C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

Mertcan_Kurt

Üye
ben v20 sürümünü kullanıyorum hard format atsam sürüm değişirmi yada bana eski sürüme geçmek için ne önerirsiniz?

gokhaninam

Üye
Slm Nokia c5-03 kullanıcısıyım. Telefonuma hard format attım. Ve youtube yerimi silindi tekrar nasıl yükleyebilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Slm Nokia c5-03 kullanıcısıyım. Telefonuma hard format attım. Ve youtube yerimi silindi tekrar nasıl yükleyebilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Youtube Yer İmi Mi Yüklemene Gerek Yok Tarayıcıdan Direk Gir m.youtube.com

gokhaninam

Üye
Tşkürler adminimm :)

kopkopcengo

Üye
Ya Benim Kilit Kodu Hatası Var Hard Format Attım Kilit Kodunu 12345 Yazdım Olmadı 00000 Da Yazdım Olmadı Bi Yardım Edin :(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi

Stilt_Skin

Üye

Artık Öğle Gibiyim Birde bir uygulama var Kilit açma yerine vigget mi ne onları yüklüyo denedim olduda kısa yolarınıda kendi seçiyorsun bi baktım aralarında canlı tv var deştim sonra girdim ona gücel kanal bulunamıyor filan dedi nasıl yaparım kanal oraya C5-03 mobil tv var demişlerdide inanmamıştım .

----------Eklendi @ 22:41:15 ---------- Yazıldı @ 22:39:01 ----------

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-kilit-ekrani-widged-ekleme-s60v5-539046.html Buda konusu

Telsim, Vodafone olmadan önce bi numaraya mesaj gönderiyodun beleş canlı Tv izliyodun kaç sene önce 6600 da bile takılmadan izleniyodu :D
C5-03 içinde vardır heralde :D Ovi Store 'de Kanal D - Star Tv diye uygulamalar gördüm ama bakmadım bi ara istersen Ovi de :)

----------Eklendi @ 03:00:01 ---------- Yazıldı @ 02:35:17 ----------

Ben Jbak Taskman İle Çalıştırdım Ama Olmadı Bilmiyom Nasıl Çalışacağını Ayrıca Tv Rehberi Olması Lazım Onun

Bunları Denediniz mi ?
(Farklı Dillerde Yayın Var)
(Trt Paketi)
(Star TV)

smarty17

Üye
yazılları tekrar nasıl yüklüyoruz bi yardımcı olabilirmisn ?

----------Eklendi @ 22:43:43 ---------- Yazıldı @ 22:42:56 ----------

yazılımları tekrar nasıl yüklüyorz

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
bir yerde gördüm galiba sayıları girince hard format atıyordu bi anlatacak var mı :bilmm

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
yazılları tekrar nasıl yüklüyoruz bi yardımcı olabilirmisn ?----------Eklendi @ 22:43:43 ---------- Yazıldı @ 22:42:56 ----------yazılımları tekrar nasıl yüklüyorz
yazilim derken kendi istediklerin mi

----------Eklendi @ 18:06:08 ---------- Yazıldı @ 18:04:58 ----------

bir yerde gördüm galiba sayıları girince hard format atıyordu bi anlatacak var mı :bilmm
o soft format *#7370#

Joker.

Joker.

Üye
soft formatla hard formatın arasında ne fark var ki

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
sitede arat. hatta bu konuya yazdim diye hatirliyorum bi bak

Joker.

Joker.

Üye
1) Soft Format Eğer telefonunuz sürekli sistem hataları veriyorsa, istem dışı kapanıp açılıyorsa, yüklemiş olduğunuz uygulamalar normal dışı çalışıyor yada hiç çalışmıyorsa vs.. Telefonunuza soft format atarak telefonunuzu ilk aldığınız zaman ki ayarlara geri çevirebilirsiniz. Soft format fabrika ayarlarına dön gibi değildir. Fabrika ayarlarına dön yapıldığında sadece profiller orjinal ayarlara dönmektedir. Ancak format attığınızda telefonunuzun hafızasındaki herşey silinecek. Telefon defteri, mesajlar, erişim noktaları... 2) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz...BOZKURT Adlı Üyeden Alıntıdır.Ben Hard Format Atınca C De 64 MB Yer Açıldı...Rica Ederim... :oke:
Doğru tahmin yazmışın .Bende yazı yazarken buyük yazmaya tıklıyorum yazdın bir harf tıklıyoru küçülmeye onu küçük yazıp sonraki harfi büyük yazıyo dokunmadığım sürece öğle büyük gidiyo

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Doğru tahmin yazmışın .Bende yazı yazarken buyük yazmaya tıklıyorum yazdın bir harf tıklıyoru küçülmeye onu küçük yazıp sonraki harfi büyük yazıyo dokunmadığım sürece öğle büyük gidiyo
arada bende de oluyordu

Joker.

Joker.

Üye
insanı sinirde ediyo ekranı düz ceviripküçük harfe alıptwkrar qwerty klavyeye geçmek tek çözpm =D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
swype kullansana

----------Eklendi @ 21:44:02 ---------- Yazıldı @ 21:43:30 ----------

kendi klavyesinden daha iyi gibi

Üst Alt