra bahsi geçen 3 dosyayının 007 lerini 101 olarak değiştirip kurulum yaptım ama yine aynı sorun ile karşılaştım. Sonra Ultimate SpeedX Final kurdum ve düzeldi. Telefonu 007 ye nasıl geri alacağız? Forumda herkez farklı bir dilden söylenti yapmış ama hangisi doğru hangisi yalan o bile belli değil. 101i 007ye düşürmenin bir yolu varmıdır? Yada başka bir şekilde kurulma tekniği varmıdır.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş öncelikle şunu belirteyim 101 den orjinal 5800 52 007 ye dönemezsin ama 5800 için hazırlanmış c6 v52 modifiye cfwlerine dönebilirsin şöyle yükleme yaptığın önceki 101 cfw n hangi klaqsördeyse o aynen kalsın eleme şimdi örnek burdaki cfw yi yükleyeceksen cfw yi indir masa üstüne al içinde rofs2 dosyasını ismi şöyledir RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V01 bunun ismini aynen şu şekil yap RM-356_52.0.101_prd.rofs2.V01 ismini değiştiğin rofs2 yi kes ve önceden yüklediğin 101 cfwsinin bulunduğu klasöre taşı ve yapıştır değişsin sorusu gelecek evet de işlem tamadır şayet değiş sorusu gelmese isimde problem vardır yeniden gözden geçir mutlaka değisin sorusu gelmeli bu işlemleri doğru şekilde yaptıktan sonra yükleme yapacağın cfw haricinden herhangi bir yerde açık halde cfw bırakma aksi taktirde yükleme başarısız olur ve jaf işlemine geçtiğinde use inine tıklarken mutlaka 5800D-1 seçmeyi unutma

xpity

Üye
Rasim kardeş sağolasın anlatım için. Ama bıktım bu nokianın tırı vırı işlerinden. Bugün kendime bi iyilik yaptım ve gittim LG P970 aldım 4' ekran 1Ghz işlemci ve incecik iphone4 eline su dökemez :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
evet güzel cihaz güle güle kulan 5mp kamera 100 grm ağırlık androit sistem ama yinede iphoneyi tutmaz kendi fikrim

ugur7

ugur7

Üye
Rasim abi benim telefon Elegant v52.0.007 versiyonlu ama ben n97 mini v52.0.007 'le geçiş yapamıyorum bi yardım etsen

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ikisi farklı rm lerdir tabiki yüklenmez n97 mini rm-356 olarak portlanmamışsa nasıl yüklenir özeldede cevap yazdım mesaj kutun dolu olduğunda alamıyorsun

arda141

Üye
Bu Sürüme İngilizceyi dahil edermisiniz

Öncelikle böyle bir modifiye yaptığınız için teşekkür ederim,facebook widget sorunu yüzünden ingilizce dilini seçerek öyle açmamız gerekiyor,ki bu fw de ingilizce yok Nokia FW Editör ile aynı sürüm orjinal FW'nin İngilizce dilini Export edip,sizin yüklediğiniz C6 FW sine import edip Rebuilt dosyasını orjinal dosyayla değiştirip yükledim fakat telefonu açmaya çalıştığımda durmaksızın titriyor ve açılmıyor.Acaba zamanınız olursa bu FW ye ingilizceyi dahil edermisiniz.

ilyassss

ilyassss

Üye
mrb sizleri eleştirmek yerine tşk etmek lazım usanmadan bu yazılımları bizlere sunuyorsunuz sizler sayesin de çık şeyler ögrendik uzun zamandır cw kullandım ama hızlı gayet başaılı arkadaşlar var ama bazı şeyler hep eksik şu an orjinal heklıye geçtim sizlerede yinede tşk emegine saygı

arda141

Üye
mrb sizleri eleştirmek yerine tşk etmek lazım usanmadan bu yazılımları bizlere sunuyorsunuz sizler sayesin de çık şeyler ögrendik uzun zamandır cw kullandım ama hızlı gayet başaılı arkadaşlar var ama bazı şeyler hep eksik şu an orjinal heklıye geçtim sizlerede yinede tşk emegine saygı

Ben de takdir ediyorum fakat benim isteğim nacizane dil dosyası entegre etme,gerçi şimdi diceksin kolaysa hemen yap,yaptım ama olmadı :D

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşler bu işleri size bıratım benden bu kadar umarım sizleri memnun etmişimdir

dale77

dale77

Üye
Teşekkür ederim üstad, bütün gece uğraştım ve karşılığını aldım :)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulan

aLykEmAL

Üye
arkadaşlar dikkatli ve yavaş bi şekilde verilen bilgileri uygularsanız hiç bir sıkıntı olmadan yüklenecektir büyük ihtimal ben denedim. Şuan Kullanıyorum sıkıntısız bir şekilde gayet güzel.
Kendisine teşekkürler

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulanın

Üst Alt