C6- 5800 -V -52 Life hs Mükemel Bir fw by -rasim farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

verterkenan

Üye
kardeş yine bir numarasın iyi çalışmalar

memoxxxxx

Üye
Ya abi bu işlemleri yine aynen yaptım ama telefon açılmıyor yaaa :(((( neden böyle oluyor yaaaa lütfen bi yardım et abi şimdi bütün işlemler bittikten sonra nokia yeri gelmiyor ekranda renkler çıkıyor kapanıyor sonra usb den çıkarıyorum açıyorum acılmıyor ekranda renkli renkli şeyler çıkıyor kapanıyor... Lütfen acil yaaa
arkadaşım kesin bir hata yapmışsın sayfa 1 de resimli anlatım var aynen takip et

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
memoxxxx kardeş gereken açıklama tabi yinede eyvallah

memoxxxxx

Üye
arkadaşa yardımcı olmak istedim

omer454

Üye
rasim kardeş bi arkadaşa daha önce farklı bir cfw kurmuştum. cfw yi kurduktan sonra gelen aramada cevaplama yapınca telefon tamamen kapanıyor. senin cfw yi kurdum yine aynı yapıyor neden acaba. bi yardımcı olurmusun.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş bi arkadaşa daha önce farklı bir cfw kurmuştum. cfw yi kurduktan sonra gelen aramada cevaplama yapınca telefon tamamen kapanıyor. senin cfw yi kurdum yine aynı yapıyor neden acaba. bi yardımcı olurmusun.
önce sensör ayarlarını kontrol edin arama susturma gibi bunlar doğru ise şu adımları takip edin
bu sorun sadece arkadaşının tlfonunda oluyorsa ve doğru kurulum yaptığına eminsen arkadaşının tlfon hafızasında silinmeyen ve fw yi etkileyen bir sistem faktörü vardır eyer ikinizde telefonunda bu sorun varsa kurulum adımlarını dikatli yapın hem telefon hem karta format atın artı tlefona atacağın format şekli hard format olsun

omer454

Üye
rasim kardeş sadece arkadaşın telefonda oldu bu hata. acaba telefona virüs bulaşmış olabilir mi. telefonun her şeyi normal çalışıyor tek sorunu gelen aramada ve giden aramada cevaplama ve arama yaparken tak telefon kapanıyor. birde telefonun kendi hafızasına bildiğimiz yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve açma tuşuna basarak format atıyoruz değilmi. hafıza kartını depolama modunda pc ye bağlayıp biçimlendiriyorum.

--------------- Ekleme ---------------

rasim kardeş söylemeyi unuttum ayrıca orjinal yazılımı yükledim yine aynısını yaptı.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş sadece arkadaşın telefonda oldu bu hata. acaba telefona virüs bulaşmış olabilir mi. telefonun her şeyi normal çalışıyor tek sorunu gelen aramada ve giden aramada cevaplama ve arama yaparken tak telefon kapanıyor. birde telefonun kendi hafızasına bildiğimiz yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve açma tuşuna basarak format atıyoruz değilmi. hafıza kartını depolama modunda pc ye bağlayıp biçimlendiriyorum.

--------------- Ekleme ---------------

rasim kardeş söylemeyi unuttum ayrıca orjinal yazılımı yükledim yine aynısını yaptı.

ömer kardeş format atma şekli yazdığın gibidir o şekil yap ojinal yazılımdada o şekilse büyük ihtimale anlatığın şekil sisteme silinmeyen bir kalıntıdır ama mutlaka düzelir hardformatan sonra ama önce sensör ayarlarını kontrol edin gelen ve giden aramalar sensörde kapalı oldumu cvblama yapılmaz ayarları gözden geçirip sonra hard format atın hafıza kartına gelince pc süite üzerinde deyilde kart raider ile fat olarak biçimlendirsen daha iyi olur

omer454

Üye
rasim hallettim kardeş. orjinal yazılımı jaf ile atmıştım ondan dolayı aynı sorunu yapmış. ovi suite ile yeniden yazılımı yükle yaptım orjinal yazılımda tekrar arama yaptım düzeldi. hata kayboldu şimdi senin cfw yi yükledim herhangi bir sorun kalmadı. ayrıca yardımın için teşekkürler kardeş.:oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim hallettim kardeş. orjinal yazılımı jaf ile atmıştım ondan dolayı aynı sorunu yapmış. ovi suite ile yeniden yazılımı yükle yaptım orjinal yazılımda tekrar arama yaptım düzeldi. hata kayboldu şimdi senin cfw yi yükledim herhangi bir sorun kalmadı. ayrıca yardımın için teşekkürler kardeş.:oke:

rica ederim kardeş ne demek hal olduğuna sevindim

ka'in

ka'in

Üye
rasim kardeş bu c6 tabanlı fw lere samsung tarzı ev ekranları eklenebilirmi

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş daha böyle bişey yapılamıyor ama çalışma var bununda yolu bulunur elbet

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulanın

memoxxxxx

Üye
rasim kardeş yeni c6 çalışmanı bekliyoruz

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
çalışıyoruz kardeş bi bakalım hayırlısı

memoxxxxx

Üye
kardeş aslında bu c6 tabanlı fw lere widget ekleyebilirsen süper olur yani

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş normalde zaten kendi widgetleri var senin dediyini anladım sen samsung hs lerde bahs ediyorsun ama şu an olmuyor

omer454

Üye
rasim kardeş bu cfw de nokıa photobrowseri kuramadım bu programı çok seviyordum. yüklenemiyor dahili bileşen hatası alıyorum neden acaba bi yardımcı olursan.

Üst Alt