c6-01 Üst Kapak

• 30 Eylül 2012
  • 1300 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar cihazımın kamera merceginin olduğu kısımı tutan üst kapak hafif bir şekilde oynama yapıyor,bu sorunu nasıl kendim düzeltebilirim.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: djblueman
  2. O sorun bazılarında var ama düştüğünü kimseden duymadım kargaburun ile sıkıştıranlar bile vardı gerçi oynamasın diye :D

3. kamera kapagı plastik o yüzden karga burunla ayarlayamazsınız biaz oynaması sorun degil altında antenler var düşmede basınçla zarar görmesin diye esnek ayarlanmış

4. Bir arkadaş öyle düzelttiğini söylemişti ayrıca benimkinde hiç oynama yok.

5. Benimkinde de oynama var hatta çekmeye bile çalışıyorum bazen fakat çıkmıyor :D

6. batarya kapagı çelik onun tırnaklarını yapabiiliyorsun üst kısım hafif oynar

7. Sanırım bu kapagın oynaması telefonun çekiş gücünüde düşürüyor,diger tlf ların ful çektigi yerde benim telefon 3 diş çekiyor aynı hattı kullanmamıza ragmen

8. ben telefonu yeni aldığım zamanlarda anna vardı elimle telefonun üstünü kapadığımda çekim azalıyordu şimdi yok :hmmm

9. Telefonu garantiye gönderirseniz değiştirip göndereceklerdir . Daha yeni aldım . Asla metal kapak oturmuyor diye . 2. Gönderisimdı sağolsunlar kapağı komple değişmişler şimdi oynama falan yok .

10. kameranın önüne parmağınızı koyarsanız çekim gücü düşer

11. Benimkinin de oynuyo ama sorun etmiyorum hiç

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 10:49